Přejít na obsah

Zapalovací svíčky


Wertheim

Doporučené příspěvky

A co denso iridium?Někdo nějaké zkušenosti?

na tohle tema uz tu je nejake vlakno. ted nedavno jsem do nej prispival. kolega by ti rekl, ze do nekterych motoru proste jakakoliv jina svicka mimo ofiko schvalene je jasnym zpusobem jak snizit vykon.

me experiment tenkrat stal jen zhruba 6 stovek za brisk platinum "a nejaky dalsi super hyper privlastek". pokud chces a mas na to, tak si klidne udelej pokus pri 500/kus. tusim je tu ma uzivatel laky, nicmene bych dle jeho prispevku rekl, ze ten je hanit rozhodne nebude :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Tak jsem byl v servisu a vag ukázal chybu v zapalování na čtvrtým válci.Když jsem mu ukázal jaký jsem tam měl svíčky,tak mi řekl ať ty brisky premium okamžitě vyhodím.Jestli si chci zkurvit motor tak ať je dám prý zpátky.Mám tam teď původní a zatím se porucha neprojevila.Jaký je váš názor na ty svíčky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem byl v servisu a vag ukázal chybu v zapalování na čtvrtým válci.Když jsem mu ukázal jaký jsem tam měl svíčky,tak mi řekl ať ty brisky premium okamžitě vyhodím.Jestli si chci zkurvit motor tak ať je dám prý zpátky.Mám tam teď původní a zatím se porucha neprojevila.Jaký je váš názor na ty svíčky?

Ještě, když jsem měl Felicii, zkoušel jsem dávat různé svíčky. Ovšem nejlepší zkušenosti jsem měl s originál svíčkama, dodávanými škodovkou. Do Fabie bych jiné, než výrobcem doporučené nedal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem byl v servisu a vag ukázal chybu v zapalování na čtvrtým válci.Když jsem mu ukázal jaký jsem tam měl svíčky,tak mi řekl ať ty brisky premium okamžitě vyhodím.Jestli si chci zkurvit motor tak ať je dám prý zpátky.Mám tam teď původní a zatím se porucha neprojevila.Jaký je váš názor na ty svíčky?

Ještě, když jsem měl Felicii, zkoušel jsem dávat různé svíčky. Ovšem nejlepší zkušenosti jsem měl s originál svíčkama, dodávanými škodovkou. Do Fabie bych jiné, než výrobcem doporučené nedal.

pava: mam dataz na teba ake mas sviecky ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V dnesni dobe uz technikum neverim :D Me taky kluci menili svicky, koupil jsem Brisk Premium - uplne ty nejzakladnejsi co se maji do fabie MPi davat - jedna stala asi 35 Kc. Kdyz jsem je ukazal mechanikovi, tak rikal, ze by tam tyhle nikdy nedal - jenze - privezl svicky s krabickou skoda auto - ktery ale byly 4x drazsi - jednu z nich vyndal a HLE, byly uplne stejne - Brisk Premium, jen na sobe mely logo Skoda auto. Pak vyndal svicky z motoru a druhe HLE - zase tam byly Brisk Premium - od novoty a zase s logem Skoda Auto. Takze, at si kdo chce co chce rika, Brisk Premium tam sly znovu a verim tomu, ze stejne jako ty z vyroby, tam zase bez problemu vydrzej dalsich 60 tisic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem byl v servisu a vag ukázal chybu v zapalování na čtvrtým válci.Když jsem mu ukázal jaký jsem tam měl svíčky,tak mi řekl ať ty brisky premium okamžitě vyhodím.Jestli si chci zkurvit motor tak ať je dám prý zpátky.Mám tam teď původní a zatím se porucha neprojevila.Jaký je váš názor na ty svíčky?

Ještě, když jsem měl Felicii, zkoušel jsem dávat různé svíčky. Ovšem nejlepší zkušenosti jsem měl s originál svíčkama, dodávanými škodovkou. Do Fabie bych jiné, než výrobcem doporučené nedal.

pava: mam dataz na teba ake mas sviecky ?

Zatím ještě stále ty z výroby (58 tkm), ale na podzim se chystám svíce vyměnit. Měnit budu ve škodovce, to co je doporučeno. Jaké jsou doporučené a schválené výrobcem konkrétně pro náš motor z hlavy nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, ale nerikej to pred Pavou :smich:lol;)-_-

Na tom stále trvám, nejméně povedený motor co se pod kapotou Fabie objevil. Myslím tím všechny modifikace nesmrtelného, léty prověřeného OHV-ného čtyřválce.

Samozřejmě je to čistě můj názor, nechci rozdmýchat diskusi na jiné téma, než je v nadpisu. P.S. Platí hlavně pro majitele červené naprosté sériovky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...