Přejít na obsah

ALARMY, KOMFORTKY, OKNA - dotazy, diskuze


Dusik

Doporučené příspěvky

Spinac bude ok kdyby nesel tak nebude svitit osvetleni kufru.Osobne si myslim ze bude kazde osvetleni zvlast.Co jsem to zkousel u Fabie 2008 a 2011 tak pri otevreni kufru tak vnitrni osvetleni nesviiti.Mohl by to nekdo vyzkouset u Fabie 02 03?Nebo by me pomohlo schema zapojeni kontaktu dveri ci kufru kde bych to nasel v konektorech pod palubkou u ridice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim, nafore som sa docital ze je nejaky rozdiel medzi stahovackami LIN a CAN ... facelift a predfacelift , poradil by mi niekto nejaku shcemu na LIN? a presnejsie napisat aky je medzi tym rozdiel?

dakujem

nakoniec som nasiel vlakno otom : http://forum.skodahome.cz/topic/7906-stahovani-oken-dodelavky/page__hl__%20facelift%20%20schema__st__150

Editováno: , autor: michaelo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

možná štíplý káblík safe-systému? Je a to samostatný drát ve svazku, který "potvrzuje" zamčení dveří pomocí safe systému

Akej farby je ten drot? alebo ho treba hladat od samotneho spinaca az po jednotku komfortu? Bolo to napojené na 2 VAGy a ziadna chyba! Bolo mi odporucene tiez asi, ze moze byt asi niekde vadny kabel... Mám skontrolovat komplet kabelaz? V servise sa tym ani nik nechce zaoberat, nakolko vsetko funguje az na blikajucu LED. Premna je to zahada, lebo na byvalej fabii to slapalo bez problemov(2001). jeden znamy mi poradil ze mam este odmerat kable od jednotky az po LED.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravím pánové, v autě mám komfortku 6Q0 959 433E, kódování 00019. Zajímalo by mě, zda je možné prostřednictvím VAGu nakonfigurovat komfortní otevírání předních oken (vzadu bez el.) prostřednictvím originálního DO. Pokud tato možnost je, poradíte prosím jak na to? I v servisu mě odkázali sem na forum... :kol-32: Díky moc za váš čas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

vlastním v autě neoriginální jednotku pro centrál RJ CZ Key + neoriginální klíče. V autě ale mám i origo komfortku. moje otázka zní, kdybych si koupil origo klíče, odpojil neorigo řídící jednotku a nakodoval, bude mi fungovat origo centril? (Nejsem si jist zda ve dveřích jsou origo nebo neorigo serva). Jiank vlastním Fabii 2003. Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Počkej když mám origo komfortku, tak jí ještě musím vyměnit za jinou? Ta co tam mám to nepodporuje?

Už asi vím, mám komfortku 433H, jestli to chápu správně tak ta nepodporuje centrál na DO, ale například 433E podporuje centrál na DO. Říkám to správně?

Editováno: , autor: Petr369
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, kupil som dialkove : http://www.levnealarmy.cz/eshop/dalkova-ovladani/privesek-ke-klicum/dalkove-ovladani-rc-202-2tn.html a potreboval by som vediet ktory obrazok z manualu : http://www.levnealarmy.cz/get_file.php?did=1146〈=cz&download=0 je priklad zapojenia do fabie 2002 s centralnym.Chcel by som si to zapojit sam, bo v servise pytaju 40eur co je dost si myslim, dakujem za odpoved, radu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte,

pred montážou DO som si chcel vyskúšať signál z riadiacej jednotky komfortnej elektriky signál T23a6 (zamknúť / odomknúť dvere vodiča).

Keď uvedený signál pripojím cez 180 ohmový odpor na kostru centrál sa odomkne.

Keď signál pripojím priamo na kostru tak sa nič nedeje, ale malo by to zamknúť.

Kľúčikom zamyka odomyká normálne. Dvere vodiča som mal otvorené.

Auto Fabia combi 50kW 1,4Mpi 2002

Vie mi niekto poradiť, prečo mi to nezamyká?

Ďakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...