Přejít na obsah

Yetiho ještě nemám,ale budu mít! Koupě nového Yetiho


Artigas

Doporučené příspěvky

On jí bude stačit i ten jeden :smich: červenej.Má závist a červenej je nejlepší a nejhezčí a odrovná ji taky.

Jak říkám jednou si ho taky pořídím. ;)

A jestli si tu červenou nevybojuješ,tak jsi u mě mrtvej Artigas. :smich:

Chlape bídná, važ slova svá, neb smrtí mi tu vyhrožeješ, do vězení se za to dostaneš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hurá, je to tady! Konečně se mi ozval prodejce a ve čtvrtek si jedu pro Yetiho 1.2, základní výbava Active + spoustu dalších věcí navíc, takže je tam něco z Ambition i Experience ₊ další nadstandard jako paket pro špatné cesty, třešní nosič, mech. zabezpečení, apod. Barva šedá platin. Objednával jsem ho zhruba v polovině srpna. Těším se jak malý... :) Jakmile se s ním trošku sžiju, dám vědět, jak to šlape.

Editováno: , autor: myspulin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po noční směně jsem se probudil, na svého budoucího Yetiho pomyslil. Který vůl mi nakukal, abych do ledna na něj čekal. Já bych do něj sedl hned, jel tam a zpět, i na polní cestu zavítal, po nerovnostech auto prohnal. Věřte mi nebo né, těším se na něj ukrutně, už abych ho doma měl a koníky pod kapotou proháněl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ženským zásadně auto nepůjčovat, ale koupit jim vlastní.

Tobě se to píše, ale kde na to mám vzít! Kdo ví jak dlouho objíždím v okolí na kole prodejce a žádám malou slevičku a nyní mám koupit ještě jedno auto? Navíc dcera by chtěla také určitě Yetiho. Ne, takhle to dělat nemohu. Fabii dcery už prodávám, ona pak dostane mou Fabii combi, já budu mít Yetiho a manželka bude jezdit MHD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem byl dneska přiobědnat maxidot,a v salonu mi řekli že pokud půjde vše hladce,můj Yeti jde příští týden do výroby.Původně jsem ho měl dostat až před vánocema,tak snad to vyjde.

Až to auto budeš mít, tak to sem raději ani snad nepiš, nebo mě budou omejvat, jak budu závidět. Nevím, co mě to napadlo chtít auto až na leden. Vždyť to je ještě přes dva měsíce.. Kdybych ho chtěl co nejdříve, odhadem bych přišel na řadu asi týden po tobě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až to auto budeš mít, tak to sem raději ani snad nepiš, nebo mě budou omejvat, jak budu závidět. Nevím, co mě to napadlo chtít auto až na leden. Vždyť to je ještě přes dva měsíce.. Kdybych ho chtěl co nejdříve, odhadem bych přišel na řadu asi týden po tobě.

JJ budeš hold "vhozen" přímo do zimního marastu, solných břeček, ledových nástrah a vystaven nebezpečí smyku a nezkušených řidiček co neodhadnou brzdné dráhy a budou ti to chtít hnedle odřít a pomuchlat :) Tak velký, velký pozor a opatrně ! Není to prostě ideální doba a počasí na pohodové seznamování a prohánění Yetiho. Navíc nablýskaný "červený kabát" asi taky dlouho nevydrží při té zimní špíně.

My letní "dítka" jsme měli to štěstí, že jsme z autosalonu za krásného slunečného počasí, rovnou vyrazili po krásné suché asfaltce hltat první stovky kilometrů :) Někdy s klimoškou a někde jen tak s rychlým loktem vystrčeným z okénka :)

Ale tak o to víc se budeš těšit na příchod jara, až se oteplí, sníh sleze a vychutnáš si konečně vše naplno. Přeju ti ať ti to utíká co nejrychleji, znám dobře ten pocit, jak se to čekání vleče. Ale když pak zavolají, že si ho máš vyzvednout ... super :)

Editováno: , autor: tentacle
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tobě se to píše, ale kde na to mám vzít! Kdo ví jak dlouho objíždím v okolí na kole prodejce a žádám malou slevičku a nyní mám koupit ještě jedno auto? Navíc dcera by chtěla také určitě Yetiho. Ne, takhle to dělat nemohu. Fabii dcery už prodávám, ona pak dostane mou Fabii combi, já budu mít Yetiho a manželka bude jezdit MHD.

Artigas : Tak jsi měl začít autem pro holky - třeba Yeti 1,2 a potom už myslet jen sám na sebe. kol1

Editováno: , autor: JosefP
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až to auto budeš mít, tak to sem raději ani snad nepiš, nebo mě budou omejvat, jak budu závidět. Nevím, co mě to napadlo chtít auto až na leden. Vždyť to je ještě přes dva měsíce.. Kdybych ho chtěl co nejdříve, odhadem bych přišel na řadu asi týden po tobě.

Artigas : Pro tvoji útěchu, já jsem ho odebíral 5.2. a taky jsem s tím nemohl nic dělat.

Editováno: , autor: JosefP
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ budeš hold "vhozen" přímo do zimního marastu, solných břeček, ledových nástrah a vystaven nebezpečí smyku a nezkušených řidiček co neodhadnou brzdné dráhy a budou ti to chtít hnedle odřít a pomuchlat :) Tak velký, velký pozor a opatrně ! Není to prostě ideální doba a počasí na pohodové seznamování a prohánění Yetiho. Navíc nablýskaný "červený kabát" asi taky dlouho nevydrží při té zimní špíně.

My letní "dítka" jsme měli to štěstí, že jsme z autosalonu za krásného slunečného počasí, rovnou vyrazili po krásné suché asfaltce hltat první stovky kilometrů :) Někdy s klimoškou a někde jen tak s rychlým loktem vystrčeným z okénka :)

Ale tak o to víc se budeš těšit na příchod jara, až se oteplí, sníh sleze a vychutnáš si konečně vše naplno. Přeju ti ať ti to utíká co nejrychleji, znám dobře ten pocit, jak se to čekání vleče. Ale když pak zavolají, že si ho máš vyzvednout ... super :)

Tuším, že jedna z prvních cest povede na chalupu pod Ještědem a bude-li sníh dal do Bedřichova na běžky. Jsem zvědav, jak bude vypadat červený Yeti v záplavě sněhu. A aby se na sněhu moc netrápil, chci mít už dopředu nachystaný pro něj zimní botičky. Stále tu někdo píše, že zimáky nejsou, ale já zatím ani nevím jaký rozměr tam dám. Většina přezouvá na 205ky, ale já spíše uvažuji o 215/60 R16.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tuším, že jedna z prvních cest povede na chalupu pod Ještědem a bude-li sníh dal do Bedřichova na běžky. Jsem zvědav, jak bude vypadat červený Yeti v záplavě sněhu. A aby se na sněhu moc netrápil, chci mít už dopředu nachystaný pro něj zimní botičky. Stále tu někdo píše, že zimáky nejsou, ale já zatím ani nevím jaký rozměr tam dám. Většina přezouvá na 205ky, ale já spíše uvažuji o 215/60 R16.

Ja som tam obul 215/60 R16 a sedia ako uliate a este to aj vyzerá dobre.Uvidí sa v zime na snehu.Farbu neries ,cervená je pekná manzelka chcela hnedu mato,tak je hneda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tuším, že jedna z prvních cest povede na chalupu pod Ještědem a bude-li sníh dal do Bedřichova na běžky. Jsem zvědav, jak bude vypadat červený Yeti v záplavě sněhu. A aby se na sněhu moc netrápil, chci mít už dopředu nachystaný pro něj zimní botičky. Stále tu někdo píše, že zimáky nejsou, ale já zatím ani nevím jaký rozměr tam dám. Většina přezouvá na 205ky, ale já spíše uvažuji o 215/60 R16.

No já bych si mel Yetiho 4x4 vyzvednout v salonu pristi tyden. Doufam ze to tak bude... Zimaky uz cekaji na auto. Sel jsem do 215/60 R16

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já bych si mel Yetiho 4x4 vyzvednout v salonu pristi tyden. Doufam ze to tak bude... Zimaky uz cekaji na auto. Sel jsem do 215/60 R16

Koukám, že to řešíš podobně jako já, auto ještě nemáš, ale zimní botičky ano… Tak mě napadá, nedělají toto ženský, že mají nakoupenou výbavu pro své dítko ještě před narozením?

Pochlub se, co za botičky jsi Yetimu nachystal, ať mám trošku o čem zase přemýšlet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...