Přejít na obsah

Yetiho ještě nemám,ale budu mít! Koupě nového Yetiho


Artigas

Doporučené příspěvky

Já mám také velký poradní hlas v manželce,opravdu je nejlepší vidět několik aut hned vedle sebe a nevybírat pouze z katalogu barev.

Že by se bílá na Yetim blbě prodávala si opravdu nemyslím-auto vypadá reprezentativně,sluší mu to,líbí se mi i na Octávkách nebo Suberbu-taková honosná.

A ještě k tomu špinění,schválně jsem se díval na ty moje kola-jsou s blatníkem zároveň-pokud by tam byly zástěky,tak se to určitě zlepší.

Jsem zvědavý,až přezuju na zimní 205ky,tak to kolo bude utopené v podběhu a pak to asi tolik cákat nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro ty, co vybírají barvu svého budoucího Yetiho.

Musím se pochlubit, jak mou volbu rozebrala sousedka. Šel jsem za sousedem na kus řeči a ona se tam najednou objevila. Zeptala se, jestli mám už objednáno a jakou barvu. Má odpověď byla 1.4 Ambition červená. V tom okamžiku spustila jako kulomet že ta barva je hrozná, že dělá Yetiho menším než je, že je to barva pro sociálně slabší, že budu parkovat na konci ulice, že semnou nebude kamarádit apod. Bylo toho ještě víc, ani si to nepamatuji, vše stihla říci snad za deset vteřin a pak odešla. Soused se smál a já jen koukal, co to bylo.

Na dnešek jsem skoro nespal, před půlnocí volal dceři na koleje do Prahy jestli neuděláme nějakou změnu barvy… Ženská jedna, ta mi hnula žlučí. :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro ty, co vybírají barvu svého budoucího Yetiho.

Musím se pochlubit, jak mou volbu rozebrala sousedka. Šel jsem za sousedem na kus řeči a ona se tam najednou objevila. Zeptala se, jestli mám už objednáno a jakou barvu. Má odpověď byla 1.4 Ambition červená. V tom okamžiku spustila jako kulomet že ta barva je hrozná, že dělá Yetiho menším než je, že je to barva pro sociálně slabší, že budu parkovat na konci ulice, že semnou nebude kamarádit apod. Bylo toho ještě víc, ani si to nepamatuji, vše stihla říci snad za deset vteřin a pak odešla. Soused se smál a já jen koukal, co to bylo.

Na dnešek jsem skoro nespal, před půlnocí volal dceři na koleje do Prahy jestli neuděláme nějakou změnu barvy… Ženská jedna, ta mi hnula žlučí. :help:

Dej si modrou, modrá je dobrá a trochu zas . . . á neláká nenechavce s klíči a podobnými nástroji na rytí do laku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na to kašli, vybrali jste si barvu, která se vám líbí ne ? Ona s ním jezdit nebude a když chce, ať si pořídí žehličku v barvě, která se líbí jí :) Je pravda, že mně červená k Yetimu taky nějak moc nepasuje, ale tak ani naše povinná firemní stříbrná metla není pro mě úplně TOP barva. To hold změnit nemůžu, ale ty se ještě můžeš rozhodnout :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych to také nehrotil,co se líbí jednomu,nelíbí se druhému.Jezdit s tím budeš ty,navíc jsem těch červených moc neviděl.Převládá "mato",je to prý nejprodávanější barva.

Objel jsem s manželkou asi 5 prodejců,všude měli 1-2 kusy vystavené,všímal jsem si i toho,jak mi k tomu"ladí" stříbrná kola,černé plasty nárazníků a zrcátek-aby to bylo vyvážené.......

Editováno: , autor: hopa26
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Videl som tohto Yetiho, porozmýšľaj aj nad oranžovou!

Odkaz

Je to podľa mňa krásna farba na yetíka, nie ako na fabiu.

Napíš farby, ktoré pripadajú do úvahy a my ti vyberieme :D

Oranžová Tangerine - to je barva o kterou tu asi jde, tak ta je dostupná v ČR pouze pro nejvyšší výbavu Champion. Musel bych šáhnout do polštáře pro dalších asi 50 000Kč. Jinak tu barvu mám na současné Fabii combi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem taky Yetíka jediná barva ve který se mi líbil je červená základní.Ale finance na nejsilnější naftovou verzi Yetiho nebyly tak jsem si místo toho pořídil starší červenou audi A4 avant s-line 3.Otdi 171Kw Qattro.

Ale stejně si jednou Yetíka pořídím.A červenýho. :p Ta červená je dráždivá a dost lidí se za ní otáčí jak si tak všímám včetně mě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem taky Yetíka jediná barva ve který se mi líbil je červená základní.Ale finance na nejsilnější naftovou verzi Yetiho nebyly tak jsem si místo toho pořídil starší červenou audi A4 avant s-line 3.Otdi 171Kw Qattro.

Ale stejně si jednou Yetíka pořídím.A červenýho. :p Ta červená je dráždivá a dost lidí se za ní otáčí jak si tak všímám včetně mě.

Člověče, to je škoda, že jsi koupil audinu. Mohlo tu být o červeného Yeti více. Až bych ho měl, možná bych za tebou zajel, udělal společnou fotku a pak jí poslal své sousedce. Ta je z mé volby barvy pomalu na prášky a dva červené Yeti by jí tuším dorazily.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On jí bude stačit i ten jeden :smich: červenej.Má závist a červenej je nejlepší a nejhezčí a odrovná ji taky.

Jak říkám jednou si ho taky pořídím. ;)

A jestli si tu červenou nevybojuješ,tak jsi u mě mrtvej Artigas. :smich:

Editováno: , autor: acek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...