Přejít na obsah

Byli jste na vojne ?


maros

Doporučené příspěvky

4/1994-95 přijímač v Žatci ,potom PŠ na Grábštejně v Hrádku nad Nisou a zbytek v Lounech.

Zařazeni psovod (v případě války velitel obrněného vozidla) :smich::smich:

V Žatci v kterých kasárnách? Já tam byl také jako psovod u PVO, VÚ 2478. Ale 5.1.1993 - 23.12.1993

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...

VÚ 3848 SENICA 10/90-03/92 ako vodič..najprv V3S,potom T815....medzi tým od 11/90 do 03/91 na KVK v Martine vozidlo T815 8x8...aspoň som získal oprávnenie sk.E (stačilo len razítko-vtedajšia výhoda rozkládacích ružových vodičákov)..

inak mám dotaz...nie je tu niekto z členov,ktorý býva v Moravskej Třebovej??...mal som odtial super kámoša a nemôžem sa s ním stále skontaktovať :aggressive: .....díky :)

Editováno: , autor: libero1071
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Rok 1993 VU 8015 Stříbro , velitel trenažéru , byl to Zil takže se to nesmělo pro vysoké náklady používat a udělali ze mne písaře motocyklistu . Bylo to v poho ale po roce jsem byl převelen do Karlových Varů na správu budov jako elektrikář . Tam bylo absolutní leháro , supr parta a veleli nám civilisti . Byly to poslední prázdniny .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

98-99 3 měs v Mikulově na PŠ a potom Přáslavice jako střelec operátor na BVP1. Nikdy nezapomenu na 14 dní co jsme byli vyvezeni v Doupovských horach a valili jsme 100km/h asi 15km v bevku po asfaltce na ocelových pásech. Chtěli si mě tam nechat, ale odmítl jsem. Zavedl bych vojnu znovu, mladí by neměli čas na fet a podobné zvěrstva...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já přijímač v Žatci v.ú. 4224 (myslím) a potom Slany v.ú. 3858 atd. Přehazovali si mě jak horkou bramboru a poslední pak půlrok roku u bigošů. Civil září 1996.

p.s. Kdo neví, kdo jsou bigoši, tak to jsou ty nejodvážnější vojaci v první linii. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

98-99 3 měs v Mikulově na PŠ a potom Přáslavice jako střelec operátor na BVP1.

Nebylo to 88-89 ???

@rx6 a Dodo-Kolín:

Jak to tedy bylo? Já mám za to, že od 2005 je armáda profesionální a poslední záklaďáci odcházeli domů v prosinci 2005.

Editováno: , autor: Wojnar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 měsíce později...
post-21236-0-12812600-1320149509_thumb.j Duben 1985 přijímač u VÚ 3412 Prostějov, Květen-Červen 1985: kurs zbrojíře pro bitevní letadla SU 25K u VÚ 1562 Hradec Králové, Srpen 1985 přeškolení na leteckého mechanika u VÚ 1562 Pardubice, Září-Říjen 1985 hotovost na letecké protivzdušné obraně státu (PVOS) u VÚ 7750 Líně na letadlech L-39 ZA, Listopad 1985-Únor 1986 Starší letecký mechanik u VÚ 1562 Pardubice, Březen 1986-Březen 1987 Výkonný praporčík u VÚ 1562 Pardubice, no a od dubna 1987 Z L A T Ý C I V I L !!! Editováno: , autor: Piwosch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

3755 Drhovice 4.muniční základna 87-89 kuchař, kulometčík, psovod - strážný

mapa http://old.mapy.cz/#x=14.551550&y=49.420040&z=13&l=15

něco i na PŠ Opava palné a střelné zbraně, číslo VÚ si nepamatuji

historek z vojny mám, že by to vydalo na knížku ale nikdo by tomu nevěřil

náš dodavatel v Německu říká: Alle, die bei Uns arbeiten, waren in Armee. Všichni, kdo u nás pracují, byli v armádě. myšleno buď prezenční služba nebo furťák.

Něco na tom je, když tak vidím, jak kolegové u nás v CZ ve firmě diskutují zda se vrhnou na zadanou práci nebo né...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vrtulníková základna Přerov Bochoř - řidič a obsluha SUEZ na podvozku Praga V3S

Dvakrát cvičení,jednou Plzeň Líně - doprava vrtulníkem,druhé na Doupově - doprava po vlastní ose - 525km s vejtřaskou bylo super - 13hod jízdy i s pauzama ....

Odesláno z mého Dell Streak pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...