Přejít na obsah

Maxi Dot - Dodělávka


mr.pecoun

Doporučené příspěvky

Nikdo.poslal jsem je tam.Né na rozbor,ale někdo je asi neodborně přizpůsoboval a blokly se.Jinak s tím přizpůsobením budíků 2007 je to proklaté.Zatím mi nikdo není schopný říct,zda-li jsou změny nebo né.Jeden dost zasvěcený tvrdí že změna není,druhý,taky dost zasvěcený tvrdí že ano,ale ještě nebí kde jsou ty změny.Pokud se něco dozvíte,dejte vedět,ale na 99% změny jsou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Cosby zaslal jedny do Česany na rozbor.

to s tou Cesanou je z tve hlavy nebo to vymyslel kdo? :unsure:

No možná jsem se špatně vyjádřil, ale každopádně ted je v budíkách informační chaos. Takže ani já nevím jestli ty budíky rozjedu. Cosby se snaží zjistit co se dá, seč mu síly stačí. No uvidíme co vymyslíme, ale každopádně snad se to povede.

Po mém posledním ověřování je jasné, že ve škodovce je nový SW na modelový rok MR07, je to potvrzeno na 100%.

Editováno: , autor: Cidling
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ma napadá - nebola jedna z noviniek MR07 akýsi vylepšený imobilizér? Sakra, neviem nájsť to PDFko kde boli popísané všetky zmeny od MR07, ale marí sa mi, že tam niečo takéto bolo :unsure:

nevim jestli lepsi immo, ale lepsi ochrana budiku urcite... preci jenom se starymy udelas cokoliv kdykoliv <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jedna s koncovek je  843M

Jinak všechny nové co se teď prodávají(mimo těch,které si ve škodovce objednáš přímo na svůj model) jsou MR 2007

Já mám 6Y0 920 843M. Takže tyhle jsou teda MR2007. Jinak ten kluk, co mi to má dělat, tak o MR2007 nic neví. Takže počkám a nechám si je namontovat od někoho, kdo to bude umět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem VAGem prolézal všechno možný a v panelu přístrojů jsem objevil problémek. Mám QG0 a v naměřených hodnotách v poli 5 by měly být km a doba do další prohlídky, případně kolik je přetaženo přes neprovedenou prohlídku, ale mám tam chybu, že nepřístupný. Čím to? Při servisce mi do visačky zaškrtli u "Servisní ukazatel: Vynulování" noOK. Navíc při změně kódování se nezmění číslo dílny. Poradí někdo zkušený? Jsou to budíky s maxikem. :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na Maxi Dot - Dodělávka

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...