Jump to content

Zadní část Fabia II

Sign in to follow this  

Vše týkající se Fabie II od B sloupku dozadu

30 topics in this forum

• 37 replies
    • 13,351 views
  1. PRIMRZANIE DVERY 1 2

• 29 replies
    • 7,154 views
    • 21 replies
    • 6,433 views
    • 19 replies
    • 11,474 views
  2. El.zásuvka v kufru

• 15 replies
    • 8,459 views
  3. Sedacky

• 15 replies
    • 4,271 views
    • 11 replies
    • 4,285 views
    • 10 replies
    • 2,798 views
    • 9 replies
    • 4,892 views
    • 9 replies
    • 8,631 views
  4. Zadní plato

• 7 replies
    • 7,563 views
    • 6 replies
    • 3,932 views
  5. fabia II - zámok

• 5 replies
    • 4,341 views
    • 5 replies
    • 3,015 views
    • 5 replies
    • 5,073 views
  6. Plasty v kufru

• 4 replies
    • 4,725 views
  7. odkládací kapsy combi

• 4 replies
    • 2,179 views
  8. Sluneční clony

• 4 replies
    • 3,003 views
    • 4 replies
    • 3,472 views
    • 3 replies
    • 2,892 views
    • 3 replies
    • 1,973 views
    • 3 replies
    • 1,538 views
    • 3 replies
    • 1,431 views
    • 2 replies
    • 1,371 views
    • 2 replies
    • 2,474 views
Sign in to follow this  

• Aktuální příspěvky

• Ano, tohle je mula postavena s karoserii OIIIC.
    • Ještě k tomu přidej nekonečné snižování nákladů.    S těma barvama mě to zavání nasazením ekologičtějších barev popřípadě příplatek za to, že se lakuje v nové lakovně. Ekologičtější barvy by ale zároveň mohly znamenat ten konec zelené Rallye a nástupu zelené mamby. Né vždy se totiž s novou technologií daří dosáhnout stejného požadovaného odstínu. 
    • Celý problém je v tom, že se z auta vytratilo to, co jsem měl ve felcce. Kouzelné kolečko, kterým jsem světla seřídil kdy bylo třeba. Nepotřeboval jsem regloskop, Pouze oči a nastavil to tak, abych nikoho neoslňoval. Co na tom bylo špatně? Ono dříve lidi třeba i na dálnici řídili a brzdili. Dnes chrněj a řízení serou. Mají lám asist a pre crash asist a jiný asist za který zaplatili a AS ho nastavil, tak musí přeci fungovat správně, stejně jako nivelace u světel! A když všemožný systém, který vysloužil v testu hvězdičku navíc selže, 4 auta narvou do cisterny s palnovým hnojem a kupodivu to nikomu nevadí. No, a nyní čekám měsíční distanc, za pravdivý pohled na věc, jako vždy, protože přeci bez zásahu autorizovaného servisu, regloskopu a kdový jakých píčovin nenám na silnici co dělat...  
    • Dobrý den, mám problém s fleky na palubní desce  na spolujezdcově straně. Fleky jsou v horní části palubní desky na té horní ploše co se táhne až k čelnímu sklu, jsou to fleky jako kdyby na daném místě byly pod palubkou nějaká žebra nebo schránka na airbag a jejich hrany se jakoby protlačovaly zevnitř na pohledovou venkovní část palubní desky. Setkal se už s tímto problémem někdo? Myslíte že je to reklamovatelné, jelikož auto je ještě v záruce? Děkuji.   
    • Jaký je zdroj toho obrázku?
  • Create New...