Přejít na obsah

Stěrače


Zába

Doporučené příspěvky

  • o 4 měsíce později...

Zdravím,

měl bych jeden dotaz ohledně cyklovače. Nedávno jsem koupil Oktávu I z 98. roku. Zkoumal jsem cyklovač a co se týče toho štelovaní cyklů tam to na páčce nemám. Co jsem vypozoroval tak to závisí asi nějak na rychlosti jak auto jede, což mi moc nevyhovuje neboť když jedu pomalu tak je cyklus delší a kolikrát si to raději stírám sám.

Chtěl by jsem se zeptat jestli je má domněnka správná, popřípadě zda se dá ovlivnit rychlost toho cyklu, když není možnost na té páčce stěračů.

Pokud tato možnost není, chtěl by jsem se zeptat, jestli je problém vyměnit páčku bez ovladače za páčku s ovladačem.

Předem díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

V návodu to je, co jsem tam ale nenašel je, na jaké pojistce jsou připojené ostřikovače čelního skla? Je to stejná pojistka jako pro ostřikovače světlometů? Z ničeho nic mi přestaly fungovat, po kompletním vystříkání původní směsy a dolití směsi do -20°C bezproblémů fungovaly. Druhý den ráno už ale ani ťuk, ani se neozve žádný zvuk bežících motorků, obávám se, jestli nevzaly za své. Přes noc bylo maximalně -10°C. Na kolik vyjdou nové motorky do faceliftu Octavie II 2009? Pojistka ostřikovačů světlometů byla přepálena, vyměnil jsem ji za novou ale to nepomohlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auto jsem si privezl z bazaru před týdnem a to už v nádržce nebyla ani kapka žádné směsy, ostřikovače jely naprázdno (byl slyšet zvuk motorků ale nevyždímaly ani kapku). Po dolití té zimní večer normálně fungovaly několikrát, takže by v ostřikovačích měla být pouze nová zimní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Když tady čtu diskuzi, tak bych rád zdělil co mě na steračích se*e!

Chci umýt okno, pustím odstřikovače, stěrače sami začnou stírat, udělaj to 3x nebo 4x, okno je krásně čisté, ale za pár sekund se stěrače ještě jednou spustí na jedno kolo a to když je okno suché. Tím pádem se to opět rozetře a proces můžu opakovat znova.

Má někdo tip? Jak správně mýt okno? :kol-32: :kol-32: :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...
  • o 1 rok později...

komfortní funkce zadního stěrače je např. to, že setře při zařazení zpátečky pokud jsou zapnuty přední stěrače.

 

Obnovím starší vlákno s dotazem jestli někdo neví jak se tato funkce kóduje? Když si to na VCDS rozkliknu jako je na obrázku, tak to nemám v nabídce.

Obrázek se ale týká fabie po fl. rok 2013. Možná u fabii před fl se to aktivuje jinak.

Pokud si ale otevřu kódování, tak mi tam mj objeví i tato funkce, ale patrně se musí nakódovat. Může mi někdo prosím poradit jak na to?

post-64943-0-85729100-1425665019_thumb.p

Editováno: , autor: Jarda-k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prizpusobeni? Ja to delal normalne v kodovani. Mel jsem tam 2 moznosti.

Rear Wiper with Front Wiper continuously active

Rear Wiper with Front Wiper intermittent active

Continuously mi nefunguje. To by mel zadni obcas setrit, kdyz stiraji predni. (Teda myslim.)

Intermittent mi funguje. Zadni setre, kdyz jsou aktivovane predni a zaradis zpatecku. (Deaktivoval jsem, stvalo me to.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...