Přejít na obsah

Hromadný chip tuning 1,2 12V


dcdodo

Doporučené příspěvky

ahoj začínám o tom taky uvažovat. ale jak to je se zárukou? mám najeto asi 12000km. auto je půl roku staré a ještě nebylo ani na prvním oleji. a záruku mám koupenou na čtyři roky. má cenu do toho jít?

Ahoj jestli má cenu do toho jít??? já mám pul roku také 1.2 htp 51kw najeto 10898km a jdu do toho na 1000% vše od cimbu dostaneš

jak doklady tak záruku na soft.ale padá ti záruka na řidící jednotku protože je to do ní zásah ale když se ti něco sní stane tak si jí musíš sehnat sám ale soft ti

cimbu do toho nahraje znovu zdarma,ale už se to tu řešilo je třeba pročíst celé vlákno je to tu vše psané

jak říkám jedinné co ztrácíš je záruka na Ř.J. teda jestli se něco nezměnilo.

ale zatím sem tu četl jen super hodnocení na chip a taky tu měl nalítáno 220 000km 20tis normalně a 200tis na čipu a super :skoda:

Editováno: , autor: Montyk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dík za odpověd.

takže na motor apod... záruka dál běží? jestli to je tak tak jsem nahlodanej z 75% :palec2:

p.s. já mám najeto 11658,58 km :palec2: !!!! :-)

mno mělo by tak bejt alespoň co jsem já vyčetl z vlákna zásah je jen do Ř.J. jinam nee

jinak k tomu čísilku už se také hrnu :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno mělo by tak bejt alespoň co jsem já vyčetl z vlákna zásah je jen do Ř.J. jinam nee

jinak k tomu čísilku už se také hrnu :palec2:

Pokud se stane porucha na motoru a prijdou na to ze byl prehran softwer nekym jinym nez skodovkou tak zaruku ztratis a hotovo. Bohuzel tohle se neda obejit.Jedina moznost nahrat orig SW a doufat ze tam nezustane zaznam o zapisu. Tyhle systemy neznam takze nevim. Ja doporucuji pockat vzdy az po zaruce. Tak bude jistota ze motor slape ok a muze se udelat tuning..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám taky prodlouženou záruku na 4 roky a jdu do toho,mám už fábku 9 měsíců a nalítáno 14000,tak věřím že už se žádnej problém v motoru neobjeví a navíc kdyby byl problém s motorem,tak lze vrátit zpět původní software a nemělo by se nic poznat,teda jestli by do toho moc nešťourali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha. :angry: mám záruku na čtyři roky. a lesing na pět let. po skončení leasingu jde zase na protiúčet. tak ted nevím :blink: čekat čtyři roky?....

Takze v ecu na Fabii 2008 jsem nasel zaznam o prehrati ecu. I kdyz vam vrati zpet obsah tak tam budou uz 2 prehrati. Zatim neni nastroj na resetovani. Je to tedy zjistitelne beznou diagnostikou, pri poruse motoru a zjisteni ze se prehravala ECU v zaruce a neni o tom zaznam, pada zaruka. :feve: :feve: :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze v ecu na Fabii 2008 jsem nasel zaznam o prehrati ecu. I kdyz vam vrati zpet obsah tak tam budou uz 2 prehrati. Zatim neni nastroj na resetovani. Je to tedy zjistitelne beznou diagnostikou, pri poruse motoru a zjisteni ze se prehravala ECU v zaruce a neni o tom zaznam, pada zaruka. :feve: :feve: :feve:

mno tak to si ani mě nepotěšil a záruka je dva roky že??

a co takhle si sehnat jinou Ř.J. a pak je třeba kvuli broblemu prohodit ale to se musí pak dotočit stav km bude to zjistitelné??

jak sem to projížděl tak nás je většina kdo má ještě záruku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale stejně do toho pujdu se..u na ně lol

tady jsou šmejdi že i když to bude vše tak jak má bejt tak jsou schopný ti říct že si blbě řídil :smich:

mno prostě město škodovek stejné jako tady dopadl cartec kopirovaly klíče při servisních prohlídkách

a před koncem leasingu se ztratilo auto majiteli kterej u nih byl na servisu od té doby si vždy stojim u auta

a to nemluvim o tom že napsali např.výměna svíček ale jen papírově a tak se vším

prostě ještě jsem nepoznal servis kterej by byl poctivej a zvlášť tady v MB :ble

Editováno: , autor: Montyk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...