Přejít na obsah

Hydrolozko ulozenia motora 1.2


Ludul

Doporučené příspěvky

Matre neikdo skusenosti s klepotanim hydrolozka na neutrale? Ked vyradim rychlost a idem po nerovnostiach tak to klepe akoby som do plastovej krabicky dal gulicku a hrkal s tym. V servise mi povedali ze to je normalne a hydrolozko my naplnili mazivom odolnym na tlak. Po case to ale zacalo hrkat znova. Reklamovat to nechcu. Mam znameho s mootorom 1.4MPI a aj 1.6MPI (ale vo VW Polo) a robi im to iste. a nevedia si s tym rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejde o hydroložisko, ale o hydrolôžko, niečo ako silentblok, v ktorom je uložený motor na opačnej strane ako je prevodovka, teda pri remeni. V tom lôžku je tekutina a lôžko pri vyšších teplotách vyvoláva klepotavý zvuk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 9 měsíců později...
  • o 1 rok později...

mě to promazávali 2x a dělá to pořád. Naakonec jsme se domluvili na výměně za nějaký inovovaný bez dorazu, tak uvidíme.

a toto hrkotnie je vazne alebo je to len taka chybicka krasy,moze to viest az k vaznemu poskodeniu toho hydrolozka alebo nie...........?????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

mám to už rok a je to stále stejné. Nemá to cenu reklamovat. už jsem se kvůli tomu nalítal bylo to i ve škodovce a je to stále stejné. Jak by řekli ve škodovce nejedná se o závadu ale zvukový projev:-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...