Přejít na obsah

Kolik uz jste mu nalozili


mvh

Doporučené příspěvky

ceka me stehovani a rozhodl jsem se k blaznivemu cinu a tim je pouzit na stehovani Roomster. Vetsinu veci uz mam rozmyslenou jak je rozeberu a prevezu, ale zatim nevim co s lednici. Ma 185cm na vysku a predpokladam, ze by se nemela polozit. No pokusim se udelat prubeznou fotodokumentaci. Dneska provedu zatezkavaci zkousku, protoze si jedu pro kuchynskou linku, tak to bude taky legrace. Az se slozi tak bude mit tvar L s tim, ze delsi stranama 3.5m a kratsi 2m. Podotykam, ze nemam tazny,takze bohuzel nemuzu vyuzit vyhodu vozejku, mam pouze stresni nosic. Tak mi drzte palce a muzete uzavirat sazky jestli se mi to povede nebo ztratim nervy a objednam stehovaky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bombaaa, tak jsme to tam narvali cely najednou. Az budu mit cas tak dodam foto.

Zatim pro nazornost co jsem vezl, ten navrh ma trochu ujety barvy a svetla a taky jinou pracovni desku. Nevezl jsem lednici trouby a varnou desku ale jinak vsechno ostatni se slozeny veslo do Roomstera :)

post-3059-1181149785_thumb.jpg

Editováno: , autor: mvh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, mrdali jsme se s tim pomerne dlouho a to to jeste nemame hotovy, ale nejvic problemu jsem udelal ja (blbe jsem to zmeril a nevychazi mi to o 1,5 cm, takze nejvic casu zabralo napasovani vetsi kuchyne do mensiho otvoru ;)

Akorat zacinam vymekavat a premejslim o dodelavce taznyho, aby to stehovani probehlo o trochu pohodoveji, akorat jsem mrknul na web skodovky a origos tazny vcetne elktriky vyjde na sedmicku, kdyz vemu ze u nas v servisu mi to natahnou tak na 9kkc a k tomu budou chtit trojku za praci tak uz je to skoro moc drahy. No zejtra tam zajedu a uvidim kolik si reknou.

Blacky: kolik te stalo tazny vcetne prace (byla to dodatecna montaz nebo pri koupi auta?)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hotovo, prestehovano. Tazny jsem nekupoval. Stehovani slo tak rychle, ze jsem to ani nestacil vyfotit, ted toho lituju, protoze tam byly zajimave momenty, napriklad velka satni skrin na strese Roomstera, nejdriv jsem ji chtel rozebirat pak jsme ji nakonec vezli celou ;)

lednici jsem vrazil na lezato do kufru a jel jsem s otevrenyma 5. dverma. Docela to probehlo v pohode. Ve trech lidech jsme to meli za den hotovy akorat nam pomahala vozit i fabie. Presto bych si ale dovolil tvrdit, ze cely byt lze prestohovat pomoci Roomstera.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Je to dobrej stehovak.

V lete jsem prevazel paletu zatravnovacich dlazdic. Cela se bez problemu vejde, ale ukazalo to slabiny Roomstera. Nebyt paty dvere vzhuru, tak mi ji tam mohli strcit jesterkou. Takhle jsem musel prekladat. Prostorove by se naskladany vesly dve.

No a pak jsem vezl OSB desku - 195 delka x 118 sirka. Nesloto jinak nez s otevrenejma 5. dverma, ale v poho. Jenom trochu prekazela spolujezdcova sedacka a manzelka byla za ridicem celou cestu shybla.

Fotky jsem nedelal. Skoda.

No a ted vozime kocarek a nemusim jej vubec skladat. Strcim jej tam cely neslozeny i s korbickou. Prima auto na rodinou dovolenou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 1 rok později...

Naštěstí od dob Favorita jsou škodovky hatchback & kombi počítaný opravdu na to, že člověk aspoň občas potřebuje převézt něco většího - takhle já vezl v únoru 2 roky zpátky 55km cesty z Bau v HrKr dvoje dveře (normální rozměr 80x200) - ve Formanu jsem jen vyhodil pravou část zadní sedačky a odšrouboval i pravou přední - manželka šla na levou zadní a dveře se šouply až dopředu pod čelní sklo - vyndané sedačky jsem hodil vedle dveří do volného prostoru, krásně jsem zavřel víko kufru a jelo se.

V červnu zase nechápal prodavač v Planeu - vyšplouchla nás 4 dny před odjezdem na dovču pračka (po 10 letech - myslím že měla nárok), tak se v sobotu ve čtvrt na 7 večer letělo do Planea. Na parkovišti nikde nikdo, zastavil jsem s Drobečkem čenichem ke vchodu, vlítli jsme dovnitř, během 10 minut byla vybraná nová pračka a já říkám "Máte ji ve skladu zabalenou, nebo si máme odvézt tuhle vystavenou?" A maník s očima upřenýma ven na parkoviště říká "Máme ji ve skladu, je ihned k dispozici, ale my vám ji v pondělí přivezeme, do kufru do fábie ji asi nedáte...?" Tak jsem mu jen řek, ať ji přitáhne hned, že se v pohodě vejde - a šel najet s Drobkem před krám... Ten kukuč, kterej milej prodavač nahodil, když se 85cm vysoká pračka vešla naprosto volně do kufru Roomstera nastojato jen s mírným nakloněním při vsouvání dovnitř kvůli prahu v 5.dveřích, ten opravdu stál za to... Ono kdo se na Rooma dívá rovně zepředu a nevšimne si vyšší střechy nad čelním sklem + širší zádi, opravdu si ho poměrně lehce splete s dvojkovou fábulí...

Editováno: , autor: Ekkar_z_Bastlírny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já takhle kdysi přijel s OI combi k prodejně elektra a z ničeho nic jsme koupili 8kg pračku. A že si ji hned odvezeme. Vzadu seděly dvě děti, v kufru kolo (dětské a nějaké bedny s nářadím. Prodavač taky koukal. Já chvilku taky pochyboval, ale ještě se mi nestalo, že by se tam něco nevešlo :)

S R jsem ještě takhle nestěhoval, ale jen jednou jsem převážel celé rodince kola, tzn. 2 dospělácké a 2 dětské. Musel jsem vyšoupnout zadní sedačky (všechny 3 a musely pryč z auta), za to se tam pak vlezla i kolobežka navíc :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Ja používam aj Roomstra,aj Peugeot Partner.Môžem povedať ,že Partner má viac priestoru na náklad,a v jeho prospech hovorí aj to ,že má rovnú nakladaciu hranu.

Roomster má veľké plus vo variabilite zad.sedačiek.Kadečo v aute vozím,a zo sedčkami manipulujem podľa potreby skoro pri každej jazde :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Moj Roomster už toho tiež odviezol veľmi veľa. Pri prerábaní domu to boli napríklad obkladačky do celej kúpeľne, kopec drobností potrebných pri prerábaní domu, pletivo na plot... Potom absolvoval Roomster sťahovanie a nákup veľkého množstva skriniek pri zariadzovaní domu... Čo sa týka užítkových vlastností, nedám na neho dopustiť... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...