Přejít na obsah

Zatékání do interiéru


Lukas_cz

Doporučené příspěvky

hoj pánové! Já zas mam problém se zatékáním na kobereček u spolujezdce! Dlouhou dobu jsem vůbec netušil co to může být, ale teď co byl takový šílený déšť, že pršelo ze všech stran, tak ty gumové koberečky přetékaly. Vylil sem tu vodu a hned sem vyjel! Při rozjetí začal znova vytékat proud vody, tak sem se koukl a všiml si že voda teče z otvoru pro pylový filtr v topení pod schránkou! Takže voda se tam musí dostávat přes nasávání vzduchu pro ventilaci! Chystám se na to kouknout a pak Vám dám vědět! Jinak kdyby někdo měl nějaký užitečný nápad, tak napište!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
To je ucpanej odtok.. to s emi taky stalo... ale ještě lepší historka! ;-)

Jel jsem na myčku.. pohoda...říkal jsme si dopřeji autu trošku čisté kůry... v polovině myčky najednou začala tééct voda u spolujezdce... paráda. Než skončil program , stálo mi tam tak 10 cm vody! :p Hustý. Samozřejmě to bylo skoro v zimě, takže jsme to auto neměl ani jak vysušit, takže mi pěkně zplesnivěl koberec, nádhera.... a proč se to stalo? měl jsem listí v odtokovém žlebu. Od té doby už na myčku nejezdím.. radši :D

Taktez ten samy problem, demontaz doporucuji opatrne at nepraskne predni sklo, v bocnich kanalkach bordel drzela se tam voda, pote co stoupla tak sanim vtekala dovnitr a vytekala u spolujezce na koberec...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Ted když prší tak mi teče do auta. Nevim jak to opravit teče mi to u spolujezdce jak je přihrádka tak zespodu té přihradky me kape voda. Jakoby z těch umělohnotných věcí tam a když pustim větrák tak se celé auto ihned zapaří kompletně. Kudy to může tect? A kde co rozebrat diky moc :huh:

Cc říkáte na toto Fabkaři??? Jak vidím tak se zátékáním do auta všeobecně si naši konstruktéři asi hlavu moc nelámou a je jim jedno kudy tam teče, hlavně jak voda někudy vyteče...

http://www.ceskatelevize.cz/program/cerneo...09-18:25-1.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Taky se mi nějak dostává voda pod gumový kobereček vzadu za spolujezdcem. Auto je 2,5 roku staré a problémy jsem s tím měl skoro od novoty, pak dlouho klid a teď zase. Poznal jsem to podle zvláštního " skvašeně-bahnitého " zápachu, kterým načichne celé auto. Kobereček je zespodu mírně vlhký a když přejedu pod ním rukou po tapecu, tak to děsně smrdí. Pod jinýma kobercema je to OK. Setkal se s tím někdo ? Čím to může být ? Jak se dostanu šetrně pod tapec na onom místě?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Zdravím, mám ten samý problém už jsi přišel na to kudy teče voda? Já jsem zkoušel utěsnit ten plech pod tapecem a pořád teče za řidičem do auta už si nevím rady, tak jsem sundal tapec a lil jsem vodu na auto kolem toho plechu sucho a nikde nebylo vidět, kudy se tam ta voda dostane. Už mě to s..e, pořád rybník v zadu a smrad zatuchliny!

Editováno: , autor: Luďa
necituj předchozí příspěvky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PROCHY603: Přední dveře jsem taky přetěsnoval, je fakt že jsem se teď nedíval na přední dveře, ale u šoféra je sucho.

Voda je jenom za šoférem a to dost. Minule jsem to vzal Vaxem a vysál jsem dobrý litr a za dva dni to samé. Už nevím

kudy by se mohla ta voda do auta dostat!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak mas rodinny dom tak na zistenie kadial zateka potrebujes este jedneho pomocnika + hadicu s tlakom vody a silne svietidlo-baterku.Sadni si do auta a pomocnik nech stieka vodu na auto na tu stranu auta kde mas v interieri vodu. A ty sledujes kadial moze zatekat do interieru.Baterku potrebujes na to abi si si posvietil pod pristrojovou doskou atd.

Alebo chod na autoumyvarku a daj umyt auto a postupuj podla rady co som dal HORE. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Tááák pánové a už to mám, už vím kudy teče do auta. Dnes jsme vyhodili přední řidičovo sedadlo oddělali plasty odhrnuli filc a v autě kaluž až k řidiči. U řidiče je taková vanička z gumy na tom filci tak se voda ze spodu přes ní nedostane a to nikdo nenapsal takže nepozáte, že teče ze předu, kobereček u řidiče jsem měl suchý. A já si pořád myslel, že teče přes levé zadní dveře, teče z motorového prostoru! Tak jsme odcvakali kryt pod stěračemi stěrače jsme chtěli dát ven, ale ouha zatuhnuté jako hrom při páčení se nám podařilo prasknout přední sklo, stějně jsem ho chtěl měnit, tak jsme je museli opatrně nahřát a vypáčit po vyndání stěračů, motorku se objevil nevídaný svinčík směsice listí a všeho možného. Vyčistili jsme odtoky a tak se mi zdá, že teče kolem prúchodky kabelů tak jsme to zamázli tmelem a uvidí se jestli to je ono. Odřezali jsme filc z gumou u středního panelu tak aby jsme zachovali tu vaničku, protože ta má za úkol nepustit vodu z bot na karosérii. Vyndal jsem ho ven z auta, ten filc by neuschnul ani za rok. Suším ho doma. Nahodili jsme sedadlo, plasty jsem zatím nenasazoval. Tak a teď čekám na déšť.

Editováno: , autor: mir
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Jsem z moji fábie nešťastná, po zjištění, že mi do ní teče jsem se pustila do rozebrání zadních dveří. Vše rozebráno pořádně zasilikonováno, smontováno. Nechala jsem stát auto v mírném kopci čumákem nahoru, mokro je na straně za řidičem. Sahala jsem na tapec dveří, myslela jsem, že to teče zase přes to, ale ten byl suchý. Fakt nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem, mám Fábii Combi a zjistil jsem, že mi teče do auta někudy podél pátých dveří. Měl jsem rozebraný polstrování a plasty a teče to někudy jako od střechy, ale zaboha jsem nezjistil odkud. Mám ještě na střeše ližiny. Má někdo s tím nějakou zkušenost, aby mi poradil co a jak. Předem dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na Zatékání do interiéru
  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...