Přejít na obsah

VAG-COM/VCDS/HEX CAN - kabely, sw, atd.


KRYSIMLADE

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

ahojte, tak dnes mi přišel klon z číny a verze SW je 12.12.0. Mám Win 8.1 64x a nedokážu nainstalovat ovladače pro USB. Ve starých verzích to řešili lidé tím, že si stáhli origo nejnovější soft a z něj nainstalovali POUZE usb ovladače. Je to možné i při této verzi kterou mám já? Jak jste tento problém řešili?

 

update: tak nějak se mi podařilo driver nainstalovat ... buď to teď půjde nebo jsem si zničil kabel .. uvidíme

 

update2: tak DOBRÁ ZPRÁVA! - Funguje to :) Pro ty, kteří mají VCDS EN 12.12.0 tak jako já a chtějí to rozběhat na WIN 8.1 64bit tak sem dávám svůj upload který obsahuje to co jsem já pouzil;-) možná se to někomu ještě sejde.

 
Editováno: , autor: tdominik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

záruka na funkčnost čínského zboží?

Životnost nabídek na Aliexpressu je v řádech dnů, nejvýše týdnů, každá dodávka se navíc může lišit. Maximálně si můžeš vybrat prodejce s vysokými referencemi. Prostě objednej kabel s nejnovější verzí SW a pokud nebude fachat, postup opakuj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice už si nepamatuju za kolik jsem ho kupoval, ale určitě by se mi vyplatil i za těch 10 tis. (ten z Aliexpressu by se samozřejmě vyplatil o trochu víc :-). Používám ho výhradně pro vlastní potřebu a tím spíše je neocenitelné, že když ho jednou za půl roku potřebuju, tak se můžu spolehnout, že bude fungovat. Při pořizování posledního auta jsem ho prostě zahrnul do kupní ceny (kde se ostatně celkem ztratil), do té doby jsem jel na klonech, které během více než 10 let také pár tisíc spolykaly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj pánové,potřebuji od Vás poradit.Sháním kabel hex can pro passat cc za rozumnou cenu.Poradíte mi?preferuji ebay,a platit přes paypal.Nedávno jsem sehnal klon vag 12.12 kabel zdarma(nefunkční)nejspíš smazaný,při testu mi píše vše oki,ale can nenalezen.Poprosil bych o odkazy kde koupit za rozumnou cenu hex can kabel,plně funkčí,nejlépe vag v cz.A ještě dotaz,pokud objednám kabel ze stránek co mi doporučíte,jak je to s celnici?nebude problém?nezastaví se na celnici?díky za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahoj,

potřebuji poradit s výběrem varianty originálního HEX-CAN kabelu. V rodině máme tato auta: 1) Fabia 2 Combi MR 2008; 2) Octavia 2 Tour MR 2012; 3) Fabia 3 HB MR 2014 (asi).

Kabel budu používat na: 1) diagnostiku, 2) aktivaci některého dodatečného vybavení (nyní tempomat u Octavie), 3) přizpůsobení a kódování.

Rozhoduji se mezi variantami Standard a Max (srovnávací tabulka funkcí v obou variantách: http://www.pc-autodiagnostika.cz/zbozi/vag-com-max2008). Z mého pohledu jediným podstatným rozdílem je automatické dlouhé kódování. Obě varianty mají ale ("neautomatické") dlouhé kódování.

Další odlišnosti obou variant (viz. 2. a 3.sloupec níže). Co konkrétního umí další funkce přitomné u varianty Max?

Kterou z těchto 2 variant byste mi doporučili a proč?

Předem díky za radu.

Automatické funkce ANO ANO NE
Řízení zadních brzdičů při výměně destiček ANO ANO NE
Online služby ANO ANO NE
Příslušenství  
Příručka VIS ANO ANO NE
On-line služby pro VAG-COM ANO ANO NE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ahoj, nechci zakládat nové téma, bude fungovat kabel ELM327 na  O2FL 2011, jedná se o tento kabel. Chci aktivovat corner + zamykani. Jednotku mam 1KO937087K.

 

http://www.sunnysoft.cz/zbozi/167PCI-068/automobilova-diagnosticka-jednotka-pro-obd-ii-s-bluetooth-ekv-elm-327-pro-android-a-windows-phone-4216595.html

 

Díky za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám práve tento kabel: http://www.hobbydiag.cz/profidiag/eshop/1-1-Diagnostika-VW-Skoda/0/5/3-KKL-USB-profi-kabel-p/discussion-ans/337/3  na Octavii I, tam ve Vagu člověk pomazal kontrolku airbagu což bylo nejčastější. 

 

Ale teď mám O2, a nevím co by bylo nejlepší poměr cena výkon...tak jsem myslel že ta elm 327  je nějaký nástupce a klasicky nainstalaju vag a pojedu přes notebook, ale ty kabelové verze jsou ještě dražší..

 

Závěrem, máte někdo tip na nějaký kabel, kterým by mi šlo provest kódování..samo že v nějaké rozumné cenové relaci.. 

 

moc díky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na VAG-COM/VCDS/HEX CAN - kabely, sw, atd.

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...