Přejít na obsah

(O1) - Kdo testne klíč 1J0 959 753 DA na svou komfortku 799B?


Ravo

Doporučené příspěvky

Ahoj,

vypadá to že jsem se nechat nachytat na Aukru prodejcem a místo originálního klíče 1J0 959 753 DA (jak prodejce deklaroval) jsem dostal jeho kopii (i když nutno říct, že velmi asi zdařilou, číňani se už asi zlepšili v kopírování čehokoliv).

Nicméně zásadní problém je, že nedokážu spárovat tento klíč 1J0 959 753 DA s mojí komfortkou 1C0 959 799 B (asi ti číňani nebyli v tom kopírování až tak důslední), i když by to mělo jít.

Začínám být docela nejistý jeslti náhodou neodešla VF část mojí komfortky (i když cca před půl rokem jsem zkoušel připárovat kamarádův klíč od Supa1 který měl stejnou komfortku a fungovalo mi to). Bohužel kamarád toho supa už nemá, takže nemám jak vyzkoušet jeslti je chyba v klíči nebo mojí komfortce.

Takže otázka:

Najde se někdo ochotný z Brna nebo jeho blízkého nejlépe jížního okolí s komfortkou 799B (může být i okolí Slavkova), který by zkusil připárovat můj nový klíč ke svojí komfortce, jeslti opravdu klíč nefunguje abych ho pak mohl prodejci zkusit omlátit o hlavu? Případně můžeme zkusit i opačnou akci, připárovat jiný klíč k mé komfortce, čím bych vyloučil chybu VF části.

VAG mám k dispozici, přijedu na místo...je to otázka pár minut to zkusit.

Díky moc za všechny nabídky na ravo001(zakroucenej)seznam.cz

Ravo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super Vášo, díky za nabídku.

Nejspíš se brzo zastavím, napiš mi pls jak jsi na tom s časem. Přes týden jsem v práci do 6, takže až tak nejdřív kolem 7-8 (a docela často bývám i mimo na služebkách), ale budu se snažit se přizpůsobit.

A co dneska? (neděle ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, jsi to ty..komunikovali jsme po mailech.

Já ještě "nalimovi" nepsal, chci to nejdřív zkusit jeslti není fakt něco špatně s mojí komfortkou - třebas mám problém s anténou komfortky.

Btw nevíte kde je v Oct1 komfortka a kudy vede anténa (A sloupek řidiče?) . Ještě jsem po tom nepátral, kdyby někdo měl po ruce nějáký odkaz na thread kde se to řeší nebo nějáký nákres atd byl bych rád že mě ušetřil toho šíleného vyhledávání ve foru

Editováno: , autor: Ravo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za ty love co jsem to koupil na Aukru tak jsem mohl mít 1ks origo, já jsem dnes ty dálky poslal zpět, už se těším jaká bude odpověď od "nalim74" jestli vůbec nějaká bude (aby mě ještě nezamlčel zaslané ovladače (koupil jsem 2ks)). Myslím že žádný problém v komfort jednotkách nebude, ale jak říká "ravo" tak bude problém u číňských příbuzných. Na těch ovladačích se jim totiž nepovedlo označení CE - E vypadá jako EURO a určitě to tak nemá být. Drbal jsem se s tím také delší dobu, než jsem usoudil že dálky jsou v čudu, protože mě origo stále fungovalo, navíc origo při spárování vždy cvakne při připojení přes VAG a tyhle ani ň.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkoušel jsem mu volat 2x (ani jednou nebral, 1x v týdnu, 1x víkend (pak mě napsal v e-mailu že nebere tel :( ),tak jsem zvolil cestu e-mailu a na ten reagoval, zatím vždy :) . Jaká bude odpověď na zaslané ovladače - uvidím. :worthy:huh: :huh:

Editováno: , autor: Wojnar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ahoj,když jsi měl 2tlačítko a teď máš 3tlačítko, jde ti odemykat zvlášť tím prostředním kufr nebo ne ?..mě ne a ještě mi na něm oproti 2tlačítku nejde otevírání a zavírání oken na dálku...co ty? ..má někdo podobný zkušenostii případně mi poradí jak to udělat např. pomocí VAGu aby to šlo ? Třítlačítko mám 1J0 959 753 DA, dle ETKY sice na O1 nejde a lš mě jo, ale teda jen odemknout a zamknout.

Díky

Editováno: , autor: cz pida
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Takže vyřešeno.

Klíč byl vadný (čínská kopie), podařilo se mi z dodavatele vymlátit peníze zpět (už jsem hrozil i PČR). Koupil jsem jiný se stejným označením od jiného dodavatele ( a i když to asi bude taky čína), tak vše funguje jak má (3tl - jen kufr, dálkově okna atd..)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak nechápu prodejce a budí u mně podezření, když u zboží které prodává a tvrdí, že je originál (nevím, neumím posoudit), pro prodej to ještě nafotí, ale tak kravsky, že pouze zezadu a štítek z rubu.

Proč neudělal fotku zepředu, kde je víc detailů a neotočil štítek potiskem nahoru?

Zrovna tomuhle prostě nevěřím :feve: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Takže vyřešeno.

Klíč byl vadný (čínská kopie), podařilo se mi z dodavatele vymlátit peníze zpět (už jsem hrozil i PČR). Koupil jsem jiný se stejným označením od jiného dodavatele ( a i když to asi bude taky čína), tak vše funguje jak má (3tl - jen kufr, dálkově okna atd..)

Můžeš mi prosím poslat odkaz, kde jsi kupoval?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Štítek asi dostaneš a nalepíš Není to originál To jsou náhrady

Já jsem bral několikrát tady http://www.auto-klic...&category_id=51

Taky jsou to náhrady Vše fungovalo.

Sakra, za ty prachy koupil tatík před pár lety celou sadu .. ale je mi divné, že ten klíč nemá šroubek přelepený štítkem s logem.

bejvávalo že se dali sehnat origo za pár kaček :(

Štítek asi dostaneš a nalepíš Není to originál To jsou náhrady

Já jsem bral několikrát tady http://www.auto-klic...&category_id=51

Taky jsou to náhrady Vše fungovalo.

to nebudu riskovat, už mám doma originál :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...