Přejít na obsah

Brzdové kotouče a destičky - výměna


Pítr

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Sniper_2003: Pecka :)

No já včera dostal tip, že na cc-autidíly mají také nějakou slevu na brembo max, asi 200 kč na jednom dílu, tj. i na deskách brembo, tak jsem to vzal. Brembo max a destičky Brembo...asi 3000 dohromady...tak neber to:) tak snad se mi to po 7ti tisíci km nezkroutí...

Myslíte, že když se dávají nové kotouče, tak je lepší rovnou zkontrolovat nápravu? Jestli by to nepomohlo...

Editováno: , autor: marthass
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám na nich najeto kolem 15.000Km a to i s brzděním z 190 na 100 a tak a kotouče jsou pořád v perfektním stavu. :kol-47:

A nejsou náhodou toto tvá slova ....... " Cágo, tak jsem taky slysel, te ty bremba max jsou ok, ale na 77kw zbytečné... " :kol-43: - z toho plyne, že nikdy nedej na slova jiných, vlastní zkušenost je k nezaplacení. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sniper_2003> To byla rada nějakýho koumáka co nevěděl, že brembo dělá kotouče a destičky i pro aftermarket a ne jen pro sportovní účely...za ty prašule bomba. Ale ještě to nemám na autě, tak nevím. Snad to bude brzdit dobře a hlavně se to snad nezkroutí...díky za tip

Editováno: , autor: marthass
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Čaute mam čerstvě dovezenou octulu z německa je to combi 1.9 Tdi elegance r.v.04/2008 Musim nutně vyměmit předni kotouče protože při brzdění se třepe cele auto.Může mi někdo poradit jake kotouče tam patří jestli 280 nebo 288?Na brzdach mam napis FS III.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velmi záleží jaký máš rozpočet. Osobně jsem si koupil Brembo MAX ( vyšli mě levněji než originály ) a jsem s nimi velice spokojen. Destičky jsem zvolil originál Škoda. Ale jinak když zvolíš Zimmermanny tak neuděláš taky chybu, jen opatrně k nim s výběrem brzdových destiček, jinak se může stát že když zvolíš špatně budou ti vydávat při brzdění pazvuky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Desky brembo max + desky textar. Ja kupoval na mdily, kotouce me vysly 2x 990kc a desky nejakych 650kc. Za 2 dny jsem to mel doma. Najeto zatim 1000km an aprosta spokojenost, kotouce vzhledove krasne, brzdi to perfektne, zadne piskani nebo jine neduhy se nekonaji. Vim ze zatim an nich nemam najeto moc, ale jak rikam zatim naprosta spokojenost. Doporucuju pri vymene hned vymenit i to gumove ulozeni vodicich cepu trmenu,po case se vymacka a je v nem vule a kotouc se muze obrusovat nerovnomerne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 vinklec

Kup rovnou Brembo Max nebudeš litovat. Jinak destičky (tedy pokud bych neměl originály) bych volil také Brembo, kvůli spárování (výrobce - testy). Jinak tady jsem ti něco našel http://www.cc-autodily.cz/kotouc-brzdovy-predni-12?brand=SKODA&model=OCTAVIA+

2 Morris_3nec

To jsi nakoupil až neuvěřitelně levně. :kol-32: Kotouče Brembo Max se většinou nedostanou ani pod hranici 1300Kč/ks a když ano, tak to mají jen vysoko-obrátkové obchody. Nemáš jen obyčejné Bremba ty se pohybují standardně kolem hranice 900Kč. Nebo máš někoho v Elitu kdo ti dá 50% slevu. :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čaute mam dotaz.Objednal jsem si tyhle brzdove desky http://www.cc-autodily.cz/segmenty-predni-oct-2-3

Po otevřeni baliku jsem zjistil že krabička od desek je na boku roztržena a segmenty vysypany po baliku.

Ale hlavni zjištění bylo že jsem objednaval desky aby mely signalizaci opotřebeni a doručene desky jsou bez signalizace ikdyž podle štítku na krabičce by měli mít.Chci se zeptat jak ta signalizace funguje zda je v obložení zastřiknut drát a po jeho rozpojení to signalizuje výměnu nebo zda jsou tam dva konce a okruh uzavírá při brždění o kotouč a tím signalizuje opotřebení.Jde mi o to jestli to mam reklamovat nebo se na to vyprdnout.Nerad bych aby mi auto stale hlasilo zavadu na brzdach.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, chtěl jsem se zeptat, nebo spíš ověřit, mám octu rv.98 combi 1.9TDi 66kw kola 15" a chci tam šoupnout kotouče bremba max a desky textar nejspíš, třmen mám FSIII tak doufám že tam půjde hodit kotouč 280x22 všechno co jsem tu přečetl tomu nasvědčuje, jsou to tyto http://www.cc-autodily.cz/kotouc-brzdy-predni-7 a ještě jsem se chtěl zeptat jestli jsem tyto destičky vybral správně, chci určitě textary http://www.cc-autodily.cz/segmenty-treci-predni-11?brand=SKODA&model=OCTAVIA+&count=60 vybral jsem bez signalizace, sice za kolem tam nahoru do podběhu vede jeden kabel do motoroveho prostoru zkrz gumovou pruchodku, ale když startuju tak se mi nikde nezobrazuje oranžova ikona obložení, popř. co by se stalo kdybych měl signalizaci a dal bych tam desky co ji nepodporujou, díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...