Přejít na obsah

Boční lišty - demontáž


Krejdy

Doporučené příspěvky

Me se tam ta lista libi a hlavne ma to rekl bych neprekonatelny prakticky vyznam, tech trubcu co neumeji na parkovisti bud otevrit dvere a nebo zaparkovat je hodne a ta lista dokaze neco vykryt ... pokud vedle tebe nezaparkuje Hamr ci neco vetsiho :)

Prakticky vyznam lišty na dveřích mají asi nulový.

Jsou něco platné jen jejich konce když se ovevřou dveře proti nějaké svislé rovné ploše.

A majitel si na své auto dává pozor. Horší je to s dětmi....

Jinak se v 99,9% případů stane, že nějaké hovado něčím bouchne mimo lištu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Zdravím kolegy.

Chci dát do barvy boční lišty na dveřích. Máte nějaký ,,recept" jak je odlepit a nezničit?

díky

Nazdarek,

tyto originál boční lišty mi nebyly doporučené osobním lakýrníkem stříkat, tím jak jsou hrubé, je to horší než lepší, má to snahu se odlupovat, sám jsem to poznal na těch spojlerech na nárazníkách... , začala se mi z nich odlupovat barva, hlavně za zadníma kolama. Co jsem v poslední době zjišťoval, tak nejlepší na nastříkaní jsou RS, jsou hladký a drží to na nich jak má....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 1 rok později...

caute chlapci,

chcel by som dat trosku dokopy svoju octavku lebo este daky ten rok musi vydrzat (aj ked uz ma mrte km)...planujem dat nastriekat dvere a predny naraznik a chcel by som si dat aj listy vo farbe. Predavaju sa listy aj vo farbe karoserie, alebo treba kupit cierne a dat si ich nastriekat. Diky za odpovede

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj Profíci oživím to tu. :-)

Vie mi niekto poradiť ako a s čím odstrániť lepidlo po starých lištách? zdemontoval som staré (inak boli tam od výroby) a idem davať nové nalakované vo farbe ale nemôžem dať dole to lepidlo čo tam ostalo po starých. Pomôžte prosím ďakujem za každú radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...