Přejít na obsah

Originální rádio ŠKODA Symphony - VŠECHNY DOTAZY SEM!!!


Host Lacer

Doporučené příspěvky

Ještě sem nikdo nenapsal, jak se přepíná Symphony na AUX? Nebo se to při použití tohoto kabelu a připojení externího zařízení přepne samo?

mozna by nebylo od veci zkusit cist predchozi prispevky.

2cartmanko: pekne fotky, ale ja vim jak ten kabel vypada i jak je zapojeny :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě sem nikdo nenapsal, jak se přepíná Symphony na AUX? Nebo se to při použití tohoto kabelu a připojení externího zařízení přepne samo?

mozna by nebylo od veci zkusit cist predchozi prispevky.

2cartmanko: pekne fotky, ale ja vim jak ten kabel vypada i jak je zapojeny :-)

Příspěvky čtu, ale ty píšeš, že na aux přepnout nejde a v jiném příspěvku se dočtu, že přepnout jde, tak by mě zajímalo, jak to ve skutečnosti je...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě sem nikdo nenapsal, jak se přepíná Symphony na AUX? Nebo se to při použití tohoto kabelu a připojení externího zařízení přepne samo?

mozna by nebylo od veci zkusit cist predchozi prispevky.

2cartmanko: pekne fotky, ale ja vim jak ten kabel vypada i jak je zapojeny :-)

Příspěvky čtu, ale ty píšeš, že na aux přepnout nejde a v jiném příspěvku se dočtu, že přepnout jde, tak by mě zajímalo, jak to ve skutečnosti je...

ano, v jinem prispevku jsem napsal, jak je na aux mozne prepnout. takze to zopakuji jeste jednou

a) mit changer, jen audio vystup netahnout z nej, ale z externiho zdroje ( ma sve pro i proti )

B) mit zarizeni, ktere radiu "nakuka", ze je pripojen changer.

c) za pomoci komunikace radio prepnout na aux ( nepotrebuje mit pripojen changer ).

d) je jeste jedna moznost s komunikaci i bez, ale tam si nejsem jist, jestli to u skodovacke verze symfonky jde. ovsem tak ci tak neni pekna a predpokladam, ze se nejedna ani o moc kvalitni prenos zvuku, takze si to zatim necham v rukavu.

tot vsjo. nerikam, ze je to oficialni vyjadreni, ale rekneme, ze o techto vecech mam ponekud vetsi prehled.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

c) za pomoci komunikace radio prepnout na aux ( nepotrebuje mit pripojen changer ).

Jakým postupem přepnout tedy Symphony na AUX? Nemáte někdo nějakou dokumentaci (schéma apod...) k Symphony, ze které by se to dalo vyčíst?

PS: Z mobilu přes HF připojené k rádiu to sice nehraje úplně nejhůř, ale není to ono. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, mám problém se symphony ve fabii. Z nějakýho důvodu si nepamatuje poslední hranou stanici radia, a ve chíli, kdy vypnu klíček zapalování, tak to naladí jakoukoliv stanici, která se mu zlíbí. Původně se mi zdálo, že naladí nějaký rádio z předvolených stanic v paměti, ale pak jsem si všiml, že mi to po zapnutí klíčku naladí naprosto cokoliv, co ho napadne. Už jsem si skoro zvykl a ihned po zapnutí rádia stisknu tlačíko předvolby, ale i tak mě to dost deptá. Přitom kolegovi v druhym autě to nedělá :( Nevíte, pls, někdo, co s tim? Předem díky za jakoukoliv radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, vyřešte to už někdo, mě by to taky dost bodlo................

Nejaky sikula uz to davno vyresil - viz. ZDE sekce VAG/Panasonic CD Changer Simulator. Dokonce tam dava k dispozici schema zapojeni vcetne tistaku a seznamu soucastek, lec to hlavni chybi... napln do Atmelu :(

PB

Ale ted jsem objevil tuze zajimave stranky - TADY a TADY! Takze pokud je tu nekdo fundovany, mozna, ze by se z toho dalo neco vykoumat. Co vy na to?

PB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, vyřešte to už někdo, mě by to taky dost bodlo................

Nejaky sikula uz to davno vyresil - viz. ZDE sekce VAG/Panasonic CD Changer Simulator. Dokonce tam dava k dispozici schema zapojeni vcetne tistaku a seznamu soucastek, lec to hlavni chybi... napln do Atmelu :(

PB

Ale ted jsem objevil tuze zajimave stranky - TADY a TADY! Takze pokud je tu nekdo fundovany, mozna, ze by se z toho dalo neco vykoumat. Co vy na to?

PB

....a uz je to tady!! Sikula se nasel - viz. TADY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím taky všechny a mám taky problém se SYMPHONY Fabia.

Mám problém s tím že mi rádio nehraje za chladného počasí. Normálně se pustí, zobrazí se stanice i co právě hraje, ale zvuk nikde. Občas lupne v reprákách, ale toť vše. Po zahřátí ale zase hraje. Přikládál jsem to nějakému studenému spoji, ale když rádio jede a není jen zvuk, tak to fakt nevím. Prosím POMÓÓÓÓÓC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím taky všechny a mám taky problém se SYMPHONY Fabia.

Mám problém s tím že mi rádio nehraje za chladného počasí. Normálně se pustí, zobrazí se stanice i co právě hraje, ale zvuk nikde. Občas lupne v reprákách, ale toť vše. Po zahřátí ale zase hraje. Přikládál jsem to nějakému studenému spoji, ale když rádio jede a není jen zvuk, tak to fakt nevím. Prosím POMÓÓÓÓÓC.

ja se priklanim k tomu, ze kdyz vymenis koncak ( nejspis tam bude nejake to TDAcko v kovove patici ), tak ze se tvuj problem vyresi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je super, že už to někdo vykoumal, tak ještě aby to někdo začal vyrábět a pak si to koupím, protože 2/3 návodu jsem vůbec nerozuměl... :feve: holt nejsem elekto kluk..B)

no ja uz mam rozpracovany modul komunikace simulace changer, radio-ipod, canbus a externi displej, ale za pomoci atmegy. mozna by se po sehnani dokumentace k maxiku dal pouzit ten stavajici displej, ale ja bohuzel maxik nemam, takze o tom ani neuvaziji. ale casu malo :-/

ovsem pokud to dotahnu do konce v nejake ofiko verzi ( rozumej oficialne oklestene ), tak ti dam vedet ;-)

EDIT: jen pro info> na dotazy, jestli uz je to hotove nebudu reagovat. az to bude, tak to bude.

Editováno: , autor: mISHA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych trochu ozvučit fabii ( mám autoradio symphony ) ale sem audio-laik tak mě praďte jestli je to vhodná volba. Do předních dveří http://www.hificar.cz/reproduktory/hertz-esk-163s.html, výškáče dopředu místo původních http://www.hificar.cz/reproduktory/hertz-ht-18-x.html, zadní http://www.hificar.cz/reproduktory/hertz-hcx-100.html, ale nevim jakej k tomu zesilovač ( aby tam šel ještě připojit časem basák ). Dík za připomínky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...ty Hertz jsou 3pásmový set a pro přední i nstalaci by jsi nenašel pro všechny repro umísnění.Za menší peníze ti můžu nabídnout Infinity REF6020CS (3690,-) mají malou montážní hgloubku.Do zadu bych raději použil ovály 6x9" a aby jsi to měl v lajně tak REF9623i (2390,-)

Ty 10cm repro by ti moc nezahrály....

post-845-1190744164_thumb.jpg

post-845-1190744182_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všetkým. snažil som sa tu vyhľadať snáď všetky odkazy týkajúce sa autorádia Škoda Symphony, no ani v jednom z nich som nenašiel odpoveď na moj problém. Tak teda k veci. Ako iste viete, toto autorádio má aj funkciu prispôsobenia hlasitosti rýchlosti vozidla nazývanú GALA. No problém je v tom, že neviem, čo vlastne znamená ten rozsah stupnice nastavenia 0 až 9 v menu rádia. Raz mi to zvýši hlasitosť neprimerane moc, inokedy zase málo. čo to prosím vás znamená, keď to nastavím napríklad na hodnotu 2 alebo 9? V manuáli to nejako extra vysvetlené nie je.

Dík za každú odpoveď. Wheel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodnoty 0-9 by mely reprezentovat urcite krivky cistlivosti v zavislosti na zmene rychlosti jizdy.

Mas-li nastaveno 2, bude se hlasitost se zvysujici se rychlosti menit (zvysovat) po mirneji stoupajici krivce, nez kdyz nastavis 9.

Tedy cim vyssi mas nastavenou hodnotu, tim vyraznejsi by melo byt zvysovani hlasitosti se stoupajici rychlosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...