Přejít na obsah

venkovní teploměr / teplota


Piaggio

Doporučené příspěvky

Prosim vas,neviete mi presne povedat kde sa montuje cidlo vonkajsej teploty,co sa pripaja do palubovky. Zda sa mi ze do predneho naraznika alebo do laveho

stlpika.No som na pochybach.

Neviem kde to hladat v DP.Uz som to prelitoval skoro vsetko a nic.Neviete kde sa to nahodou v DP nachadza jeho montaz? Pripadne co to stoji taka sranda.

Dik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj koupil jsem si do auta teploměr s vnějším čidlem.

Musím ho tahat až k mlhovce nebo ho můžu dát někde blíž.

Dík

ono by najlepšie bolo keby si ho dal tam kde má byť, pretože tam máš vždy "čerstvý" vzduch a keby si ho dal inam mohlo by byť ovplyvnené napr do motoru atď:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zdravím,

včera mne napadlo jen tak otevřít manuál k Fábce a tam jsem se dočetl že vnější teploměr ukazuje s nejakým zpožděním ? :o

Je tam něco jako že správná teplota se zobrazí po 5 minutách. Tomu prostě odmítám věřit, že se v zimě o 5 minut později dozvím, že jsem si na namrzlé vozovce mohl rozbít čuchometr před 5 minutami. <_<

A nebo jsem to jen špatně pochopil a čuchometr si rozbiju intime ? B)

vasin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...
Zdravím, mám Fábii bez PC a tedy i bez venkovního teploměru. Máte někdo zkušenosti s montáží teploměru koupeného samostatně v prodejnách autodílů. Jaký typ a kam jej umístit? Dík za info.

Ja by som ho prisroboval pri lavej hmlovke v predu a typ? Dle chuti.

Len neviem kade natahnes kable k cidlu. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak teploměr bych umístil tam, kde se umísťuje při montáži PP, to je u levé přední mlhovky. Aby ukazoval správnou teplotu, musí na něj foukat.

Já nedávno dodělával PP a komplet mě to vyšlo na 2300Kč. Přístrojovka s čidlem mě stála 800Kč, páčka z vrakáče 500Kč a naprogramování přes VAG a stočení km na hodnotu, kterou jsem měl na svém původní tacho 800Kč. Zbylé peníze mě stály piny a svorkovnice na čidlo teploty. Kabel jsem natáhnul přes průchodku u spolujezdce, zapojil čidlo teploty a pak jel za MAKOVem, abychom vyměnili páčku, pozapojovali káblíky a naprogramovali budíky. Tohle trvalo cca 2 hoďky a mně montáž čidla, zapojení, natáhnutí kabelů trvalo tak 2-3 hodiny.

TÍMTO BYCH CHTĚL PODĚKOVAT MAKOVovi ZA POMOC, BEZ KTERÉHO BYCH BYL ZTRACEN A TAKY BOBÍKOVI, ZA NEUSTÁLÉ VYPTÁVÁNÍ, MÍSTY HRANIČÍCÍ AŽ S DEBILITOU :) :) :) A UDĚLUJU MU SLÍBENOU POCHVALU PŘED NASTOUPENOU JEDNOTKOU

DĚKUJI KLUCI :):):):):):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak je to až zarážející, ale po namontování PP jsem jel cestu UH-Ostrava (cca 160km) plné auto(v kufru krosny s jídlem, noťase, 4 lidi), rychlost kolem 100-120km/h a spotřeba tam 5,5l/100km a zpátky 5,4l/100km. To je hodně slušné. Jinak je ale pravda, že pak jsem hrkal po okreskách a vesnici, prostě takové město a šlo to na 6,1l/100km. Ale i tak je to zatím super.

A motor 1.4MPi, to jen pro upřesnění, zímní pneu 185/60 R14

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja som to natahoval original cez deliacu stenu a konstatujem:

Never more :ble

Zacalo mi tiect do auta cez tu prechodku pod stieracom do toho zlabu kde byva kabelovy zvazok /bolo to plne vody/ ,hoci som tam potom narval silikonu,takze to budem muset este raz rozebrat.

Ale som spokojny.Ked to otvorim po 5 rokoch ,tak budem vediet kera bije.

Mam rad originalne riesenia.

A hned som si natahnul a drat k cidlu k nadobke ostrekovacov :palec2:

,lebo clovek nikdy nevie...

Editováno: , autor: Piaggio
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Nevíte někdo, zda Škodovka nabízí domontování teploměru venkovní teploty (nemyslím celý palubák, jen teploměr) s displejem?

V supermarketu teploměry nabízí, ale o jejich kvalitě nejsem úplně přesvědčen :) proto mě zajímá spíš origo díl Škoda.

V autě sice palubní PC mám (Comfort) ale vím o lidech co mají Clasica a chtěli jen nějaký spolehlivý teploměr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...