Přejít na obsah

Škoda RAPID


djpetr

Doporučené příspěvky

Tak toto je skvele, tymto sa reguluje naklapanie opery sedadla

pripomina mi to dodavku Kia z 2003 ktoru mame v robote .... :kol-27:

citujem z testu:

Kritizuji princip seřizování opěradla. Místo růžice u Octavie nebo Fabie je tady páka, kterou se opěradlo odaretuje a sklon si pak řidič nastaví hmotností vlastního těla. Málokdy se mi to podařilo ideálně na první pokus.

Editováno: , autor: LUKY-007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, to je teda bída. Toto nastavování jsem kdysi zažil také na japonské dodávce z 90. let (Mazda) a byl to běs. Já osobně bych to ještě překousnul, poněvadž své auto řídím sám, takže se sedadlo řidiče nastaví jednou a je klid. Ale tam, kde se budou střídat řidiči, to bude otrava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O sockách, sociálkách a podobných hovadinách většinou mluví ti, kteří sami jezdí ve staré rachotině a nebo se k penězům dostali nějakým omylem. Je tady opravdu banda zabedněných ignorantů, kteří doteď nepochopili proč Rapid přišel na trh? Že je cílové skupině úplně šumák, jestli tam bude volant tří nebo čtyřramenný? Cílová skupina chce dostupné, prostorné auto. Na měkčený horní díl přístrojovky nebo přisvětlení makeup zrcátek kašle. Pro ty, komu tyhle věci vadí má koncern Octaviu III, nového Golfa a dalších x modelů.

Mimochodem, vrcholem hnusu je lacině vypadající plastová lišta "Elegance" v předFL OII. Radši nic, než taková "paráda".

Koukám, že pokud tady někdo napíše svůj názor je tady pro někoho ignorant, zabedněnec atd. to že Rapid má vyplnit mezeru mezi Fabií a OII(OIII) nikdo nepochybuje!!! Jen se ,,Bojler" mírni v kritice vůdči ostatním tobě taky ostatní nevyvrací tvoje názory!!! Socky,sociálky a podobně co píšeš sem určite nepatří vetšina kluků tady má Škodovku a ví o čem mluví!!!

Souhlasím s příspěvky které kritizují vnitřek i ty nejlevnější auta mají u nejdažších modelů řady co nabídnout, jen u Rapidu vrcholná současná verze působí jako odfláknutá práce (rozdíl asi jako Favorit LX a GLX tudíž skoro žádný)!!! Jsem zvědavej kolik si za něj řeknou a myslím, že do 500000,- tomu moc nebude chybět!!! Fabie není žádná prémiovka a nabídne v RSku hodně kvalitních materiálů a to je auto o třídu níž. Jsem zvedavej na výbavu Activ to bude jako korejec před 20ti roky samej plast!? A to za cenu 300ti!!!

Zvenku super uvnitř hnus! A to u auta nad FII je nepochopitelné! Kde už chce automobilka šetřit?

Editováno: , autor: kačer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fotky su dobre. Mozem sa spytat, kde presne to bolo fotene? Identifikoval som bezovy Rapid vo Wine Parku Elesko v Modre. A kde presne su vlastne auta odparkovane, kde prebieha preberanie a odovzdanie auta po teste? Rad by som sa tam pozrel, alebo aspon pomotal v blizkosti, hadam sa mi podari vidiet Rapid nazivo :kol-41:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fotky su dobre. Mozem sa spytat, kde presne to bolo fotene? Identifikoval som bezovy Rapid vo Wine Parku Elesko v Modre. A kde presne su vlastne auta odparkovane, kde prebieha preberanie a odovzdanie auta po teste? Rad by som sa tam pozrel, alebo aspon pomotal v blizkosti, hadam sa mi podari vidiet Rapid nazivo :kol-41:

Ano, světlý Rapid byl focen Wine Parku Elesko za Modrou, světlá modrá metla myslím Budmerice (u hřbitova naproti benzínce) a třetí jsme fotili při zpáteční cestě do Bratislavy zezadu nějakého skladu :)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se svícení mlhovkama nelíbí, nikdy jsem nepochopil výhodu umístění u země.

Mne se denni sviceni v modulu mlhovek libi, je ale pravda, ze to ma spis nevyhody nez vyhody.

Tou zasadni (predevsim z bezpecnostniho hlediska) je pozdejsi viditelnost dennich svitilen pri prejezdu horizontu, kdyz se auto "vynoruje". Cim niz jsou svetla umistena, tim pozdeji je svitilna videt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...