Přejít na obsah

VAG spojení s PC


Petr1438

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny chci měnit olej u 1.2 HTP Fabia chci si ale nastavit pomoci VAG kabelu interval výměny oleje našel jsem na foru že se jedna o Panel přístrojů (č.17) dále adresa 17 a kanál 10 ale moc z toho nejsem moudrý to samé je na kanál 11 to je km do prohlídky a kanál 12 počet dnů do prohlídky může mi to někdo ujasnit jak se to nastavuje a přesně dělá mam kabel sice asi půl roku ale nic moc jsem stimto zatim nedělal.

A ještě jsem na foru našel že pomocí Dálkáče jdou stahovat okna to by se mi fakt hodilo vyzkoušet klíč mam normální a pomocí něho otvírám i zavírám auto nejedná se o klíč vystřelovací.

Když mě někdo dokáže poradit budu moc rád jinak jsem kousek od Zlína pro nějakou názornou ukázku čas strávený tím vysvětlení uhradím.

Díky moc Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem měnil olej a měl připojený pc k autu zjistil jsem že kanál 10 mám tam původní hodnotu 5 kanál 11 hodnota 244 a kanál 12 hodnota 169

program mam VAG-COM > IHR-304.0

Snad u tohoto programu to půjde taky může mi kdyžtak někdo hodit sem foto kde přesně to víte abych to neudělal někde jinde aby mi to nerozhodilo něco

já vím hloupé otázky je to tady asi probírané ale prosím.

Snad to potom už zvládnu

Díky všem za trpělivost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny chci měnit olej u 1.2 HTP Fabia chci si ale nastavit pomoci VAG kabelu interval výměny oleje našel jsem na foru že se jedna o Panel přístrojů (č.17) dále adresa 17 a kanál 10 ale moc z toho nejsem moudrý to samé je na kanál 11 to je km do prohlídky a kanál 12 počet dnů do prohlídky může mi to někdo ujasnit jak se to nastavuje a přesně dělá mam kabel sice asi půl roku ale nic moc jsem stimto zatim nedělal.

A ještě jsem na foru našel že pomocí Dálkáče jdou stahovat okna to by se mi fakt hodilo vyzkoušet klíč mam normální a pomocí něho otvírám i zavírám auto nejedná se o klíč vystřelovací.

Když mě někdo dokáže poradit budu moc rád jinak jsem kousek od Zlína pro nějakou názornou ukázku čas strávený tím vysvětlení uhradím.

Díky moc Petr

Co přidržet déle - 5s? - tlačítko na dálkáči?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

mam dotaz, servisni vymena oleje je 15000km,po vymene se dalsi interval nastavi na Vagu. Kdyz chci vymenit olej sam v polovine servisniho intervalu (7500km jak doporucuje např CIMBU) a se softwarem neudelam nic, ten pak bude klasicky hlasit nutnou vymenu (jako bych olej nemenil) a v servisu nic nepoznaji? Ptam se z duvodu zaruky mobilyty, abych o ni neprisel :)kol103

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...