Přejít na obsah

Přestavba na facelift


misars125

Doporučené příspěvky

Jětě mám dotaz kolik vás vyšli blatníky a stříkání a vyměna jen blatníků.Aby mně někdě nenatáhli.Nebo máte nějaký tip kde by mi to udělali?A za jak dlouho se to dá udělat za 1 den?

Ahoj, právě jsem si celou přestavbou prošel, chybí mi už jen namontovat př. nárazník a pak ještě el. modifikace ke xenonům, ale to ty nebudeš muset řešit. Blatníky jsem sehnal přímo v barvě a to 2500Kč/ks. Za jak dlouho se to dá stihnout? Pohle toho, jak si šikovnej:-) Já to dělal po chvilkách, když jsem přišel z práce. Dopasování světel bylo nekonečný. Počítal bych, že za víkend bys to mohl mít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som si nechával nárazník, zrkadlá a blatníky lakovať u známeho, ale cenu si už fakt nepamätám. A za 1 deň to fakt nebude, lebo ono lakýrnici majú aj nejakú rozrobenú prácu a potom zase nie je dobré tie diely ešte za mokra hneď brať.

Ja som auto tiež skladal postupne, ako som mal čas, čiže nedokážem odhadnúť, koľko času mi to zabralo. Ale tie svetlá mi tiež dali zabrať. Okrem toho mi prekážal kus karosérie a svetlami. Tak som mu musel pomôcť :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

O II RS: uz jsem to nekolikrat videl... hledej bud tady na foru, myslim ze jsem to videl na fotkach z ostravskeho srazu skodahome, nebo to ma nejaky typek vyfocene na facebooku ve skupine Skoda Octavia - ale neni to Cech... nevim jestli to primo nekdo dela jako alter naraznik pro OII predface nebo je to upravene na stare svetla, ale vypada to zajimave...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze to jde nn zadny nahrady se nedelaji jestli to neni fotomontaz tak bych to i skusil nakonec OII po face ma kastlu stejnou takze rozmery musi byt stejny.. chtel bych na OII vyresit deni sviceni led a nelibi se mi zadny dodelavany svetla nejhezci sou y OII RS po face.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty fotky toho face nárazníku na Octavii II před vypadají zajímavě . Taky pořád řeším LEd denní svícení,ale zatím jsem ještě nenašel žádné, které by nani sedlo, všechny vypadají tak trošku komicky . Ale do toho bych možná i šel . Nevíte kde by se dal sehnat, určo musí být nějak upraveny . Protože z faceliftu by ho tam asitěžko někdo napasoval ... :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ten nárazník je svařenec ze dvou částí-spodek je z face RS II a vršek je z RS II . Dal bych odkaz, ale admin to hlídá. Takže je to na stránkách octavia klubu v sekci vaše octavie II-Olafova lunární elegance-tam je vše potřebné a foto.

Editováno: , autor: tdikarlos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj presne uz sem na to taky prisel proc si vlastne myslite ze bych to tam nenapasoval??? pokud jde o led sviceni tak vsechny univerzalni ledky vypadaji tak lacine a jako kdyby jel nejakej cirkus proto chci tyhle ledky... dnes sem obednal RS naraznik po face v utery prijede tak cekejte v utery info prubezne to nafotim a kdyztak sem dam i foto sam sem zvedavej jak to dopadne :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To OII RS: tak každopádně průběžne informuj a foť, jestli se jdeš pokoušet o to samý jako Olaf...tohle se mi hodně líbí :worthy hledam už dlouho na netu led denní svícení a abych je zapasoval do origo nárazníku OII budu si muset asi hodně hrát...pač jinak to vypadá úděsně...ale mít tohle tak je po problému...navíc sem možná jedinej ale mě se tenhle nárazník líbí víc na OII před FL než na FL...na ty oblý světla jsem si prostě nějak nezvyknul...oktáva je ostře řezaná a tyhle ji nějak nesednou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...