Přejít na obsah

RS nárazník na normální Octavii


alesbrno

Doporučené příspěvky

Tak třeba se ti tam podaří nějak přidělat tu původní lištu pod světlama, je vyšší než ta nová, jelikož staré světlo je nizší, tak musí vykrejvat větší prostor pod světlem. Ale spíš bych volil i výměnu světel, vypadá to líp, nedá to moc práce a ani ta světla nejsou moc drahá ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tak i ja jsem se nakonec odhodlal k prestavbe. Nejvetsi prace byla prepinovat ty svorkovnice bez vypichovaku. Zkousel jsem to vsim moznym co ma spicku ale za boha jsem to z toho nedostal. Pomohla flexa a brusnej kotouc, svorkovnice jsem opatrne zbrousil nez z nich ty piny vypadly samy :)

obraz075i.th.jpg

obraz111c.th.jpg

obraz112c.th.jpg

obraz113l.th.jpg

obraz116b.th.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravím všecky, jen malej dotaz čirou optiku už mám jen mi chybí blinkry a nechce se mi vyhazovat tolik peněz za originaly... De mi o to jestly když koupim made in Tchaiwan tak estli nebude někde problem estli je někdo ma a třeba jestli se mu nemlží nebo něco jineho a popřípadě kde je koupil... Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pokial pasuje face naraznik na predface vystuhu s tym,ze vystuha sa sklepe,tak predface naraznik pasuje na face vystuhu bez uprav. Osobne som nahadzoval face naraznik na predface vystuhu s miernymi upravami,takze opacny proces povazujen za bez problemovy. Len nechapem,kto chce predface naraznik na face model.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechapem,kto chce predface naraznik na face model.

Nene kára je 99´

Nechce se mi upravovat předface výztuha kvůli face světlům, když mi jedna face výztuha leží na dílně.

A až bude někdy čas, tak dam i nárazník ale je to už veterán, tak to "bastlím" jen zlehka ze zbylých dílů..

Není to nic důležitého ale i tak dík za info :)

Editováno: , autor: Radim205D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

co říkáte profíci na přestavby předface octavií na tenhle nárazník.

zdá se mi že u starejch světel nárazník sedí uplně perfektně.(viz obrázek)

prodejce tvrdí že nárazník sedí bez úprav na předface.

když to sečtu tak nárazník stojí 3300kč,čirá světla LK 2900kč a čiry blinkry ke světlům LK 700kč = 6900kč

jde taky o to že když nárazník pasuje i se starýma světlama tak nemusí mít člověk všechno poschánění a pak začít s přestavbou,ale třeba dokupovat vše postupně,bez dalšího předělávání.(jde o peníze)

myslím si že to stačí jen montovat bez dalších úprav.

mám do toho jít?

post-28832-1265502117_thumb.jpg

Editováno: , autor: herrkomisar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar. Tak som to cele precital,je tu toho dost hlavne o RS prerabkach.

Ja mam ale otazku. Mam r.97 predface,stara maska,stare svetla len potrebujem nahodit face naraznik koli LED DRL aby mohli ist do mriezky dole a nedusilo IC sanie. Nic viac,nic menej.

Co ma caka a potrebujem? Podla mojho nazoru jediny problem narezat sklepat vystuhu a nejaka ta medzera dole pri svetlach k narazniku?

Dik za spresnenie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mělo by to být jak píšeš, budeš muset sklepat výztuhu a budeš mít mezery mezi světly a nárazníkem (ty mezery jsou ale hnusný, viděl jsem to na vlastní oči a opravdu to moc pěkný není :wacko: ), takže bys ty mezery musel nějak dovařit plastem... To už by asi stálo za úvahu tam dát ten RS nárazník na předface model co je tu zmiňovaný ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale chlapci, není to tak těžkéé, chce si to trošku vyhrát s tím sklepáváním, pokud si nechceš dát face vyztuhu, a jde to tak aby ta mezírka byla opravdu minimální až neviditelná. Jde jen ono ten nárazník parkrát nasadit aj ze světly a zkoušet, sklepávat atd.. Prostě si s tím vyhrát :-) :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Chcel by som dat na svoju octavku rs naraznik,zaujimalo by ma ci mam kupit naraznik s certifikatom alebo certifikat neni potrebny, kedze v podstate ide o original vyrobok skoda a bez certifikatu viem zohnat podstatne za nizsiu cenu.

Mohli by ste mi nekto v tomto poradit a ci mate nake skusenosti stym ze by si odvas policajti nekdy pytali certifikat od narazniku......hlavne na uzemi SR

dakujem za odpovede

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...