Přejít na obsah

Tónovní skel doma


kadett

Doporučené příspěvky

  • o 11 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...

Zdravím chlapi, chci si taky nechat nalepit folie a čirou náhodou u úplně stejné firmy jako Woody. Jsem z toho ale trochu zmatený na videu jak lepit folie to týpek lepí zevnitř a přitom jak jsem se byl dneska v té dílně ptát tak to přede mnou lepili na nějaký mercedes (konkrétně na 5. dvěřích) zvenku, další věc kterou nechápu je to že abych dostal atest musím mít na předních sklech folii s propustností min 50% a ve fotogalerii této firmy jsou i auta která mají všechny okna černé jako prase! A poslední věc která mi nejde do hlavy je cena. Ptal jsem se asi ve 4 dílnách a cena se pohybovala tak okolo 4-6 tis za všech 5 skel a u firmy co má folie Woody mi řekli cenu 2700,- i s montáží včetně atestu a záruky tak nevím.

Woody kolik si platil ty za ty fólie?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aby byl možny atest na předni okna tzn u řidiče a spolujezdce tak musi byt ze zákona propustnost 70%!!!!!.Navic pokud jsou skla tonovana z vyroby tak na předních oknech už nesmi byt žadna folie,protože skla už z vyroby maji propustnost 70%.Nějake kartičky a podobne hovadiny jsou k ničemu,je to jen lakani zakaznika od firem aby jsi nechal zatonovat vic skel a tim padem i víc zaplatil.Takže jse nenechte važeni zmast!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím.. já to ted taky řeším, za 14dní si jedu nechat zatónovat skla, 5té dveře a zadní skla tónovanou fólii (propustnost vyřeším až na místě na vzorkovníku) a jelikož mám z výroby přední mírně do zelena, tak tam budu dávat pouze průhlednou bezpečnostní fólii, ale tohle všechno 4700,- záruka 7let.

To Patrik Rychta, lepili fólie zvenku? Já tomu moc nerozumím, ale podle mě se to snad lepí zevnitř??? :feve: Vždyť by ty fólie z venku strašně trpěly... ale klidně mě opravte..

Editováno: , autor: Jarys
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jak jsem tam příšel a ptal se na cenu tak ten borec stál u zadních pátých dvěří lépe řečeno u zadního okna mercedesu s horkovzdušnou pistolí foukal na tu folii a takovým udělátkem ji roztíral a přilepoval. Možná že u limuzín jako u některých mercedesů to zevnitř nejde nalepit když je to sedan nevím co si myslet

Editováno: , autor: Patrik Rychta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Potřeboval bych poradit. Moje auto bylo původně v N1 verzi, teď už tam mříž samozřejmě není. Mám Sunset a vzadu na bočních okýncích v kufru mi zůstaly ty nejtmavší fólie. Z venku mi to nevadí, ale zevnitř našikmo nic nevidím, proto sem přemýšlel, že bych ty fólie sundal. Otázka je jak moc to tam drží a jestli bych tím sundáním neudělal moc škody ? Má tu už někdo nějakou zkušenost se sundáváním fólií ? :) Někdo mi říkal že se dají fólie snad sundat fénem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Potřeboval bych poradit. Moje auto bylo původně v N1 verzi, teď už tam mříž samozřejmě není. Mám Sunset a vzadu na bočních okýncích v kufru mi zůstaly ty nejtmavší fólie. Z venku mi to nevadí, ale zevnitř našikmo nic nevidím, proto sem přemýšlel, že bych ty fólie sundal. Otázka je jak moc to tam drží a jestli bych tím sundáním neudělal moc škody ? Má tu už někdo nějakou zkušenost se sundáváním fólií ? :) Někdo mi říkal že se dají fólie snad sundat fénem...

Já jsem je po kousíčcích ztrhal a pak vyčistil sklo technickým benzínem, škodu jsem žádnou nenadělal, ale zabralo mi to hodně času, asi tak dvě hodiny. :-)

Editováno: , autor: Rybba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...