Přejít na obsah

Relé pro denní svícení


fabiahtp

Doporučené příspěvky

Kde kupim nejaku tu sadu na zapinanie svetiel......

Predstavujem si to takto:

Normalne po nastartovani cca 5s sa mi zapnu len svetla bez palubovky a podobne, a vecer si normalne zapnem prepinacom vsetko komplet. Samozrejme cez den ked bude hmla tak zapnem normalne vypinac a dam hmlovky. Je take nieco?

Já mám sadu od MOLPIR a je ok.

post-3098-1209013096_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám tu automatiku namontovanou taky ale mám problém: cca po 15 min. svícení se ta automatika sama od sebe vypne, aniž by pípla nebo tak něco. Prostě pohasne kontrolka a jezdím bez světel. Dokonce dnes mi už nejdou zapnout světla ručně, otočím páčkou a vůbec nic se neděje, po nastartování se rozvsvíti automatika. Jestli zhasnou po těch 15 min. jízdy ještě nemíám odzkoušené, dnes jsem nikam moc nejel. Co by s tím mohlo být? Montovali to v autorizovaným servisu, budu to reklamovat, ale zajímá mně co s tím může být :feve:

Taky mi to tak dělalo, zjistil jsem že to dělá to přídavné relátko, jenže nové stálo kolem 300 tuším, tak jsem to celé překopal, dal to na klasické relé, zapojil na čidlo oleje a od té doby svatý pokoj, už bych tu sadu od molpiru nechtěl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mi to tak dělalo, zjistil jsem že to dělá to přídavné relátko, jenže nové stálo kolem 300 tuším, tak jsem to celé překopal, dal to na klasické relé, zapojil na čidlo oleje a od té doby svatý pokoj, už bych tu sadu od molpiru nechtěl.

Já měl od začátku origo škoda relé, dnes jsem byl na reopravě, dali tam jiné nové relé origo škoda, a zatím dobrý, svítí jen hlavní světla, bez přístrovky a spz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

RELE OD MOLPIRU AEV 443 M317-1

Tak rele mam doma a chcel by som sa spytat ohladom kabliku cerveneho s ockom....V navode je napisane ze: Cerveny vodic s kabelovym okom pripojte pod sroub +30 ve spodnej casti releoveho boxu (rostu)..... TO JE +12V stalych? Ja tam nijaky srob nevidim :( kam to sakra napojit ?

post-1476-1209636476_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám také originální zapojení a červený drát vede do vypínače na pin 15 viz.obr.

post-10225-1209645261_thumb.jpg

RELE OD MOLPIRU AEV 443 M317-1

Tak rele mam doma a chcel by som sa spytat ohladom kabliku cerveneho s ockom....V navode je napisane ze: Cerveny vodic s kabelovym okom pripojte pod sroub +30 ve spodnej casti releoveho boxu (rostu)..... TO JE +12V stalych? Ja tam nijaky srob nevidim :( kam to sakra napojit ?

post-1476-1209636476_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ani zaboha mi nejde vypichnut ten mrnavi pin v BSGa na XS4.....ako sa vam to podarilo neni tam nejaka poistka?

Dalej mi robili problemy osadenie konektorov do poistkovej skrine......nemohol som ich tam vobec narvat.... Myslel som ze to pojde lahko len nastrcit....Neni tam nejaka poistka....?

Kde kupim na fabulu tie vypichovaky....? Ked si predstavim ze to budem robit na dalsich 2 autach radsej ich kupim.....Ake su druhy tych vypichovakov?

Tieto dva dole budu stacit?

VYPICHOVAKY

Editováno: , autor: TiGeRZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ani zaboha mi nejde vypichnut ten mrnavi pin v BSGa na XS4.....ako sa vam to podarilo neni tam nejaka poistka?

Dalej mi robili problemy osadenie konektorov do poistkovej skrine......nemohol som ich tam vobec narvat.... Myslel som ze to pojde lahko len nastrcit....Neni tam nejaka poistka....?

Kde kupim na fabulu tie vypichovaky....? Ked si predstavim ze to budem robit na dalsich 2 autach radsej ich kupim.....Ake su druhy tych vypichovakov?

Tieto dva dole budu stacit?

VYPICHOVAKY

Presne tak ako píše volvak musíš vytlačiť tú fialovú poistku inak to tam nedostaneš a ani nevytiahneš. Takú blokádu má takmer každý konektor a vždy je inej farby!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pockaj teraz si asi nerozumieme myslel som vipinovanie konektorov ci tam je nejaka poistka....... ci to pojde lahko vypichovat...... alebo som nepochopil ja ;)

Tak ako som ti písal takmer každý konektor má tu blokádu. Aj na tom foto hore je to pekne vidieť tá fialová kocka na oranž konektore.

Editováno: , autor: vikino1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No parada tak ja som to tam narval a bolo :) kua do buducna budem mudrejsi lol .............. a na tom obrazku je vidiet konektor XS4 ten ma tiez nejaku blokadu?

Skús ten káblik čo si tam nasilu narval poťahať ak drži tak OK ak nie asi si si zohol tú zaisťovaciu packu a nebude to tam držaž. Je to tá pacička čo ju musíš zatlačiť keď vyťahuješ konektor von vypichovákom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skús ten káblik čo si tam nasilu narval poťahať ak drži tak OK ak nie asi si si zohol tú zaisťovaciu packu a nebude to tam držaž. Je to tá pacička čo ju musíš zatlačiť keď vyťahuješ konektor von vypichovákom.

Jasne skusal som drzi ok....... dal som tam iba tie konektory na poistku zajtra pokracujem dalej...... Nechcel som pokracovat ked som nemal jasno.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja na tvojom mieste by som ich nekupoval .Kolko krát do roka ich potrebuješ a tá cena je dosť vysoká.Dá sa použiť hocičo ja mám vypichovák urobený z kancelárskej spinky a ide to aj stým možno to trvá dlhšie ale dá sa. Myslím,že sa to oplatí kúpiť ludom čo sa s tým zaoberajú profesionálne.

Mne by sa teraz veru zišiel na tie najmenšie piny idem dorábať PP a musím vypichnúť piny na konektore príst. dosky sú strašne mrňavé-no nejako si poradím. :p;)

Editováno: , autor: vikino1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na Relé pro denní svícení

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...