Přejít na obsah

Maxi Dot - Dodělávka


mr.pecoun

Doporučené příspěvky

inak pred chvilou som mal ešte rozobrate maxi a chcel som zistit či sa da a ako tažko to pojde vymeniť diody pod maxikom, včera mal ten chalan okti II a mal biely maxik...ale po tom čo som videl ked som display nadvihol som sa dalej neidvažil isť aspon zatial teda nie. mimo to asi ten plast čo je pod displayom ma dve hrube nožičky napajkovane do dosky...

post-10-1156279209.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem zapojoval maxik do Fabie 1.4 .Ve VAGu to pres adresu pristrojova deska nebralo PIN,ale pres imobiizer to slo.Nalogoval jsem se zadal adresu 50 zadal PIN puvodni pristrojovky ,vsechno vypadalo OK.Prizpusobil jsem klicky na adrese 21.Problem byl trochu v preneseni hodnot z puvodni pristrojovky,najete km,servisni intervaly atd. protoze stara deska to ma na jinych cislech kanalu nez nova.Potom jsem zkusil nastartovat a neslo to.V chybovych kodech jednotky motoru to psalo,ze je zablokovana jednoka motru.Jednotku motoru jsem prizpusobil imobilizeru a porad nic.Na adrese 17 pristrova deska se mi nezobrazuje v radku extra VIN auta atd.Nevite nekdo co s tim ,uz s tim nevim rady.Diky za kazdou pomoc.. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já chci zelenej maxidot. :D

Zajímá mne, jaké zámky použít do zadních dveří, aby měli spínače. Pravděpodobně jsou dva druhy. Obyč bez (ty mám já) a potom centrálový. Bezcentrálový jenom se spínačem asi nejsou, že? Budou tedy použitelný ty centrálový i bez centrálu. Jde mi pouze o funkci toho spínače otevření. Zámky jsem ještě neviděl venku ani jedny, proto se tak blbe ptám. Dík za info. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo má maxik + symphony CD, mám na vás dotaz: při startování přestane hrát radio, ale displej radia svítí stále, ale maxik (horní třetina) pohasne a jakmile radio začne hrát se zase rozsvítí, někdy potom po cca vteřině ještě jednou pohasne a hned se zase rozsvítí. Je to normální, nebo vám maxik svítí stále i během startování, kdy radio zmlkne?

Už podruhý se mi stalo, že se už maxik nerozsvítil a pomohlo až na chvíli (cca 5 min) vypnout zapalování (radio?). Krátkodobé vypnutí zapalování nebo jenom radia nepomohlo. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na Maxi Dot - Dodělávka

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...