Přejít na obsah

Přestavba na facelift


misars125

Doporučené příspěvky

Chtel jsem se zeptat mam oII origo xenony,chci vymenit za OII face xenony co potrebuji aby se mi nataceli prej RJ LIN BUS co to je a kde to sezenu?Diky za odpoved,

Ospravedlňujem sa za nepresnú informáciu, ale tie svetlá som robil už dávno. Potrebuješ CAN BUS, nie LIN. Obe sú to dátové zbernice, akurát LIN komunikuje po jednom vodiči a CAN po páre točených vodičov.

CAN aj LIN v aute máš, ale potrebuješ ten CAN natiahnuť od RJ nivelácie do oboch svetiel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Ahoj, pročetl jsem celé téma a chtěl bych se ujistit. Musel jsem prodat svého nového passata a kupuji octavii 2 a aby to nebyla taková rána tak jsem se rozhodl ji hned po nákupu předělat na o2 FL RS. Pokud jsem pochopil dobře tak potřebuji koupit :

Přední světlomety + držák světlometů

Přední maska plus táhlo aby šla otevřít kapota

Přední nárazník - držák led a mlhovek, mlhovky, ledky, krytky ostřiků, mřížky a držáky nárazníků

Přední blatníky + výplň

Jsou potřeba i nové držáky blatníků nebo ty zůstaly stejné? Děkuji

Editováno: , autor: BINY
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano je nutne vymenit i drzaky blatniku a to oba dva na kazde strane celkem tedy 4ks:

1Z0 821 141A - drzak predniho blatniku levy

1Z0 821 142A - drzak predniho blatniku pravy

1Z0 810 679A - drzak predniho blatniku levy

1Z0 810 680A - drzak predniho blatniku pravy

Editováno: , autor: Ladinek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

ja to ted menil, mam OII face a daval jsem OII face RS predni naraznik, pasuje bez problemu, zadne uchyty ani drzaky se nemeni, jedine co potrebujes jsou nove konektory na LED svetla a na hmlovky, kupoval jsem je origo v skoda servisu... (jinak daj se prebastlit i ty puvodni, ale nemam rad kdyz se nekde neco upravuje, radeji at je to origo prace).

Pak pro LED musis jeste tahnout jeden kabel pro kazdou stranu z BCM, cili potahnout dva vodice...a musis se pred tim presvedcit jestli to tva BCM podporuje, ja mel stesti, mam origo xeny a hmlovkz s dennim a BCM byla i s podporou pro LED sviteni, jinak v nouzi se to da zapojit i bez toho tretiho vodice do LED, pri vypnutych potkavacich svetlech ti budou LED svitit naplno jako denni svetla a po zapnuti spinace svetel se LED vypnou (rozdil oproti orig je ten ze nepohasnou ale se vypnou), co je k tomu potreba udelat? jednoduse propojis PIN 1 s PIN 3 na LED modulu a nepotrebujes se trapit s vymenou BCM a tahanim kabelaze pres celej motor do interieru k BCM, jinak prace na cca 1,5 hod pro toho kdo neni levej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau,daval uz nekdo zadni naraznik s faceliftu s odrazkama nebo s RSa? na pred face? ale liftback ne combi,jde o to ze zadni naraznik na pred FL pod svetly se nytuje s boku a facelift to ma pod svetlama prinytovane zvrchu ale nemam to do ceho primontovat potreboval bych drzacek pod svetla na ten naraznik?Nemate nekdo cuslo dilu nebo ten dil?Specha to moc dekuji za odpoved :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

škoda že není nikde spojení a ani to vlákno jsem na Olafa s polofaceliftem nenašel, je to borec kterej bydlí ode mě asi 500metru a auto už vídávám tak minimálně 1 týdně jak jezdí kolem, a to asi už rok. Právě se mě hodně líbí protože on má vzadu i ten difuzor a má i korner taky hezký, právě jsem chtěl s ním pokecat nebo tak ale nikdá jsem se s ním nepotkal osobně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

tiez sa chcem pustit do predneho naraznika z RS facelift, len chcel by som ho prerobit tak aby mi ostala stara povodna maska, ta nova sa mi nepaci co je na FL. a chcel by som sa opytat, je zlozite zapojenie tych led svetiel, co k tomu potrebujem. mam pred FL, bude to fungovat tak, ze ak mam na prepinaci funkciu tunnel light, tak cez den budu svietitl LED a v tme sa to prepne na stretavacie svetlomety a k tomu budu mi fungovat aj hmlove svetla? je potebne nieco menit, nejaku riadiacu jednotku alebo neviem co, vsetko je to pre mna spanielska dedina, tak chcem vediet co vsetko mam pozhanat. ono ak by vedel niekto napisal OEM cisla dielov co vsetko k tomu potrebujem tak by to bolo super. dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

mám předfl Scouta a chystám se na to taky.

Nevíte o někom, kdo už tyto změny na Scoutovi prováděl?

Nevíte jak jsou ty plasty na blatnících přidělané?

Nevíte jestli jsou blatníky na scoutovi stejné jako blatníky na klasické octě? Jestli tedy budou třeba objednat speciální blatníky na scouta nebo stačí blatníky z klasické octy?

Nevíte jestli pasují lemy blatníků z předfl scouta na blatníky fl?

Omlouvám se za tolik otázek, ale nevím, kde jinde bych to zjistil!

Co jsem pochopil, tak jsou třeba tyto díly:

1.

L a P světlo + držáky

2. L a P blatník + držáky

3. přední nárazník

4. maska

Díky! :-)

post-65780-0-27773400-1327256663_thumb.j

Editováno: , autor: Sepulnation
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...