Přejít na obsah

Zmena podsviceni interieru + budiku


gdanx

Doporučené příspěvky

zdravím, ted dělam podsvícení budíků, podařilo se mi udělat otačkoměr a rychlost bez problemu

nadrž a teplota vody ale nesvítí. voltmetr ukazuje pouze na leve diodě u vody (vlevo) je to zapojene v serii ? druha dioda u vody a u nadrže oboje už neukazují nic.

edit: nerozděluju čiselnik a ručičku, pouze napájeni na původní pozici

Editováno: , autor: pointfrost
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...
Tak som to dorobil aj ja, Pridal som cervenu LED do ovladaca na kontrolu zadnej hmlovky.

Treba dat 3mm-LED, odpor- SMD/1206 ( 1K 0,25W) a prepojovaci drat (Cu-0,8mm) ako napisal "rolbar" :palec2:

post-9889-1193775471_thumb.jpg

No a takto to vyzerazapnute:

post-9889-1193775642_thumb.jpg

Pri zapnuti prednej hmlovky sa rozsvieti žlta(alebo oranžova) LEDka a modra zhasne (aspon si myslim, lebo to svieti pekne žlte ;). Pri zapnuti zadnej hmlovky zasvieti červená, ale modrá ostane svietit tiež, tak sa tieto dve farby miešajú a vysledok je Fialova, ako vidiet na foto, ale to mi nevadi, hlavne že je rozoznat zapnutie zadnej hmlovky :p . Ja nam ten kryt v miestach symbolov hmloviek dost poskrabaný, asi od nechtov. Čierna farba je zošúchaná a svetlo LEDky to presvieti ;) Musim zistit či sa da kupit novy ten kryt- kruh, so symbolmi svetiel.

ked sa možem ktemuto opytat ja si sa dopracoval až ktomu že ti ostal ten plošák..nechcem to nejak nasilu trhat aby sem neco zase nedosral

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidou LED tak budíky do bíla, podle toho jak to bude tahat oči tak ten zbytek, bud červená ala Audi a nebo bílá, se uvidí.

Neboj budu fotit.

Hele jak jsi resil tu intenzitu...hledal jsi odpory k tem LED nebo jen napajel LEDky a zkusil to... jestli to moc nepali v noci? Chtel bych taky rucky cervene, ciselniky cervene a displej bily nejlepe.

Jaky tam mas LEDky? Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravim chtěl bych se na něco zeptat. Kousek jsem pročítal, ale na 47 stran ted trocu nestíhám když to mám v garáži dozebraný. Už jsem se po souboji s plastama před budika dostal až k tomu plexi to jsem sundal to se mnou nebojovalo, ale jak mám sundat ty ručičky? Bojim se že je urvu. Jak šetrně na ně?stačí je vzít a normálně k sobě vytáhnout?nebo se musej natočit do nějaký polohy či vytočit? Díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...