Jump to content

ZABEZPEČENÍ VOZIDLA - OCTAVIA


siminni
 Share

Recommended Posts

Dobrý večer,

nevím, do kterého fóra jít, ale snad sem. Mám octavii a chtěl bych poradit se zabezpečením auta. V různých vláknech jsem se dozvěděl o tajných vypínačích, o zlodějích o odtazích atd. Fakt síla. Já mám prostě zájem o alarm do auta. Chci se prostě připojit na net a podívat se, kde mi stojí auto a hlavně chci, aby mi ho někdo střežil. A teď, co s tím... Na trhu toho je asi hodně.... Já mám teď nabídku na jednotku Athos od Jablotronu, za velmi dobré penízky !!!

Jak jsem zmínil...mluvilo se tady o Sherlogu atd. Já teď na Forarchu viděl produkt OKO2. Neznám to, ale vypadalo to fakt dobře. Hlavně se mi na to líbilo to, že to kámoš i soused zná a to proto, že jim hlídá barák SV-AGENCY. Ty to prej provozují... Znáte někdo to OKO2 - www.oko2.cz Hledám něco, co nebude drahé a hlavně od někoho, kdo to na trhu už nějaký čas dělá, aby to zase hned nezkrachovalo..

Tak děkuji všem za poznatky...k věci..

díky

Šimoš

Link to comment
Share on other sites

To Oko vypadá zajímavě a není ani drahý ,od Jablotronu mám gsm alarm v domě a plná spokojenost . :D jak se spustí alarm tak mi to volá na mobil a píše sms a co mi ukradli auto tak přemýšlíme nad napojením na PCO ale do auta dám minimálně zamykání řadící páky ,alarm a tajnej vypínač a taky nebudu línej zajet do garáže :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...