Přejít na obsah

Zabezpečení exteriéru proti vandalům který po autě skrabou


Freddy

Doporučené příspěvky

Ahojky všem.

Potřeboval bych poradit zda se da nejak zabezpecit exteriér proti vandalum,ktery mi to porad skrabou.Potreboval bych vytvorit nejakou zonu kolem auta v pripade ze se nekdo priblizi k autu tak aby se spustil alarm.Parkuji na vesnici na sve zahrade takze plane poplachy bych vyloucil.Diky za kazdou informaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mrkni sem pls jestli by to s tim taky makalo mam taky magicar.ja jsem slysel ze to bere jen boky auta a ja bych potreboval zabezpecit hlavne predek zadek a strechu auta a nevim zda tyto cidla az tam dosahnou.

http://zapado.ceskestavby.cz/prodej/ds-tec...tor/adm-10-rd-1

Editováno: , autor: olisoft
citovanie predchadzajuceho prispevku
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Známej dával podobné čidlo do dodávky na střechu a stačilo se přiblížit na 1m z jakékoli strany a alarm reagoval.

Montoval to známí, tak že se ho teptám které by bylo vhodné, popřípadě jestli pude dát to co si dal link.

Moc diky za ochotu vazim si takovych lidi a opravdu by mi to pomohlo kdyby jsi mi poradil PLS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na toto cidlo jsem uz koukal are zarazilo me to ze tam pisi (Je použitelný pro střežení prostoru u vozů s otevřenou střechou.)a tu oktavia nema.

Chtel jsem se zeptat zda by sli pripojit dve tato cidla k autoalarmu magicar.Myslim si ze jedno by nedosahlo na predni kapotu + viko kufru.Alespon v autoprofi mi to rikaly.

Editováno: , autor: olisoft
citovanie predchadzajuceho prispevku je ZAKAZANE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...