Přejít na obsah

Prahové lišty


Joly

Doporučené příspěvky

ahojky. mam pocit, ze sme to uz nekde resili, ale nemuzu to najit.

Mnp ja mam ty s chromovych dekorem. Pridelat to jde dobre ( ja to radsi jeste prilepil MAMUTEM). Co se tyka provozu tak pohoda. Nevim jestli bez nich bych ten prah odrbal ,ale takhle je to v poho. Vypada to dobre, umejt to jde normalne, jen ta cena fuck mam je i vzadu a tam jsou skoro dulezitejsi. vozim nejaky decka a ty zasadne nastupujou prez prah.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam ich skoro od zaciatku auta, pri kupe som na ne zabudol a pri preberani ich nemali na sklade,

asi po dvoch dnoch som isiel pre ne, nasadenie celkom jednoduche, drzia na original lepkach, dokonca mi predajca pozical domov sablony pre vymeranie takze nasadenie trvalo niekolko minut,

zatial nemam s nimi ziadne problemy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem to taky hledal abych nezakládal zbytečně nové vlákno

mně se libí víc ty černé a tam je cena na to že to je orginál rozumná, jen jsem si právě nebyl jistý jestli ty šablony jsou potřeba jen kvuli správnému umístění nebo i kvůli nečemu důležitějšímu

mne se vždycky ježi vlasy když přítelkyně do prahu kope při nastupování podpatkama ...

Díky všem za reakci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj,to si umím představit, u mě ani nemusí mít nikdo podpatky a štve mě to,ale polepy jsem si tam dal první den, co jsem si autí přivezl:) Je to super, ty černé vypadá mnohem líp než ty stříbrný, to mi přijde jako strašnej kýč.

Montáž cca 15 minut, jak psali ostatní...jde to i bez šablon, stačí si najít nějaký záchytný bod:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zalezi jak je celkove auto udelany. Pokud mas barvu + cernou, tak cerny, pokud chrom, tak chrom(nerez). Na druhou stranu jak casto jezdis s otevrenejma dverma? Takze to neni zas tak videt a muzes si tam dat dle chudi a penezenky :palec2: Me ty cerny prijdou laciny. Ten vzor se na tom dost ztraci. z vetsi dalky ( blbe vidim) je to jen cerna smouha na prahu. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem si koupil taky ty prahové lišty protože je mám poškrábané od psa.mám obyč černé a jsou naprosto v pohoděa a ta instalace taky.jestli nechceš kupovat je ve škodovce tak napiš přímo výrobci a aon ti je pošle.takhle jsem je objednal a i s poštou jsou levnější než ze servisu.Výrobce http://www.pajr.cz/index1.html.

Já se zeptám jestli jste někdo lepil tu lištu na zadní nárazník.objednal jsem jí tam taky ale v návodu je napsáno,že se to musí ještě lepit lepidlem a použít šablonu na vycentrování

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zadni sem lepil. Ale ja vsechno jeste sychruju mamutem, takze ani nevim jestli je to potreba. Co se sablony tyka. Mno, na liste sem si oznacil stred zkusmo prilozil na auto, udelal znacky fixem na bile tabule a pak proste prilepil. Zadny strachy, jen kapku peclivosti. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no asi jo. Ale na funkci a vzhled to nemá vliv. Moc tam nezateče a stejně vyschne. Zespod jsou 2 dlouhé a 2 krátké pružné lepící pásky. Mám lišty s kovem, které mi přišli propracovanější a po asi půl roce provozu nikde problémy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
já jsem to taky hledal abych nezakládal zbytečně nové vlákno

mně se libí víc ty černé a tam je cena na to že to je orginál rozumná, jen jsem si právě nebyl jistý jestli ty šablony jsou potřeba jen kvuli správnému umístění nebo i kvůli nečemu důležitějšímu

mne se vždycky ježi vlasy když přítelkyně do prahu kope při nastupování podpatkama ...

Díky všem za reakci

Já si pořídil ty nerezové od Milotecu, mám je cca 2 měsíce, drží a hlavně "sluší".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

až dojdou, vyfotím... vycházel jsem z toho, že mám "cappuccino sporta" uvnitř celého černého se "sport" sedačkama Alcantara a jen vpředu některé stříbrné doplňky ... sám jsem na to zvědavej... zlákala mě ta kombinovaná cena.... a takhle by mi to taky nevadilo:

post-24234-1224859454_thumb.jpg

Editováno: , autor: mrmobil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...