Přejít na obsah

Zmena podsviceni interieru + budiku


gdanx

Doporučené příspěvky

Bílá, netahá oči.

No to si nemyslím. Bílá právě podle mě tahá za oči a ruší. Ale fakt to pěkně vypadá.

Z psychologie je známo, že uklidňuje zelená. Pár lidí na silnicích by potřebovalo celý interiér i exteriér mít v barvě zelené :)

Naopak třeba křiklavě červená dráždí....

Editováno: , autor: Dodo-Kolín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to si nemyslím. Bílá právě podle mě tahá za oči a ruší. Ale fakt to pěkně vypadá.

Z psychologie je známo, že uklidňuje zelená. Pár lidí na silnicích by potřebovalo celý interiér i exteriér mít v barvě zelené :)

Naopak třeba křiklavě červená dráždí....

Tak pokud si tam dáš nějaký silný, tak asi ano. Jinak ty, co používá Audi, oči netahají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Ja jsem rucicky sundal naprosto bez problemu a nasadis je jen na kousinek aby se s nema dalo pripadne lehce pohnout a jen zapinas klicek a vypinas. Sami se to pokazde srovna a jen doladis rucicky do pozadovane pozice a pak zase parkrat kntrola prez spinacku. Neotacet klickem v zapalovani a ani ho tam pro jistotu nedavat kdyz je od budiku odpojenej konektor. Nejlepe pri demontazi odpojit baterku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Nenasel by se tady nekdo z okoli Děčína,České Lípy,Rumburka nebo i Liberec kdo by predelal podsviceni? Procetl jsem vsech 31 stran a nejblizsi kontakt co jsem objevil je Ml.Boleslav.Tak se ptam zda by se nenasel nekdo bliz Šluknovskému výběžku.Mam MR98 slx cervene podsviceni.

Editováno: , autor: Romario
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau! Mam takový dotaz,nepřemýšlel jste někdo nebo nezkusil udělat podsvícení prostoru u nohou(řidič a spolujezdec)? Rád bych to zrealizoval,ale pořád přemýšlím jak vzít signál aby se rozsvítila jen jedna strana,but u řidiče nebo spolujezdce. Za každý příspěvek budu moc rád!

Editováno: , autor: kjubas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo přesně tak jak píšeš,při otevření těch dveří tak na té straně aby se to rozsvítílo. Když jsem to sem psal,napadlo mě to světýlko dole v tapecu,ale...bohužel mam výbavu klasik(student no a první auto)takže světýlka se tam nedočkam. Takže by mězajímalo,pokud někdo víte,jak a odkud se bere signál do tohoto světýlka,musí to být nějak přes mikrospínače,aspon si to myslím,jak jinak...

každopádně dík za snahu a reakci,budu moc rád za pokračování!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
nevie niekto ake su toto diody? a kde ich mozem kupit v bol som v GME a tam ich nemaju a este ich ani nevideli. Su na dysplay climatronicu a je ich tam 6. Tlacitak uz mam na bielo Dik :)

Takéto isté sú myslím v ovládaní spätných zrkadiel. Keď zoberieš SMD diody PLCC2 a dáš ich kantom malo by to fungovať. Pozri tu

http://www.skodaoctavia.cz/Interiernavody/...iSerialDil4.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak se teda taky ucim,ale potreboval bych poradit jak rozebrat ovladani vyhrevu sedacek.A hlavne jestli tam neni nejaka zaludnost,kdyz ho budu otvirat jako vyhrev okna,nadrz abych neco neposkodil nevim jak jsou tam umistena ta kolecka a tak se radeji zeptam protoze nahradni nemam a nerad bych aby mi tam neco vyletlo a ja to pak hledal.U vsech ostatnich jsem mel vic kusu na pokusy ale tohle ne.Je ceho se obavat?Kdyby byla nejaka fotecka rozebraneho ovladace bylo by to super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se teda taky ucim,ale potreboval bych poradit jak rozebrat ovladani vyhrevu sedacek.A hlavne jestli tam neni nejaka zaludnost,kdyz ho budu otvirat jako vyhrev okna,nadrz abych neco neposkodil nevim jak jsou tam umistena ta kolecka a tak se radeji zeptam protoze nahradni nemam a nerad bych aby mi tam neco vyletlo a ja to pak hledal.U vsech ostatnich jsem mel vic kusu na pokusy ale tohle ne.Je ceho se obavat?Kdyby byla nejaka fotecka rozebraneho ovladace bylo by to super.

Nie je to nič hrozné, keď to vycvakneš ide to von aj s kolečkami, s tými nič nerobíš. Ja som robil viac pokusov, pretože je tam originál jedna žiarovka v strede, ja som pospájal 3 smd ledky tak aby jedna svietila dopredu a dve do strán na kolečko. Nenapadlo ma, že som mohol aj fotky spraviť ale ide to celkom ľahko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...