Přejít na obsah

Octavie I. - zatékání přes dveře


mario1977

Doporučené příspěvky

Ano ta fólie je samolepící,jen strhneš ochrannou vrstvu. Před lepením je potřeba tu dosedací plochu na dveřích očistit,třeba benzínem. Na přední dveře stojí 300 a na zadní 100kč,lišta nevím ale už se to tady psalo že 200kč.

Zrovna dnes jsu dělal přední i zadní dveře u své Berušky.

Všude jsu kontroloval těsnost té folie (naštěstí všude seděla, jen v jednom místě byla

natržená ;) Takže lepící páskou jsu ji vyspravil a ještě navíc jsu všude přidal

3 mm special folii pro odhlučnění (2,5mm mirelonu + 0,5 mm hliníkové vsrtvy).

Podařilo se nakonec jen na 1 (tentokráte bez hvězdičky, protože mi nešlo odpáčit madlo u dveří

spolujezdce :( Jsu zabral trochu víc a nakonec mi to prasklo :(

Takže horní krytku madla musím sehnat novou :palec2:

Ještě k tomu odhlučnění: je to vážně poznat, doporučuji provést, jízda je mnohem příjemnější :palec2:

Editováno: , autor: Petr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano ta fólie je samolepící,jen strhneš ochrannou vrstvu. Před lepením je potřeba tu dosedací plochu na dveřích očistit,třeba benzínem. Na přední dveře stojí 300 a na zadní 100kč,lišta nevím ale už se to tady psalo že 200kč.

Zrovna dnes jsu dělal přední i zadní dveře u své Berušky.

Všude jsu kontroloval těsnost té folie (naštěstí všude seděla, jen v jednom místě byla

natržená ;) Takže lepící páskou jsi ji vyspravil a ještě navíc jsu všude přidal

3 mm special folii pro odhlučnění (2,5mm mirelonu + 0,5 mm hliníkové vsrtvy).

Podařilo se nakonec jen na 1 (tentokráte bez hvězdičky, protože mi nešlo odpáčit madlo u dveří

spolujezdce :( Jsu zabral trochu víc a nakonec mi to prasklo :(

Takže horní krytku madla musím sehnat novou :palec2:

Ještě k tomu odhlučnění: je to vážně poznat, doporučuji provést, jízda je mnohem příjemnější :palec2:

nebo pokud dáš přední izolaci takovou tu pěnovou, co se dělá místo folie, tak je to taky hezky odhlučněný ;) njn, ale 300 :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Včera jsem rozdělal zadní dveře protože jsem měl podezření,že mi přes ně zatíká a ejhle folie mezi tapecem a dveřmi byla na maděru.Asi po předešlé výměně zadní stahovačky nebo něco takového,Dá se někde sehnat ta samolepící folie??nebo jste to někdo řešil jinak?třeba vystřihnout igelit a něčím přilepit? :oops: :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem rozdělal zadní dveře protože jsem měl podezření,že mi přes ně zatíká a ejhle folie mezi tapecem a dveřmi byla na maděru.Asi po předešlé výměně zadní stahovačky nebo něco takového,Dá se někde sehnat ta samolepící folie??nebo jste to někdo řešil jinak?třeba vystřihnout igelit a něčím přilepit? :oops: :palec2:

Folie se dá koupit ve škodovce, stojí 250 kč ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Volal jsem známému co dělá ve škodovce a mají ji za 100 kč,ale jinak dík

Nedávno jsem kupoval ve škodovce ty folie na zadní dveře a stály 105,-kč za kus a byly to ty průhledný igelitový folie, ale myslím si, že za těch 250,-kč to budou ty z mirelonu, nebo ni?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže když tam přilepíte obyč igelit tak se vám ve dveří bude všechno klepat. Chce to samolepící matroš.

Proč kentus stejnak dovnitř není vidět a když to polepíš pořádně tak se tam pak nic neklepe

co tim myslis klepat? tobe tam nekdo klepe na dvere? nejakej skritek :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Zdravim, inak ako zahadne zatekanie to uz nemozem ani nazvat. :S Mam octaviu TDI, rv.1998 a stale mi zateka do interieru na strane vodica. Vycistil som odtokove kanaliky pod prednym sklom, takisto som pozatmeloval silikonom okolo miesta kde vchadza lanko od predneho kufra do interieru (tak isto aj okolo "skrinky" vedla), lial som vodu a pozeral v interieri ci niekade nepreteka (v ramci moznosti odtiahnutia tapacirungu pri pedaloch), ale stale mam pocit, ze preteka. Je to isto z predneho skla, pretoze v tej vlhkosti je voda z ostrekovacov.

tento vikend este planujem odmontovat vnutorny baltnik a pozriet sa ci vo vnutri blatnika nie je nejaky problem.

Prehladal som po nete uz kopec stranok a diskusii, ale zatial nikde co by sa podobalo na tento problem

Vie mi niekto pomoct?

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, inak ako zahadne zatekanie to uz nemozem ani nazvat. :S Mam octaviu TDI, rv.1998 a stale mi zateka do interieru na strane vodica. Vycistil som odtokove kanaliky pod prednym sklom, takisto som pozatmeloval silikonom okolo miesta kde vchadza lanko od predneho kufra do interieru (tak isto aj okolo "skrinky" vedla), lial som vodu a pozeral v interieri ci niekade nepreteka (v ramci moznosti odtiahnutia tapacirungu pri pedaloch), ale stale mam pocit, ze preteka. Je to isto z predneho skla, pretoze v tej vlhkosti je voda z ostrekovacov.

tento vikend este planujem odmontovat vnutorny baltnik a pozriet sa ci vo vnutri blatnika nie je nejaky problem.

Prehladal som po nete uz kopec stranok a diskusii, ale zatial nikde co by sa podobalo na tento problem

Vie mi niekto pomoct?

Diky

podívej se pod torpédo,to je ten plast pod stěračema.Je tam odtokový kanálek a vedle toho je ucpávka.je to díra přímo do kabiny.ja to měl taky,zatmelil a je klid.jinak přední okno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podívej se pod torpédo,to je ten plast pod stěračema.Je tam odtokový kanálek a vedle toho je ucpávka.je to díra přímo do kabiny.ja to měl taky,zatmelil a je klid.jinak přední okno

na strane vodica, je to vlastne diera kade ide lanko od kufra do interieru. To som uz zalepil, ale stale mam pocit ze to tecie..no budem musiet pockat kym sa otepli, inak to nevidim. Ani predne okno by to nemalo byt, ked som dal dole kryt pri skle, tak tam to bolo v pohode.

Ale aj tak dik za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...