Přejít na obsah

Zatékání do interiéru


Lukas_cz

Doporučené příspěvky

Zdravím pánové. Prosím o radu. Překvapivě mi teče do auta :kol-26: mam u ridice i spolujezdce doslova bazen. Pres dvere to neni. Mam mokro uz od urovne palubni desky a uz nevim kudy by to mohlo tect. Vsechny odtokove kanaly byly vycisteny a stejne to nepomohlo. :kol-60: Nedavno bylo meneno celni sklo ale nechapu kudy by to mohlo tect, hlavne tolik vody. Ono to vypada ze vsechno tece dovnitr. Uz nevim co s tim. :( Jen dodám, ze mam F1 2007 kombi.

Editováno: , autor: Bizo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli před výměnou čelního skla voda do auta netekla tak nevim co řešíš, v servise možná šetřili lepidlem

A dá se nějak zjistit jestli to opravdu teče přes okno? Kryt pod stěračema jsem měl zdemontovaný a nevypadalo to, že by tam někudy teklo....

Editováno: , autor: Bizo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obnovuji toto téma protože po posledních větších deštích jsem měl totalně mokrý koberec u řidiče a za řidičem. Celý koberec ven, filc, který je pod nim važil tak "100kg".

1. Zjistil jsem že mi do auta teče pod pedalama - přesněji řečeno prolisem ktery je v podlaze pod pedalama - viz obrazky

attachicon.giftece_01.jpg attachicon.giftece_02.jpg attachicon.giftece_03.jpg

2. Zjistil jsem že voda tam teče v případě že leju vodu na plast pod předním oknem - po přečtení několika příspěvku k tomuto tematu jsem si byl jistý ucpaným prostorem pod plastem

3. Sundal jsem plast a prostor pod plastem je čisty - na obrazcích je označen prostor kde jsem našel ten kanal pro odtok vody - byl tam jeden suchy list ze stromu - do toho prostoru jsem pomalu naleval vodu - voda okamžitě zmizela v kanalku a bylo slyšet jak teče na zem - v autě se objevila taky

attachicon.giftece_04.jpg attachicon.giftece_05.jpg

Dotazy:

1. Kam usti ten kanalek - někde za plastem v podběhu?

2. Kde hledat dal problem?

díky všem za jakou koliv radu

Ahoj já mam asi ten samý problém, zatékání. voda se mi objevuje u řidiče od středu, levá část pod oknem je suchá. Z tvého fota by to mohlo být ono, dveře podle mě těsní, tam sem nic nenašel a koberečky jsou pod dveřma na bocích suché, zato na podlaze louže. Ten kanálek je vyveden obdélníkovou dírou asi tak 2x4cm,  na  podběhu, po kterém stéká na zem (mezi blatníkem a podběhem. Zkus odšroubovat část podběhu vykloň ho a vyčisti část u prahu, já tam měl dvě hrsti hlíny. Je dost možné že to máš ucpané a při silném dešti se ti to za podběhem plní vodou a někudy ti to zatéká do vnitř.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Dobrý den.

Chtěl bych se optat - v těsnění dveří jsou po obvodu dírky - k čemu to slouží. Mně se zdá že mi tam zatéká těmi dírkami zezhora, protže když to těsnění zmáčnu dole tak z toho po obvodu vytéká voda, jako by bylo těsnění naplněno a voda se tam zadržovala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

řekl bych, že je třeba sundat "tapecírunk" dveří a objet silikonem jakýsi plech pod ním. Dnes jsem zjistil, že mi takto zatéká přes troje dveře. Beztak se to tu milionkrát řešilo, jen musím najít, kde tu maj nějaký postup, jak se dostat dovnitř dveří.

 

edit: už jsem našel

Editováno: , autor: gloomik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem se zeptat. Jelikož mám zřejmě pod kobercem nasáté to tlumení a hned tak to nestihnu vysušit a kdo ví, jak dlouho tam už zatéká, chtěl jsem se zeptat, jestli lze koupit někde nové, jak moc složité je vytáhnout z auta koberec, abych se na to tlumení dostal a jak moc dobře jsou ošetřeny plechy uvnitř vozu. Protože s tím budu něco dělat, až se oteplí, jelikož nemám garáž. Takže až na jaře. Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neviem, či pri výmene koberca a tej "vložky" nie je potrebné vybrať komplet sedačky a ručku vonku...čiže vybrakovať interiér....
 
ja osobne mám tiež úplne premočený koberec a stále problém s týmto -> http://forum.skodahome.cz/topic/123494-tweety-wirer/?p=1831330   a už sa neviem pohnúť :(

Editováno: , autor: wirer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 6 měsíců později...
  • o 5 týdny později...

Zdravim chtel bych se zeptat tece mi voda do fabie 1 pres prolis mezi zatkama dvouma originalnima pod pedalama jakoby kdyz odhrnete koberecek a izolaci je mokr koberecek ridice a kdyz stale prisi tak se to dostane i na zadni koberecel sem stoho nestasny chtel sem se zeptat jestli stim nekdo ma zkusenosti diky za odpovedi

Editováno: , autor: Ondra5
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • Pawouk změnil název na Zatékání do interiéru
  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...