Přejít na obsah

Čím umývať auto


xman

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím,

Mam prosbu. Mám tady nějaký leštidlo od Sonaxu: Sonax Xtreme Polish&Vax 3 Nano Pro. Problém je že etiketa je v němčině a tak nevím k čemu to přesně slouží a jak se to používá.

Byl by jste někdo tý dobroty - pokud to někdo máte česky - ofotit mi tu zadní etiketu s popisem?

Na Netu jsem k tomu vyšťoural jen to, že je to na "leštěnka na pastelové a metalické laky" a já mám na autě jen základní nemetalickou červenou. Tak bůh ví, jestli to vubec můžu použít...

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

Mam prosbu. Mám tady nějaký leštidlo od Sonaxu: Sonax Xtreme Polish&Vax 3 Nano Pro. Problém je že etiketa je v němčině a tak nevím k čemu to přesně slouží a jak se to používá.

Byl by jste někdo tý dobroty - pokud to někdo máte česky - ofotit mi tu zadní etiketu s popisem?

Na Netu jsem k tomu vyšťoural jen to, že je to na "leštěnka na pastelové a metalické laky" a já mám na autě jen základní nemetalickou červenou. Tak bůh ví, jestli to vubec můžu použít...

Díky.

samo ze muzes, je to dost dobry pripravek...vlhkou houbičkou nanest a po zaschnuti rozlestit....nesmí se dostat na cerne plasty, dela to fleky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska sem si koupil ATAS WAXY 2000 ABRASIVA Leštící krém s abrazivy na starší laky. Vzal sem tím místo pod jednou klikou a po škrábancích ani vidu. Chtěl bych se zeptat, jestli se tím může vzít celý auto. Mám totiž strach aby to abrazivo laku neuškodilo. V prodejně mi říkali že nee, ale přece jenom by mě to zajímalo. Byla by to sicešílená práce, ale asi by to stálo zato.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

samo ze muzes, je to dost dobry pripravek...vlhkou houbičkou nanest a po zaschnuti rozlestit....nesmí se dostat na cerne plasty, dela to fleky ;)

OK. Dík za info. :) jak bude vhodná chvíle tak se do toho pustím.

Předpokládám, že vlhkou houbičku může zastoupit i hadřík ze starý flanelový košile - namočenej a řádně vyždímanej - a na rozleštění použít stejnej, ale suchej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

čawte...ja umývam aute podľa zašpinenia...ale najmenej 1xmesačne...ručne...šampón používam SHERON a hubku rovnakej značky...vosk mám Turtle Wax Extra Gloss alebo K-2 Turbo K-21...sprej na čierne plasty K-2 BONO...odstraňovač hmyzu Carline...mliečko na pneu K-2...interiérový sprej CINOL...toť moja výbava B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Zdravím,

Mam prosbu. Mám tady nějaký leštidlo od Sonaxu: Sonax Xtreme Polish&Vax 3 Nano Pro. Problém je že etiketa je v němčině a tak nevím k čemu to přesně slouží a jak se to používá.

Byl by jste někdo tý dobroty - pokud to někdo máte česky - ofotit mi tu zadní etiketu s popisem?

Na Netu jsem k tomu vyšťoural jen to, že je to na "leštěnka na pastelové a metalické laky" a já mám na autě jen základní nemetalickou červenou. Tak bůh ví, jestli to vubec můžu použít...

Díky.

Tak přesně tuto leštěnku s vosekem mám a jsem s tím celkem spokojen.:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...
Nejlepší je auto nemýt - neláká lapky.

No být to pravda, tak nemusím auto ani pomalu zamykat.

Jinak jsem se chtěl optat - existuje nějaký speciální přípravek na skla? Myslím něco, co by nechávalo průhledný ochranný filtr na skle, který by zabraňoval ulpění toho hnědkavého marastu (resp. aspoň by ulehčil jeho eliminaci při mytí), který jde od silnice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

tw5586medrt2.jpg

Extreme Nano Šampón s voskem

Nano částice vstřebají špínu rychleji, zvyšují čistící výkon a zkracují proces schnutí

Nanotechnologie je nový způsob spojování molekul syntetických polymerů, které vytváří dokonalý lesk a dlouhotrvající ochranu povrchu. Nanotechnologie je nejmodernější trend vývoje čistících prostředků. Nano částice generují vyšší přilnavost k ošetřované ploše. Při čištění jednotlivých částí automobilu odstraní i nejjemnější molekuly nečistoty.

Turtle Wax® (USA) je druhým největším výrobcem autokosmetiky na světě. Tato americká firma se proslavila zejména svým sortimentem a kvalitou autovosků, které jsou všeobecně uznávány jako nejlepší na světě.

Chystam se ho koupit, je tento sampon s voskem opravdu tak dobry jak se o nem pise? Jake jsou Vase zkusenosti s timto pripravkem na myti auta? :kol-14:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
tak třeba nepěnivej čistič na koberce namíchat dle návodu s vodou,dát do rozprašovače,nastříkat stropnici,nějakým jemným kartáčkem nebo jen žínkou strop vyprat,pak vysát vysavačem na mokré vysávání a nechat uschnout.... :)

nemám s tím zkušenost, koberce a sedačky jsem dělal pěnou ve spreji, ale tu stropnici jsem nějak neřešil - až teď. Zeptám se blbě, ale co toje nepěnivý čistič ? Nějaký název a pod... dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...