Přejít na obsah

Zatékání do interiéru


Lukas_cz

Doporučené příspěvky

Presne tak. Zalomit dvere nech ti neodstavaju od karoserie .Mirek este ty dam jednu RADU zober papier A4 a vloz medzi dvere a karoseriu 50 na 50 a zavri dvere . Tahaj za ten papier ak sa roztrhne tak mas dobre napasovane dvere a tesnia. Ak nie tak este musis prihnut tie dvere abi tesnili na 99,9% a nezatekalo ti do auta popripade nefucalo do auta-MELUZINA. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tie preddne dvere musis zalomit cele po celom rame dveri. Nie len tu cast co si zakreslil na cerveno.!!! Tie dvere ti odstavaju od zadnych musia licovat aj zo zadnymi dverami nie odstavat. Pri zatvorenych dverach tam musi bit rovina po celom obvode a nie skok medzi dverami. Oznacene CERVENOU FARBOU. :)

Editováno: , autor: PROCHY603
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK, díky za odpovědi, na moje někdy až hloupé otázky, ale ze začátku jsem myslel, že to půjde slícovat jen tím povolením šroubů na A sloupku a dveřích. Při tom to jde takhle jednoduše ! Půjdu na to ale hodně s citem, po tom slícování nebude nějak "protestovat" sklo ve dveřích při zavírání ? To už je poslední otázka, jen ať tam něco nezk**vim ! :worthy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sklo stiahni uplne dole a tak pasuj tie dvere. Sklu sa nic nestane :)Bude sa zatvarat O.K. :)

Dnes jsem se na ty dvere vrhnul a podarilo se mi je prihnout (zalomit). Neni to sice podle me 100%, ale je to lepsi - uz to pri pohledu nevycniva. Papir sem mel po ruce jen A5, dal sem to tou sirsi stranou do dveri. Pred ohybanim dveri sel vyndat v nejvyssim miste dveri uplne lehce (jak by tam dvere ani nebyly) a po ohnuti dveri hodne tezko. I na pravych dverich se neroztrh, ale sel tezko vyndat - zalezi asi na zpusobu vytahovani. Hned sem to otestoval vodou z hadice, strikal sem primo na to horni tesneni - vevnitr v aute zatim sucho, ale kdyz sem tu vodu lil kolmo dolu na tesneni, po otevreni dveri bylo horni tesneni sem tam mokre z boku (od dveri) a na tom vnitrnim hornim tesneni byly z vrchu sem tam kapky i na zadnich dverich, tak asi jeste vic prihnout ??! Jeste jednou DIKy za rady a uvidim jak se to bude dal vyvijet... :kol-35:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, tesneni me nijak nezajima, jen at uz "nevozim" sebou vodu navic. :specool: Uvidime, ted tady prselo, tak se rano na to hned mrknu, zda to opravdu tesni. Doufam ze uz tam nijak jinak nekde jinde pres dvere netece (dozadu)?! Jeste musim ale poresit zatekani vpredu na tom podbehu - nemuzou byt taky treba ucpane ty odtoky v krytu pred celnim sklem (kolem steracu) a tece mi to nekudy dovnitr.? Jinak, kde zhruba je to lanko na predni kapotu (vevnitr auta), zatim sem jen sundaval tu paku od kapoty a plast pod ni, takze nekde v tom boku vpredu? Dikyy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mas na mysli pres ten "plech" ve dverich a co tece pres (z pod) tapece? Zateka jen na LEVE strane auta a i dnes sem se dival po tom strikani hadici a tapece vsude suche, tak snad ne. No jo to lanko, uplne jednoduche a ja se zas ptam jak ... :doh Ale pres to lanko muze tect jen kdyz bude spatne dana ta pruchodka ze jo? Takze pak dalsi moznosti (stresni svar, celni sklo). Ty odtoky pod celnim sklem muzu teda vyloucit, neco sem tady uz o tom cet (teklo tam ale z pod prihradky spolujezdce) ? Stresni svar - ten je nekde pod tou stresni CERNOU listou nebo jinde? Fabku teprve zkoumam, mam ji od rijna (oktobra) 2008, proto ty moje otazky. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
:palec2: No vidis ze sa ti to podarilo opravit. Tesnenie moze bit mokre. Nesmie zatekat voda do auta. :)

LP dvere jsem slicoval, ale asi jeste malo nebo mi tece i pres LZ dvere a jeste nekudy zepredu. Uz me to pekne stve !!! Furt tady musi prset! Dnes jsem z auta hadrou "vymackal" asi 3 litry vody! Pred 3-mi dny asi 4 litry vody. Vodu mam jen u ridice a za ridicem, na prave strane auta je naprosto sucho ani kapka! Mam i podezreni na misto pod pedaly - jsou tam 2 cerne zaslepky a nad nema je podle me otvor (nezatmeleny), kterym taky tece voda do auta. Voda je totiz i u stredniho panelu a pochybuju ze by ta voda pretekla nad prolis v plechu podlahy smerem od dveri.? Po zvednuti koberce bylo mokro u tech zaslepek pod pedaly a plst na podbehu. A na podlaze pak mensi bazen - cerstva destova voda. Auto je na parkovisti trochu z kopce na levou stranu a zadek auta, takze ta voda muze klidne stect od ridice kolem prahu pod sedadlem az k zadnimu sedadlu (to je taky dalsi moznost) - vzdy je voda i vlevo vzadu pred zadnim sedadlem. Pritoku budu ale asi mit vic! Prikladam fotky - dveri, mnozstvi vody a vyskyt, mozne "pritoky". Kdyby teklo pres plechy ve dverich - to bych mel mokre tapece zespodu a plasty na prazich, je to tak ? Pokud jo, tak jsou suche. Jinak jak slicuju ty LZ dvere - taky jen zalomit nebo musim neco povolit (obr.)? Prosim poradte, jak bude cas chci to konecne vyresit - pokud to teda pujde. Nebo budu zly a vrtnu diru do podlahy at to hned vytece :kol-63::D

tolik vody dnespost-32604-1246219505_thumb.jpgvodapost-32604-1246219547_thumb.jpgLPpost-25-1126300766_thumb.jpg

LZpost-32604-1246219607_thumb.jpgPPpost-32604-1246219626_thumb.jpgPZ[attachmen

t=153024:PZ_dvere.JPG]

díra?post-32604-1246219708_thumb.jpgpodbehpost-32604-1246219733_thumb.jpgco povolit-sroub ve dverich?post-32604-1246219775_thumb.jpg

post-32604-1246219583_thumb.jpg

post-32604-1246219643_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na Zatékání do interiéru
  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...