Přejít na obsah

Columbus a TV Tuner


Doporučené příspěvky

signál je zatím nic moc, ale časem se to zlepší, jak se zavede celoplošně digitál, ale třeba s německem to bude nesrovnatelné, tam to hraje prakticky bez výpadků a občas i v tunelech.

jedniná trasa, kde mi hraje celoudobu CT1 je D11, ale přepíná se několikrát mezi digi a analogem - naštěstí automaticky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně tak, je to analog/digi tuner, takže pokud je stanice podepsaná názvem, tak dokáže přepínat podle zdroje lepšího signálu.

Ve městech v koloně záleží, co je okolo tebe, třeba úzká ulice s x patrovými domy, nic moc, to samé třeba železniční přejezd, buď to ruší troleje nebo projíždějící vlak, ale jinak to hraje celkem ok, to, co sem od toho očekával to cca splnilo.

Je škoda, že v SII combi nedali antény i do bočních oken v kufru, byl by příjem určitě lepší, má to tak turek nebo audi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Můj TV tuner se chová obdobně, :aggressive:

např. V Brně, Olomuci jede TV signál na digital téměř pořád. Jakmile se dostanu dál z města např. na dálnici Brno-Vyškov , signál začne vypadávat. Projevuje se to tak, že cca na dvě vteřiny vypadne zvuk a na displeji se objeví přeškrtlý reproduktor. Někdy i 5 x za minutu.

Na analog jsou tyto výpadky menší.

Zajímavé je, že pokud stojím i v zástavbě signál jede téměř vždy bez závad.

Volal jsem do Škodovky a tam mi řekli, že signál i zvuk musí jet stále a ať to reklamuji.

Jel jsem tedy do servisu, tam přepsali firmware Columba, problém se nevyřešil. Nyní budou pátrat mezi anténou a Columbem...

Jak to funguje tedy vám?? Máte také kopletní výpadek zvuku s přeškrtlým reproduktorem, nebo si TV tuner snaží zvuk "doplnit" a dojde u Vás pouze ke zkreslení zvuku?

Díky za Vaše postředhy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 8 let později...
  • o 4 týdny později...

No také mám problém, tedy v dohledné době, s tv tunerem v Columbus.Zatím to jede bez problému ale jak naskočí dvbt2 tak to bude špatné. Nemáte někdo řešení co se s tím dá dělat? V aut.servisu neznali nic, koukali na mě jak na marťana.

 

Editováno: , autor: Úterý
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...