Přejít na obsah

CHAT pro Octavia II


vorlajz

Doporučené příspěvky

bry ranko :)

ad cimbu ceny, nevim jak se chova k ostatnim, ale byl jsem tam v ramci hromadneho chipovani jednadvojek, nestihal jsem, domluvili jsme se na jiny den, v poho v klidu, ani jsem neprijel obouma autama najednou a cena tdi chipu byla skoro stejna jako vyse zminovany ecobox, takze si nemyslim, ze by byl drahej, ale nechci tu rozpoutavat zadnou flame, ja bych k tomu chlapikoj jel klidne znovu, ale chapu ze nekdo ne, howgh :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ondro... neblbni... ty koerečky si prostě kup... jestli někde ušetříš pár korun, tak to dáš za poštovný!!! ale jestli chceš, tak ti mohu nabídnout, že ti koupím u nás v servisu koberečky se slevou 10% a vezmu ti je na škodahome, takže to budeš mít bez poštovného o 10% levněji... howg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mozna jsem se uplne zle vyjadril. Asi mi az tak nevadi ta cena tusim ale 1260 Kc, ale nelibi se mi ani jeden vzhledove.

Rostiku diky za napovedu na linku nahore jsem nasel tohle. Zni to slibne hlavne tam moznost volby barvy obsiti a moznost dodelani napisu. Chtel bych tam asi Octavia stejne jak mam na listach na dverich.

Vorliku: diky za nabidku, dneska si overim jestli mi v SA davaji taky jeste porad slevicku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

škoda, že nemůžu taky soutěžit.... :feve:

Pošli mi fotky a pade, a budu soutěžit za tebe :smich:

No ty hodnoty od Cimbu jsou jednak logovaný přes SW a navíc tak, aby mu vyšly podle jeho představ...to co uvádí třeba u naftové RSky je do nebe volající a kdo má trošku představu, tak se nemůže nezasmát :) ...já sem mr. Cimbu v poslední době poznal i z hlediska jiného než motory a čím dál víc se utvrzuji v tom, že moje původní myšlenka, kdy jsem ho bral za odborníka a mistra své práce byla řekněme dosti najivní. Po tom, co předvedl s úpravou 2.0 TDI PPD a jak se kolem toho neustále vyjadřoval a "vymlouval", než to vůbec pustil do nabídky mám vcelku jaso - jeho starý chipy na 1.9ku nebo původní dvoulitr sou suprový, tam není co pokazit, ale ty nový věci si IMHO už nedává, upřímně jsem zvědavej, kdy (a jestli vůbec) upraví Common-raily. A to nemluvím o těch cenách, který jsou naprosto nepřiměřený...dneska už bych šel upravovat jinam ;)

Tak tak, s číslama to Mr. Cimbu umí, ale jinak zaspal dobu...

mozna jsem se uplne zle vyjadril. Asi mi az tak nevadi ta cena tusim ale 1260 Kc, ale nelibi se mi ani jeden vzhledove.

Rostiku diky za napovedu na linku nahore jsem nasel tohle. Zni to slibne hlavne tam moznost volby barvy obsiti a moznost dodelani napisu. Chtel bych tam asi Octavia stejne jak mam na listach na dverich.

Vorliku: diky za nabidku, dneska si overim jestli mi v SA davaji taky jeste porad slevicku.

Kup si ze sportline, červené lemování je cool :palec:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...