Přejít na obsah

Originální rádio ŠKODA Symphony - VŠECHNY DOTAZY SEM!!!


Host Lacer

Doporučené příspěvky

Ahoj, již skoro týden jsem majitel radia Symphony, zajimala by mne take moznost propojení s MP3.

Chtěl bych se Vás zeptat, zda nemate nekdo zkušenost s tímto.

http://www.aukro.cz/item328445371_adapter_...da_vw_audi.html

dekuji.

Dneska som kupoval v NAY CD/MD/MP3 adapter pro zapojeni prenosnych prehravacu do kazetoveho autoradia,prepojenie s 3.5 mm jack konektorem.Kdo ma autoradio s kazetovym prehravacom je to vyborna volba.Stala 290Sk.Da sa na to pripojit mp3 prehravac.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

nechci zakládat nové téma a pokud to tady někde jž je napsáno, tak se omlouvám, ač jsem hledal...

můj dotaz se týká zabezpečení symphony proti krádeži. Něboť od pátku patřím do skupiny nešťastníků, kterým vybrali auto a právě vzali mi symphony, což jsem velmi opravdu rád... :angry: Jde teda nějak symphony zabezpečečit, aby jsem o něj nepřišel, bo vypadá to, že si asi opět budu pořizovat symphony. Elegance je elegance a krásnější autorádio do Fabie jsem neviděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím Vás,

mám problém se Symphony (typ s kazet. mechanikou), rádio hraje parádně, ale po chvíli uložená nebo naladěná stanice přestává hrát stereo a zvuk je strašný, mono ale ještě takový hodně "utopený". Zkoušel jsem pohledat ve fóru, ale bohužel bez úspěchu. Nesetkal jste se někdo s podobným problémem? Opravdu mě to zž točí, protože jak jsem psal, rádio hraje hezky, nechci ho ani měnit, takže prosím :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...
Napětí tam má být, pokud není, nech si zkontrolovat kódování autorádia. Poslední číslice musí být lichá (1,3,5 nebo 7)

Včera som vložil a zapojil Symphony do FABIE r.v. 2006 a tiež na anténnom vstupe rádia nie je 12 voltov. Čiže anténny predzosilňovač nie je napájaný. Vyriešil som to jednoducho, medzi stredný vodič koaxu som vložil keramický kondík 39pF a káblikom spojil stred koaxiálu za kondenzátorom smerom do antény a +12V do kábla +12V od zapaľovania A4 ISO konektora. Všetko funguje ako má.Len funkcia GALA mi nejak nejde. aktivovaná v menu je,ale nereaguje. Kábel v aute do ISO je vyvedený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

aj ked som hladal a prezrel aj tento katalog, nenasiel som odpoved.

vyhodil som kenwood a nahodil original symphony radio do fabie 2003, ale mam problem. radio tam slo ztuha a teraz nejde von. ked pichnem plechy do otvorov jedna strana vyskoci a s druhou nejde ani hnut. problem je, ze radio tam slo ztuha a tak teraz je sice zacvaknute ale uplne nelicuje s okolitou palubovkou, par milimetrov vytrca a uz nejde viac dotlacit. neda sa k radiu dostat po vytiahnuti bocneho kaslika, ze by som pozrel ci to tam nesponuju kable.

dakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aj ked som hladal a prezrel aj tento katalog, nenasiel som odpoved.

vyhodil som kenwood a nahodil original symphony radio do fabie 2003, ale mam problem. radio tam slo ztuha a teraz nejde von. ked pichnem plechy do otvorov jedna strana vyskoci a s druhou nejde ani hnut. problem je, ze radio tam slo ztuha a tak teraz je sice zacvaknute ale uplne nelicuje s okolitou palubovkou, par milimetrov vytrca a uz nejde viac dotlacit. neda sa k radiu dostat po vytiahnuti bocneho kaslika, ze by som pozrel ci to tam nesponuju kable.

dakujem.

nie, nedá. len použiť správne náradie na vytiahnutie rádia, nie hociaký plech, čo tam vôjde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na vytahovanie pouzivam vytahovaky co boli ku kenwoodu. ono je problem, ze ked ich tam strcim tak na jednej strane to pekne cvakne a povoli sa to, ale na druhej strane nic. mozem strkat kolko chcem, hlbsie, hore, dole, ale stale nic.

otazka dva. ked to nepojde cez tu spolujazdcovu prehriadku, ako mam to radio potom dostat von. nejaky dobry tip by bodol pred tym ako to zacnem surovo srobovakom pacit von.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam dve otazky:

1.) je normalne ze po otoceni klucikom do prvej polohy je pocut mechanizmus vysuvania cd, aj ked zrovna v mechanike ziadne cd nie je. navyse ked pootocim do druhej polohy (nastartujem) tak je pocut mechanizmus vysuvania cd znova.

2.) aj ked radio nie je na mp3 (teda myslim ze nie je, chcem ho skusit) a vlozim do neho cd s mp3-kami, vysunie mi ho naspat? nezostane zapadnute?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...