Přejít na obsah

Zmena podsviceni interieru + budiku


gdanx

Doporučené příspěvky

Nema nekdo napad jak udelat asi toto.

Kdyz otevru dvere tak by se rozsvitila i palubni deska.

Videl jsem to u auta Ford Fusion a tam kdyz otevrete dvere tak se rozsviti palubka, tedy jen LCD, ale stejne je to super, jsou videt hodiny km a pod kdyz je vecer :)

poradte jednoduchy navod

post-3876-1258752190_thumb.jpg

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...k pinum pro osvetleni palubovky... Nebude se to pak kopat ?

No ak to oddelis diodami (na styl pripajania alarmu na dverne spinace), tak by to mohlo tak fungovat.

Alebo dorob dalsie led (ako beduin urobil samostatny okruh v budikoch) a tie napoj na to dverove osvetlenie, budes to mat uplne nezavisle, smd ledky sa tam zmestia bez problemov. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Chtěl jsem si udělat podsvícení jako má Raceman viz.obrázek,ale když jsem otočil tu polarizační folii, tak výsledek byl hrozný, svítilo to všechno oranžově a nepomohlo ani když jsem dal 2 folie. To by ta folie musela mít hodně velkou tlouštku aby písmena svítila bíle a plocha černá.

Nevíte kde je zakopaný pes?

post-4311-1260387945_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviete my niekto poradit ake diody mam dat do vypinacov. neviem aku maju mat svietivost.

myslim ze sa to oznacuje v cmd ja som dal 3500cmd a strasne moc to sviety a neviem ci je nejaky velky rozdiel

ked maju mensiu svietivost lebo kamarat my tvrdi ze on dal diody zo svietivostou 300cmd a ze aj jemu to tiez strasne moc sviety dakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosim o radu.Potreboval bych rozdelat ovladac zrcatek abych mohl zmenit podsviceni.Ale je to tercik z MR98 ne joystick.Rozdelaval ho uz nekdo kvuli podsvitu?Mel jsem ho ted venku ale nejak se nechce rozloupnout.Drzi ho nejaka pruzina a nechci moc zabrat abych ho neznicil(nemam nahradni)

Tak prosim jestli ho mel nekdo rozebrany,poradte polopaticky jak na nej aby to prezil.Moc diky je to uz posledni kousek ktery nemam predelany.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...
B)

Mozes napisat ake diody si tam kupoval a aky je postup prace?? ja to chcem tiez tak isto ciselnik modri rucicky cervene. Zatial mam len modre ovladacie prvky- tlacitka na stahovanie okien na modro. Mam na plane rozobrat klimu a tam vymenit tiez diody za cervene ak to ovsem pojde ale skorej by som chcel tu pistrojovku. Tak ak mas daaaky navod mozes poslat. Dakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem si udělat podsvícení jako má Raceman viz.obrázek,ale když jsem otočil tu polarizační folii, tak výsledek byl hrozný, svítilo to všechno oranžově a nepomohlo ani když jsem dal 2 folie. To by ta folie musela mít hodně velkou tlouštku aby písmena svítila bíle a plocha černá.

Nevíte kde je zakopaný pes?

mam takovy tuseni, ze aby to bylo inverzni, ze ta folie ma byt otocena o 90st (z horizontalni polarizace zmenit na vertikalni)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviete my niekto poradit ake diody mam dat do vypinacov. neviem aku maju mat svietivost.

myslim ze sa to oznacuje v cmd ja som dal 3500cmd a strasne moc to sviety a neviem ci je nejaky velky rozdiel

ked maju mensiu svietivost lebo kamarat my tvrdi ze on dal diody zo svietivostou 300cmd a ze aj jemu to tiez strasne moc sviety dakujem.

300 mcd je pořád moc, co si vzpomínám když se s tím podvětováním začínalo, dávali si idi LEDky z GME atd. tak do 140 mcd... a pořád i při regulaci na min to svítilo hodně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam takovy tuseni, ze aby to bylo inverzni, ze ta folie ma byt otocena o 90st (z horizontalni polarizace zmenit na vertikalni)

jenže tím pádem by nemohl použít tu stávající fólii? nevím jak to udělal, ale já jsem tu fólii při sundávání v podstatě zničil, protože se zkroutila, ale měl jsem novou - myslím že ještě jedna polarizační fólie je nalepena z druhé strany toho displeje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Navrhl jsem tedy regulator kterej dokaze zeslabit jas az k nule tedy od tmy az po plnej svit

Ahoj...mohl by jsi se podělit o ten návrh?...předělal jsem si všechno na svoji OII do bílých PLCC2 a ty svítí za tmy docela dost...regulaci osvitu mám na minimu a pořád je to hodně..moc by jsi mi pomohl ..díky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Mohl by nekdo prosim napsat nejakej srozumitelnej navod jak rozebrat Climatronic kvuli zmene diod?Dikec

[/quote

najskor odstran kryt ktory je okolo climatronicu a radia. torxom 20 ju odsrobuj, odpoj konektory. potom torx15 a odrobovat 6 srobov zo zadu a hned si pri doske s diodami a mozes menit. :) fotky su dost nanic lebo su fotene telefonom

post-42382-12684076125226_thumb.jpg

post-42382-12684076219202_thumb.jpg

post-42382-12684076299527_thumb.jpg

post-42382-12684076402451_thumb.jpg

Editováno: , autor: polecko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...