Přejít na obsah

Spodni plastovy chranic motoru


mmerlin

Doporučené příspěvky

Zdravim,

tak se mi stala neprijemna vec - na jedny zapadly silnicce jsem narazil na krasnou past - dve extreme hluboky diry presne na kola a uprostred silnice neporusena - i kdyz jsem brzdil, bohuzel jsem do der kolama spadnul a stred predni napravy dostal hroznou pecku, jak cela naprava i s motorem padla na tvrdy asfalt. Doma jsem pak kouknul pod auto a zjistil, ze to odnes takovy ten plastovy kryt, co je pod motorem. Doufam, ze se nestalo nic jinyho, protoze rana to byla docela tvrda.

Chtel jsem se proto zeptat - mate nekdo tuchu, kolik vyjde vymena tohoto krytu - material a prace?

Dik moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevim, tohle je vytazeny primo z Etky pro danej modelovej rok, v ty dobe zadny jiny nez plastovy nebyly. Jsem na tom podobne, taky ho mam z casti rozpadlej a uz kdysi jsem to resil a ta cena opravdu byla kolem 5 tisic. Z druhy ruky se tezko shani, ale treba budes mit stesti. Taky bych potreboval na tdi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budu mít ten plastovej na prodej - výměna za plechovej, počítám během příštího týdne. Je v pořádku, žádné oko nechybí, jen je ttrochu od oleje....

Pokud bys měl zájem, tak SZ, Praha....

edit: už je pryč....

Editováno: , autor: capo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bud rad zes neurval vanu jako ja...sezen si kovovy...:)

ja při RALLY LES jen promáčknul vanu a způsobil miniaturní prasklinku !!! štěstěna že neprdla jinak by byl motor KO ( bez oleje zadře ) ...no a pak jsem pořídil origo škodováckej novej plechovej za 2300,- kol5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem to taky kupoval - mám automat a TDi - na ten je to ještě dražší než na ostatní a sehnal jsem komplet sadu (spodní plast + ty 2 boční) za cca 1900,- - nebyl to originál ale bylo to nový a funkci toplní. Bylo to od kámoše co dělá ve velkoobchodě - kdyby někdo chtěl můžu se zeptat jestli by ještě sehnal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja při RALLY LES jen promáčknul vanu a způsobil miniaturní prasklinku !!! štěstěna že neprdla jinak by byl motor KO ( bez oleje zadře ) ...no a pak jsem pořídil origo škodováckej novej plechovej za 2300,- kol5

me vana prdla ale napadlo me zastavit a podivat se...dira ve vane ze jsem tam strcil dva prsty...jak jsem videl ze mi vali olej z pod auta tak jsem okamzite vypinal motor a shanel odtah :)...kdybych zadrel motor tak me trefi slak, vanu jsem urval hned prvni den kdyz jsem auto koupil, nedalo mi vyskouset 4x4 :)...jeep ale to neni :D sehnal jsem "novou" vanu za 3kila a zbytek si pospravoval sam takze pohoda ale na ocelovy kryt se chystam...kdo vi co me stim napadne delat v zime :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budu mít ten plastovej na prodej - výměna za plechovej, počítám během příštího týdne. Je v pořádku, žádné oko nechybí, jen je ttrochu od oleje....

Pokud bys měl zájem, tak SZ, Praha....

edit: ten můj je na tdi, nevím jestli by šel na 1,6i....

Jesli je jeste ten plastový kryt volný, koupil bych ho, jsem z MB-dojedu sipro něj.Dik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, ja mam otazku ohladom krytu na octaviu RSku. Ja tam ziadny plast nemam, len take male plastove bocne a taky kratky na predku. Ale stred motora, tam nic nie je a mechanik mi vravel, ze na RSku sa ten hlavny nedava kvoli nejakemu saniu alebo nieco. Tak sa pytam ako je to s RSkou? jedna sa o rok vyroby 2001.

Vdaka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Zdravim,

tak se mi stala neprijemna vec - na jedny zapadly silnicce jsem narazil na krasnou past - dve extreme hluboky diry presne na kola a uprostred silnice neporusena - i kdyz jsem brzdil, bohuzel jsem do der kolama spadnul a stred predni napravy dostal hroznou pecku, jak cela naprava i s motorem padla na tvrdy asfalt. Doma jsem pak kouknul pod auto a zjistil, ze to odnes takovy ten plastovy kryt, co je pod motorem. Doufam, ze se nestalo nic jinyho, protoze rana to byla docela tvrda.

Chtel jsem se proto zeptat - mate nekdo tuchu, kolik vyjde vymena tohoto krytu - material a prace?

Dik moc.

Doporucuji ti tu vanu sledovat jeste tak mesic az dva.Me zacala protekat nad vypustecim sroubem po mesici jezdeni.Ted je tam nova.No a vcera jsem to bouchnou znova o vyjezdenej hrb v dlazebnich kostkach.Jestli ta vana zase rupla tak auto prodavam a kupuju terenaka a nebo tank :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...