Přejít na obsah

ALARMY, KOMFORTKY, OKNA - dotazy, diskuze


Dusik

Doporučené příspěvky

říkáš tady nesmysly a mateš ostatní...

uz jsem to psal- nebudu se dohadovat ani prit. jak jsem koupil,tak prodavam.

psal jsem zde zadost o pomoc a tva odpoved byla ,,mas v prdeli dalku,, ano,to jsem vedel,proto jsem psal. pokud to byl vtip,pak ha ha a muj prispevek ber take jako vtip.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahojte, mám dotaz, hádam mi niekto bude vedieť poradiť. Kúpil som fabiu r.v. 2002 a je tam namontovaný alarm META- cca 6rokov- vnútorné senzory, otrasové senzory, senzor pod kapotou. Ovládanie je v originálnom vystrelovacom kľúči a keď zamknem auto, klasicky bliknú smerovky a po cca 5 sek. bliknú zase, ale iba niekedy. Občas zasa tak divne zabzučí. Čo by s tým mohlo byť? Malo by to ísť do servisu na nejakú údržbu? Díky

A mne vie niekto poradiť???????????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím, zohnal som si centrál a montujem ho doauta pri montáži som zistil ze mam dverové káble na centrál trojo predných a jeden zadný ... bohuzial som namontoval zadne dvere aj s kablom zlozil a pri druhych zadnych sme sa uz ponahlali a tak sme tam nahodil central ale uz bez kablu a zlozili a az dodatocne ma napadlo ze som nevyskusal ci bude konektor pasovat z preneho centralneho (naktory mam ten kabel) na zadný alebo si mam rovno zohnat noý original.

podla schemy ma predny sdem pinov a zadny len pet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budeš muset najít řidící jednotku tvého dodatečného centrálu, zpravidla bývá ukrytý když sundáš plast u nohou řidiče. Bude na něm napsaná značka a typ, tak si najdi na netu k němu manuál, tam to bude popsané. U mě je jumper, když chceš naučit klíče, tak ho přepojíš, na klíčích zmáčkneš tlačítka, přepojíš jumper zpátky a už to jede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahoj,

mám dotaz. Koupil jsem alarm RTX Tornado a po úspěšném zapojení mi přestal fungovat kolýbkový spínač na odemčení/zamčení dveří na dveřích řidiče. Vše z alarmu funguje jak má (zamyká dveře při rozjezdu a odemyká při vypnutí motoru), ale tohle ne a ne fungovat.

Zapojený to mám přesně podle nákresu níže:

oranž+oranž-čer jsem nazapojoval

bílý+bílo-černý přes odpor na pin č.5 do dveří

žlutý+žlutočerný na kostru.

Prodejce tvrdí, že mám patný spínač, ale před instalací fungoval, tak tomu moc nevěřim a nechce se mi kupovat nový jen proto abych to zkusil.

Stalo se tohle někdy někomu?

Fabia 1,4MPI, comfort, rv 2002.

Díky za jakoukoli pomoc.

post-74333-0-30038400-1333046017_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosím o pomoc, po výměně baterie v ovladači nefunguje centrál. poraďte jak naprogramovat? nebo alespoň co je to za centrál?

To je ovladač z dálkového ovládání originálního příslušenství Škoda Byl potom v průběhu let nahrazen novějším tvarem viz. příloha (Oba typy jsou zaměnitelné) Dá se dokoupit náš to v příloze ,ale doporučuji koupit v Kroměříži u výrobce Firma AEV koupíš ho tam asi za cca 380,-Kč nový zavolej si na obchodní oddělení a oni ti poradí.

Nebo ještě zkus ten původní podle návodu přizpůsobit nebo jen synchronizovat

http://aev.cz/kontakt.html

Dálka1.pdf

Dálka2.pdf

Dálka3.pdf

Editováno: , autor: Pepa007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezapojoval někdo v poslední době alarm s centálem,a pamatuje si zapojení?Potřebuji zapojit centrál a nějak to nefunguje.Píše se že se má připojit na modrožlutý na konektor ve sloupku u řidiče.Jeden mínus a jeden přes odpor 180 Ohm.Jedná se o Fábii r.v.2002.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosím o pomoc, po výměně baterie v ovladači nefunguje centrál. poraďte jak naprogramovat? nebo alespoň co je to za centrál?

Postup :

1) odemkneme auto klíčkem, vlezeme dovnitř, zavřeme dveře a klíč strčíme do zapalování (neotáčet, jen zastrčit!)

2) podržíme najednou oba "čudlíky"na dálce (kontrolka začne blikat) držím tak dlouho, než se kontrolka rozsvítí

3) otočíme klíčkem až se rozsvítí kontrolky na palubce

4) zmáčkneme 3x po sobě tlačítko na odemknutí(velké), mezi zmáčknutími uděláme krátkou pauzu (2-3 sec)

5) při 3-tím zmáčknutí se rozblikají blinkry a je hotovo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezapojoval někdo v poslední době alarm s centálem,a pamatuje si zapojení?Potřebuji zapojit centrál a nějak to nefunguje.Píše se že se má připojit na modrožlutý na konektor ve sloupku u řidiče.Jeden mínus a jeden přes odpor 180 Ohm.Jedná se o Fábii r.v.2002.

Ahoj Pavle,

postupoval jsem podle tohodle a všechno je ok.

http://www.jablotron.cz/upload/download/CA-320FAB_CZ_MDF58803.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím mám tento alarm Autoalarm CA-320 / CA-321 „Akcent“ s vnitřními senzory pohybu a otřes. čidlama. Zajímalo by mě, zda a jak jde pozměnit či dokonce vypnout to hrozné "pípání" při odemykání a zamykání. Dále jak prohodit to blikání světel na blinkry (vím, že to výrobce nedoporučuje) ale chtěl bych to tak udělat. Jinak byl tento alarm montován škodovkou, nebo je to dodělávané? díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čaute chlapi,

mám sice FII, ale máte tu plno rad, tak si dovolím svůj dotaz vložit sem, jelikož asi rozdíl mezi FI a FII v oknech moc nebude. Potřeboval jsem odpojit AKU na autě a po opětovném připojení mám problém s komfortním ovládaním př. oken od strany řidiče. Zkoušel jsem to znova nakódovat podle zde zveřejněných rad. Prvně jsem to zkoušel pomocí klíče v zámku a pak i spuštěním oken přes tlačítko. Když sedím za volantem v nastartovaném autě a spustím okno spolujezdce, tak komfortní ovládání funguje. Jakmile ale chci stáhnout své okno, tak tlačítko musím pořád držet - samo nesjede. Vím na 100%, že to fungovalo před odpojením baterie :kol-36:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bude stačit když si přečteš návod k obsluze Nic se nekoduje Je to tu i na foru snad stokrát popsáno.

Jedna z možností: Dáš klíč do zámku odemčeš ,držíš klíč ve vodorovné poloze až sjedou okna dolů potom podrříš cca 3 vteřiny .Totéž při zamčení .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chtěl bych se zeptat potřebuju namontit na FII s orig centrálem, DO neorig Thunder KD75, je to známé, jde mi o to kde to na co napojit, jestli ve středovém tunelu nebo kde, následně kde na výstražáky, ideálně kdyby jste řekli na jakou barvu drátu a kde, abych zbytečně nerozdělávat pulku palubky na FI nebyl problém, ale FII jsem nedělal a nechci být zbytečně zaskočenej. Jinak přikládám i schéma .Díky

P.S: nejde to nahrát kua

http://www.automotion.sk/dialkove-ovladace-centralneho-zamykania/558-dialkove-ovladanie-cz-zamykania-dveri-thunder-kd75.html

Editováno: , autor: vevca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja nedavno si to nechal delat v servise .... take F2 s original centralem a daval jsem keetec 100key ....

presny navod ti neporadim, jen vim ze je to uplne stejny jako u F1 po FL .... napojuje se to pres odpor ....

blinkry jsem napojovat nemusel,protoze preci kdyz zamces klickem tak blinkry bliknou (pokud mas origos central jde to volit na vagu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...