Přejít na obsah

ALARMY, KOMFORTKY, OKNA - dotazy, diskuze


Dusik

Doporučené příspěvky

zdravím, mám dvě otázky. koupil jsem fábii combi je tam alarm Jablotron na ovladači 2 čudle, jedním zamknu a aktivuji vnitřní pohybové čidla a dojezdy oken, druhým zamknu jen auto a okna mohou zustat otevřené. Pokud odemknu a neotevřu dveře sami se do 1 minuty zase zavřou. Teď co mě trápí. chtěl bych vypnout pípání při otvírání/zavírání Druhá věc blikají mi světla a chtěl bych aby blikali blinkry. Ví někdo radu, nebo navštívit odborn servis?

děkuji jsem lama v elektrice :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po delším hledání mám toto:

Autoalarm Jablotron CA-320 Akcent

komfortní dálkově ovládaný autoalarm Jablotron s vestavěným ultrazvukovým snímačem a víceokruhovým imobilizérem

v této sadě jsou dodávány 2 ks ovladačů

autoalarm reaguje na otevření dveří, kapoty, pohyb v kabině, zapnutí spotřebiče, opakované otřesy vozu či manipulaci se zapalováním a vstup doplňkového snímače (volitelná logika)

dálkové ovládání je chráněno plovoucím kódem a funkcí antiscan

ovládání umožňuje zajistit vozidlo bez hlídání interiéru (pes v autě), lze zapnout panic signál (vyhledání vozu na parkovišti)

dosah DO cca 10 m, životnost baterie min. 1 rok

možnost doplnit třetí ovladač

Doplňkové funkce Jablotron CA-320 Akcent:

výstup pro centrální zamykání

elektrické ovl. oken

paměť posledního a předposledního poplachu s rozlišením příčiny

automatická imobilizace 5 min. po vypnutí motoru

znovuzajištění, pokud vůz není otevřen do 1 min. po odjištění

prodlužovač osvětlení v kabině

nastavitelná akustická signalizace ovládání

13 volitelných funkcí

post-71002-0-56309800-1323514608_thumb.j

Editováno: , autor: davcatuma
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

ahojte. mam original central a chcel by som si namontovat http://www.keetec.sk/sk/product/cz-100-key-44 alebo http://www.levnealarmy.cz/eshop/dalkova-ovladani/vystrelovaci-klic/dalkove-ovladani-la005.html skuste nejaky nazor na to. nepozeral som aku mam komfortku (zatial) ale ked pri zamykani dlhsie pridrzim kluc okna mi zatvori samo. niekde som cital ked to tak je tak tam je komfortka s pripravou na DO.je to pravda alebo nejaka blbost? fabia 1,9TDI 2002 z nemecka ma nazov LIFE. dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, vsem.

mam dotaz na Fabku- mam fabii 1.4 MPI rok 2000 s originalni dalkou. prestala mi fungovat dalka(3tlacitkovy klic),menil jsem baterii,ale chvilku odemykala a pak pomalu ale jiste mene a mene az ted nefunguje vubec. nesel jsem v manualu,ze mam zmacknout libovolny knoflik a do minuty odemknout dvere s tim,ze dojde k sinchronizaci klice a auta. A ? nic.

baterku jsme prehodili ke kamosovy do jeho klice a u neho funguje,takze baterka to neni.

mate nekdo radu ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, vsem.

mam dotaz na Fabku- mam fabii 1.4 MPI rok 2000 s originalni dalkou. prestala mi fungovat dalka(3tlacitkovy klic),menil jsem baterii,ale chvilku odemykala a pak pomalu ale jiste mene a mene az ted nefunguje vubec. nesel jsem v manualu,ze mam zmacknout libovolny knoflik a do minuty odemknout dvere s tim,ze dojde k sinchronizaci klice a auta. A ? nic.

baterku jsme prehodili ke kamosovy do jeho klice a u neho funguje,takze baterka to neni.

mate nekdo radu ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

zdravím neviem či to patrí sem alebo k príspevkom akumulátora ale tak ak by mi niekto ochotný pomohol, mám fabiu 1.0 junior 2002 a chcel by som si dorobiť centrál , sťahovačky a neskôr aj DO ... možno časom aj vyhrievané el. spätné a vyhrievané sedačky ak bude výhodná kúpa ale spomínam to len koli jednej veci, že to už je podobné výbave comfort a ťaží ma taká vec či budem koli tomu musieť meniť pôvodnú baterku a alternátor aby mi utiahlo taký odber prúdu

Editováno: , autor: michaelo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny..

tak jdu opět žádat o radu..včera jsem jak kkt celej den zmrzal venku a snažil se trochu vylepšit tátovu Fábku, ale bohužel bez úspěchu icon_cry.gif

Je to 1.4Mpi, do provozu 2003 a je to socka, takže má pádla i manuální zrcátka, jediný, co tam je je centrál na klíček..a to mě právě sere, dálku mám i na svojí stodvacítce, tak jsem mu jí tam chtěl dodělat..

Než jsem si do škodovky koupil Jablotron s alarmem, měl jsem tam jen centrál na dálku - konkrétně Portman CZ4700DO..Tak jsem ho chtěl jen napojit na origo centrál..měla to být práce na hodinku, ale jak říkám, nepořídil jsem..od Portmana jsem odstříhal veškeré vedení k motorkům a nechal jen + a - pro napájení a dva výstupy pro odemknutí/zamknutí..ty se mají údajně napojit na jeden drát, který jde do dveří(k zámku) a má to chodit..jeden odemykací prej teda přes 180ohmovej rezistor..dle tohoto návodu: http://www.skoda-fabia.firespace.eu/alarm/2.html jsem hledal zelenožlutej drát, ale ten tam prostě není:o(..zkoušel jsem snad všechny a stejně nic nešlo.. icon_cry.gif

Poradíte někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, mám dotaz, hádam mi niekto bude vedieť poradiť. Kúpil som fabiu r.v. 2002 a je tam namontovaný alarm META- cca 6rokov- vnútorné senzory, otrasové senzory, senzor pod kapotou. Ovládanie je v originálnom vystrelovacom kľúči a keď zamknem auto, klasicky bliknú smerovky a po cca 5 sek. bliknú zase, ale iba niekedy. Občas zasa tak divne zabzučí. Čo by s tým mohlo byť? Malo by to ísť do servisu na nejakú údržbu? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

slibil jsem,ze napisu az budu mit opraveno,takze plnim slovo- cely problem ktery jsem popisoval vyse zpusobila nefunkcnost komfortni jednotky.

k me smule mam radu C coz je to asi to nejdrazsi co se da do fabie namontovat (8.500,-)

vyresil jsem to pres vrakoviste kde jsem koupil celou sadu (komfortka,spinaci skrinka,zamek dveri,uzaver nadrze a samozrejme uplne jiny klicek s dalkou) coz mi poradili v autorizovanem servisu.

k me dalsi smule stacilo vymenit komfortku a sladit klice a vse funguje,coz je fajn,ale stalo me to 5 tisic.

pokud nekdo chce kompletni dalku se zamykanim a klickem mam volnou za rekneme 3.tisice.

jinak v servisu mi rekli,ze komfortni jednotka ma na svedomi spousty problemu s dalkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No čo, chalani, kto vie poradiť???

ono to vypada,ze ted jsem chytry,ale vsadim na komfortku.

autorizovany servis z toho ma vitr,kdyz se rekne komfortni jednotka,protoze bylo mi receno- ze jednotka je z golfu a passatu a dokaze zamknout a odemknout,ale taky stahnout a odtahnout zrcatka,sibr,okna a zavrit kufr,proste vse co je na elektricke ovladani se da na to pripojit, mylseno,tak ze zmacknete dalku a tohle vsechno se vam udela aniz by jste to museli jednotlive udelat rucne.

ALE nic z toho fabie kolem roku 2000 nema tak je brutalne omezena a tim padem ma tyto vrtochy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u komfortni jednotky u fabie lze nastavit vše co u golfu a passatu!

nebudu se s tebou dohadovat ani prit. skodovka je wolksvagen a komfortni jednotky jsou prevzate.

je nekolik řad - A,B,D,E a C

me bylo receno,ze C je rada ktera se dava do wolksvagenu a v roce 2000 se zacala davat do nasich skodovek.

uprimne ? - je mi to jedno, rekli mi,ze to byl ten problem a kdyz se to vymenilo,tak to funguje a to je pro mne ktery neni mechanik dulezite.

Nez mi rekli termin komfortni jednotka,nemel jsem ani tuseni,ze neco takoveho existuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...