Přejít na obsah

VAG-COM/VCDS/HEX CAN - kabely, sw, atd.


KRYSIMLADE

Doporučené příspěvky

  • o 3 měsíce později...

Nevíte někdo, co s tím? Do dneška mi kabel s VCDS 12.10.3 fungoval dokonale. Dnes jsem chtěl zkusit nastavení úhlu natočení volantu. V návodech všichni psali, že se musí zadat heslo (login) 40168, aby to pustilo do nastavení. A jak jsem to číslo zadal, tak mi to napsalo, že nemám licenci. A od té chvíle už se to chová zvláštně. Program spustím, licence není. Kliknu na autosken závad a proběhne to, pak v about píše, že licence je v pořádku. Testování většiny jednotek funguje v základních testech. Když dám ale advanced, tak mi to u všech položek, co si zaškrtnu, vypisuje, že mám neregistrovaný software. Takže kabel je takový polovičatě použitelný. Přeinstaloval jsem dvakrát program, zkusil to i do jiného systému, jestli to není v registrech zapsané, ale nic nemá vliv. Muselo se něco zapsat přímo do kabelu. Nejde např. zadat jiný login, aby se to zas vrátilo do původního stavu? Nebo to vypadá, že jedině nový kabel?

Editováno: , autor: jindra999
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Já když nemohl najít původní CD, tak jsem stáhnul z netu to samé, tuším jen o nějakou setinku jiné číslo a fungovalo to. Zakóduje se to asi až po připojení na net a stažení nové verze, proto vždy zakazuju wifi na noťasu. U některých nových kabelů píšou, že už se net zakazovat nemusí. Já musím i změnit datum a zakázat Avast.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

zdar lidi mam vcds 11.11.2 ale zmizly me data z cd a potrebuju to nainstalovat do druhého pc ,mam ještě jedno jiné cd ale mam strach abych zase nezakodoval kabel .poradi někdo

Jak zase? A krome toho je to ciste pudova zalezitost, budto to pude nebo to nepude, nic mezi tim neni :-) No a kdyz se ti to brickne tak se to opravi a je to ( pat&mat vi svoje ). Tak jako tak tahle verze je stejne na prd a krome softu z netu plnyho ruznych trojanu ma i dost bugu, nejen tady se to resi porad dokola. Ale hlavne ty kraviny s radoby loaderama kdy se "musi" vypinat antivir, sachovat s datumem, nechodit na net a nikdo nevi proc jsou fakt uzasna zalezitost. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

potreboval jsem nainstalovat do nového pc,tak jsem shanel co a jak aby se mi kabel nezablokoval-a ty me tady pises nesmysly o internetu atd.ze starého cd jsem data nedostal  nakonec jsem sehnal stejnou verzi co jsem mel ale ještě jsem nezkousel kabel pripojit.proste jsem chtěl jestli k danemu kabelu musí byt cd co bylo k nemu dodano

Editováno: , autor: brunda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jsi si zapomel vzit leky, nebo mas nejaky problem s pochopenim souvisleho textu? To ze ty si myslis, ze mas odnekud stazenou stejnou verzi jako jsi mel na cd protoze soubor ma pravdepodobne "stejne" oznaceni v zadnem pripade jeste neznamena, ze to taky stejna verze ve skutecnosti je! A ted k tem jak ty rikas nesmyslum. S tim prave souvisi to co jsem jiz psal. Ke stazeni je totiz z ruznych mist plno ruznych verzi, avsak kamen urazu je, ze vetsina z toho je naprosty balast zamoreny ruznymi viry a trojany nebo jde o ruzne spatne opatchovane a zkompilovane loadery vyzadujici v lepsim pripade jen zmeny datumu atd. Coz jsou mimo jine rizika diky kterym kabel bricknes jen se dotkne usb portu a na ktere jsem te jen chtel decentne upozornit a co jsou podle tebe ty nesmysly. Presto porad plati, ze je to pudova zalezitost a to doslova.

Jeste striktne pro tebe, nemusi k nemu byt cd co k nemu bylo dodano - zalezi totiz na verzi hw v konkretnim kabelu a to jak co do zapojeni tak i pouzitych soucastkach, dale verzi pouziteho sw v kabelu a od toho vseho se pak odviji s jakymi verzemi a jak bezproblemove to nasledne "umi" komunikovat se sw v pc. Kvalitne provedene verze kabelu vzdy pokryvaji nekolik ruznych verzi sw do pc, ty se vsak ne vzdy z duvodu mnozstvi ruznych bugu pouzivaji, coz dokladaji v podstate vsechny diskuze na netu ktere se tim zabyvaji. Zpravidla se pak na zaklade zkusenosti pouzivaji jen ty nejstabilnejsi kombinace verze kabelu > sw v pc.

No a zaverem jsem jen chtel naznacit, ze at ti to dopadne jak chce tak je to fuk, protoze i bricknutej kabel samozrejme ma reseni. Ale to bude asi taky nejaky nesmysl, ze...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

ahoj,potřebuju radu a především pomoc..dostal se mi do rukou kabel hex can,předchozí majitel nejspíš aktualizoval soft,takže kabel nejde..je na kabelu napsáno vag 11.11,cd se softem a ovladači nemam..koukal jsem na stránku hexkvalitne.cz,vše jsem provedl uspěšně..stáhl jsem vag 11.11,připojit kabel k notasu,pak k autu(passat cc),zapl zapalování a udělal test připojení..interface ok,ross tech ok,k1 k2 ok,jediný problém mam že během testu mi to píše can-not ready..chtěl bych vás poprosit o pomoc,pokud se v tomhle vyznáte víc než já..tohle je první klon kabel co mam..mohl by mi někdo upnout obsah cd s ovladači vag 11.11?děkuji za pomoc a ochotu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Taky to nechapu. Jinak ty 2 verze nevim. Instalaci ovladace muzes myslim preskocit, takze to by problem byt nemel. Adresar pro instalaci si muzes vybrat jaky chces, takze to je taky v pohode. Otazka je, jestli si to nekam do profilu uzivatele neuklada nejake konfiguracni soubory a pokud ano, tak aby se neprepsaly. Pri nejhorsim bys potom preinstaloval tu novejsi verzi, ne? Takze to klidne zkus... ;)

Editováno: , autor: LucasCZE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na VAG-COM/VCDS/HEX CAN - kabely, sw, atd.

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...