Přejít na obsah

Jakou autobaterii? Výměna akumulátoru


u3nos

Doporučené příspěvky

posledni ranni starty jsem mel slaby / teda auto / a proto dneska bylo premereni na zatezovym testu a promereni vseho s tim ze promereni dobijeni a spotreby v klidu ok ale zatezak nic moc,mela podle cisel cca 4,5 roku

po porade a doporuceni jakou poridi byla koupena nejaka VARTA black 70ah a ten startovaci myslim 640

uvidim dalsi rana co to bude delat,ale uz se nebojim

a uz nepiste o nejakych zavadach..............zacalo se tady psat o spatnym topeni a kolisani teploty a do tydne jsem menil termostat..........ted se zacalo psat o nestartovani a mam novou baterku..........uz dost nebo bude novyho pul auta ;););)

a slovakum preji at jim ten prechod na uero vyjde tak jak ma :palec2::):palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

posledni ranni starty jsem mel slaby / teda auto / a proto dneska bylo premereni na zatezovym testu a promereni vseho s tim ze promereni dobijeni a spotreby v klidu ok ale zatezak nic moc,mela podle cisel cca 4,5 roku

po porade a doporuceni jakou poridi byla koupena nejaka VARTA black 70ah a ten startovaci myslim 640

uvidim dalsi rana co to bude delat,ale uz se nebojim

a uz nepiste o nejakych zavadach..............zacalo se tady psat o spatnym topeni a kolisani teploty a do tydne jsem menil termostat..........ted se zacalo psat o nestartovani a mam novou baterku..........uz dost nebo bude novyho pul auta ;););)

a slovakum preji at jim ten prechod na uero vyjde tak jak ma :palec2::):palec2:

O Baterku sa treba obcas aj starat . Ja ju pred kazdou ZIMOU kazdy rok vyberiem z auta+dolejem destilku a hodin na nabijacku. Baterka ma 6 rokou a zatazovy test ukazal 80% MAM diesel Tato rada je pre vsetkych aj pre CZ aj SK.

NAZDRAVIE CZ AJ SK VSETKO NAJ V ROKU 2009 -_- -_- -_- -_- -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak než si (nebo se) naleju ;) zajdu se s hafanem podívat na parkoviště, na to žhavení při otevřených dveřích. To mě fakt zajímá protože v manuálu jsem to nezachytil a nikdy jsem to neslyšel...

Pro Ty, kteří už nalito mají - "Na zdraví!¨" -_-

Až pujdeš tak si vezi s hafanem ještě multimetr :smich: :smich: :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týče té otázky žhavení při otevření dveří.......měla to už dieslová Felicia a Octavia jakbysmet. Jedná se o tzv. předžhavení, které se spíná při otevření řidičových dveří a žádná kontrolka u toho nesvítí :p . Po otočení klíčku v zapalování se svíce dožhavují a svítí kontrolka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na Jakou autobaterii? Výměna akumulátoru

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...