Přejít na obsah

fotka stropu octavia 2 kombi


vwberni

Doporučené příspěvky

potreboval by jsem poradit jestli vite nebo mate nejake foto jak vypada zevnitr stropinice u octavie 2 kombi se sibrem , i bez

ja mam tu strechu kde je jakoby tunel (stropnice neni rovna) je tam ta prihradka na bryle a pokracuje to urpostred zuzeny az k zadni lampicce

jde mi o to jak to mel reseny verze se sibrem nebo jestli byla nejaka v kombiku s rovnym stropem

chtel bych dedelat webasto sibr a potrebuji mit rovnou stropnici proto se ptam diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

potreboval by jsem poradit jestli vite nebo mate nejake foto jak vypada zevnitr stropinice u octavie 2 kombi se sibrem , i bez

ja mam tu strechu kde je jakoby tunel (stropnice neni rovna) je tam ta prihradka na bryle a pokracuje to urpostred zuzeny az k zadni lampicce

jde mi o to jak to mel reseny verze se sibrem nebo jestli byla nejaka v kombiku s rovnym stropem

chtel bych dedelat webasto sibr a potrebuji mit rovnou stropnici proto se ptam diky

Rovný panel stropu neexistuje, len panel s dierou na strešné okno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rovný panel stropu neexistuje, len panel s dierou na strešné okno.

existuhe sto pro na limuzinu vcera jsem videl limuzinu ktera nemela zadni lampicku a nemela ten tunel na brejle a byla rovna jen jestli je i rovna pro combi ?

prosimte jeste na tebe dotaz jak si resil uchyceni masky facelift dole ? vcera jsem koukal ze je tam nejakej plisek nasroubovanej ? muzes mi poslat cislo dilu a jestli se to tim da vyresit ? nebo je tam jina i kapota ? dik

Editováno: , autor: vwberni
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...