Přejít na obsah

Bi-Xenon projektory


Sokollu

Doporučené příspěvky

Vypadá to celkem hezky, je to v normálních face světlech??Koukám na ten orvanej rantl na skle světlometu, podařilo se ti sklo odlepit??Já to zkoušel taky, kousek tý hmoty kterou je to slepený jsem vyšťoural a dal na dlouhou chvíli do pece, ani prd to nepovolilo, nezměklo, nerozteklo se...Na autě ty lampy vypadaj hezky, jak je to s připojením, trošku se o tom rozepiš, díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj chlape vypada to moc dobre, neco podobneho jsem resil pred rokem s firmou bixenon.com, kteri se na to specializuji a skoncilo to na faktu, ze je problematicke rozdelavat cirou optiku.

Ale budem radi za info ohledne nakladnosti prestavby (material i prace, pokud sis to nedelal sam).

Jinak velmi povedene :)

BTW : co ucinost ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadá to zajímavě, hlavně tedy co na to řekne STK, ale legislativu tady nikdo neřeší. Ostřikovače, dynamické naklápění ??? Tohle řešení vypadá o dost lépe než obyčejné HID, ale stejně - chce to provést pečlivě a nechat seřídit...

Raději bych volil instalaci originálních světel /vím že nejsou bixenon/...

Ještě k tomu rozdělání. Zde na foru to někdo rozdělával, snad to chvíli pekl v troubě, rozdělával "fénem" no nakonec se mu to povedlo. Pokud se tím zabývá někdo na kšeft, tak by si měl pořídit "vibrační vyřezávačku" používá se např. na vyřezávání autoskel, ale samozřejmě při použítí jiným nástavců lze použít i na toto. Zařízení to není nejlevnější, ale jde to tím dobře :)

Editováno: , autor: lukash
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čoveče pořídil jsem si kvůli tomu spěšl špatný světlo, nechal sem ho v troubě dělat snad hodinu, plast už byl měkej jako bláto ale lepidlo drželo, jak jsem psal výše, nepovedlo se mi to ani za boha, není to nic podobnýho silikonu nebo tak něco, je to taková pěnová hmota, netavý se, neměkne je furt stejná i když na níc dlouho působí teplo, jde to sklo jakoby vypáčit z tý drážky, ale vypadá to pak tak jako nahoře je dost poničenej ten lem, navíc tu může lupnout, no nic moc rozdělávat face světla, spíš je nejrozumnější sklo prostě odříznout, napadla mě třeba lupinková pilka(možná blbost, nevim) a po vyčištěný ho nalepit zpátky čirým silikonem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, kdo by si to chtěl udělat a má předface a světla LaK (nebo obyč. předface světla a koupil by si čiré skla), tak má vyhráno, ty jdou otevřít v pohodě... ;), ale já osobně bych šel o origo xenonů...

Editováno: , autor: Konny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já jsme tam dával tyhle e-xenony akorád s paticí H4.Jinak jsem si to dělal sam a mněl jsem to v horkovzdušný troubě na 110°a cca 10.Minut.Šlo to sice pak špatně ale trochu silou a šroubovákem se nakonec podařilo,je teda pravda že ty rantly u prvního světla jsou docela dost orvaný ale u druhýho už to nejni tolik.Jen tam pak stačilo povolit 3 šroubky a sundal se ten kryt co je vevnitř před žárovkou a nasadí se ta čočka a zezadu se utáhne maticí.Takže výměna nejni ani tak složitá jako to rozebrání toho světla a čekání na zaschnutí lepidla.Pak jen natáhnout kabely k baterce,protože je tam relátko ke každýmu světlu na přepínání Dálka-potkávačka.Jinak jsme to dával do čirých přímo.A ten kroužek je bílé barvy.Už mám jen tyhle fotky,více podrobný jsem si omylem smazal takže bohužel.Až bude trochu přijatelný počasí tak ho ještě vyndám a nafotim ze zadu jak to vypadá.

post-24585-1236415834_thumb.jpg post-24585-1236415875_thumb.jpg post-24585-1236415855_thumb.jpg

Editováno: , autor: Sokollu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já jsme tam dával tyhle e-xenony akorád s paticí H4.Jinak jsem si to dělal sam a mněl jsem to v horkovzdušný troubě na 110°a cca 10.Minut.Šlo to sice pak špatně ale trochu silou a šroubovákem se nakonec podařilo,je teda pravda že ty rantly u prvního světla jsou docela dost orvaný ale u druhýho už to nejni tolik.Jen tam pak stačilo povolit 3 šroubky a sundal se ten kryt co je vevnitř před žárovkou a nasadí se ta čočka a zezadu se utáhne maticí.Takže výměna nejni ani tak složitá jako to rozebrání toho světla a čekání na zaschnutí lepidla.Pak jen natáhnout kabely k baterce,protože je tam relátko ke každýmu světlu na přepínání Dálka-potkávačka.Jinak jsme to dával do čirých přímo.A ten kroužek je bílé barvy.Už mám jen tyhle fotky,více podrobný jsem si omylem smazal takže bohužel.Až bude trochu přijatelný počasí tak ho ještě vyndám a nafotim ze zadu jak to vypadá.

No hele když se koukám na tu 1.fotku rozlepenýho světla, tak ta hmota co máš v rantlu je jiná než u toho světla co jsem zkoušel, tam byla taková tmavá, což vysvětluje proč tobě to šlo a mě ne, že by změny lepení v průběhu výroby?

Editováno: , autor: tommys
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem se snazil "rozpect" cirou optiku a na 110stupnu stejne nepovolilo, akorat se lemy zdeformovaly pod nadtlakem sroubovaku. Drzi to desne, takze nejlepsi je asi to rozrezat. A dokonce i bixenony.com mi rekli, ze je to narocne a ze to nedelat radeji.

Ale jinak skvela prace, at ti sviti dlouho :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Jsem zvědav jak dopadne seřízení. Podle té fotky garáže, to svítí obojí stejně vysoko, což je sice fajn - ale ten kužel světla vpravo obvykle svítí při krajnici dál, tedy mám z toho ten pocit... resp. xenon čočka L vs. P by neměla svítit stejně, měla by mít možnot přepnout stínítko. Tak jako se to dělá u originál světel - xeny se mechanicky přepnou, a na klasická světla se lepí takové moc pěkné folie...

Chtělo by to i nějakou fotku v noci :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...