Přejít na obsah

Jak to nastavit? Nulování trip a průměrné spotřeby?


RichardD

Doporučené příspěvky

Záhada pro mě nevídaná :)

Když jsem auto koupil, tak se mi TRIP nuloval při každém startu a také průměrná spotřeba.

Když jsem pak vyměnil baterku, tak mi trip zůstával pořád a to samé průměrná spotřeba. Nic se nenulovalo.

Pak se tuším odpojovala baterka potřetí a teď trip zůstává,ale spotřeba se po každém startu resetuje.

Chci to nastavit do původní podoby, tzn.: trip a průměrná spotřeba se resetují při každém startu.

Neví někdo jak na to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ja len doplním, že ani krátkodobá pamäť 1 sa nenuluje pri každom štarte, ale vtedy, ak auto malo vypnuté zapaľovanie viac než 2 hodiny.

No podle té fotky je tam nastavená okamžitá spotřeba a ta je těsně před nastartováním nula (aspoň v mém autě), kdežto většina popisuje průměrnou a ta se skutečně po dvou hodinách nuluje a pak ta dlouhodobá ...

prostě je nejlepší vzít návod a pročíst a mrknout na to co mám zapnuto jako aktuální. :) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

ja to myslím jinak - jedu např. hodinu zastavim na 2.5hod, rozjedu se pocita se novy kratkodoby prumer, zase zastavim na 3hod apk jedu dale a zase mam jedničkovou spotřebu od znova kdyby to šlo nakodovat aby se od poslední 12hod pauzy pamatovalo zas 12hod nebo jinou hodnotu toje jedno ale 2 hod je málo

jasné mame spotřebu č.2 ale ja kdyz chci prumer za ten den tak jedine musím nulovat č.2 rano a vecer tam mam prumernou spotřebu za ten den ale tohle by krasne mohlo fungovat i na paměti č.1 a paměť č.2 je proste dlouhodoba spotřeba z x Km

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Co moze byt spatne, ked sa mi resetuje pamet dlhodobej spotreby uplne nahodne? V servise povedali ze sa to stava na novych autach (mam OII FL MR10) upgrade jednotky nemaju oficialne a dokonca pri volnobehu ked stojim na krizovatke okamzita spotreba zacne rast skoro na 39 lit/km. Diagnostika im nevyhodila ziadnu chybu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...