Přejít na obsah

Fabia III


schimmer

Doporučené příspěvky

A pokud by byla nějaká poptávka. Pokud škrtnou combi tak už je asi jedno jestli koupit Polo nebo Fabii. A pokud chci combi tak nevím co bude mé příští auto, asi jetá Octa.

@mp390 Popsal jsi to perfektně, nevěděl jsem že to řešíš až tak do hloubky. A stejně jako @Maverick i já se ve většině s tebou shodnu, ty rány jsou opravdu někdy o strach, že jsem někde ztratil kolo. Pokud to někde v esíčku přeženu tak je to uhnutí nepříjemný, stejně tak prohrab při rozjezdu, ale já to nikdy moc nepřeháním a protiprokluz do toho hrábne jen nepatrně.

Ale v 90% času při jízdě se do těchto situací nedostanu, hodně lidí třeba i jen zanedbatelně. Pokud potřebuješ nezdit jako závodník tak pro tebe nižší třída prostě není. Já jsem možná trochu oblblbnutej z F2 a 16", že mě teď přijdou 17" na F3 jako jízda po peřinkách, ale ani výraznej rozdíl v komfortu jsem nepostřehl u 15" zimních.

 

Na ten sportovní podvozek ti Maverick neodpověděl. Myslím že tam jde jen o kratší pružiny a maximálně jiné tlumiče na jedné z náprav. Jinak tam není nic odlišného od standartu.

Pokud chtějí na FL 18" tak se to možná neobejde nez naladění. 

Editováno: , autor: MilanHos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zajimave je, ze když jsem cetl recenze na tehdy novou Fabku, tak si všichni do jednoho pochvalovali naladeni podvozku. Dokonce i taci, co jezdi rallye - asi dobry marketing...

Jinak je to presne o tom - 90% lidi nepotrebuje vyjizdet na okresce zatacku na trojku pod plnym plynem a gumovat silnici.

mp360: tak jdi do Golfa v kombajnu, akorát cenove budes nekde uplne jinde, leda bys vzal jety...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně jsem s podvozkem velmi spokojený, mám Fabii kupovanou 7/2015, perfektně pod plynem tahá do zatáček,  to i na sněhu, mám samozřejmě svoje úseky cesty, kde si podvozek užívám, i když už jsem jízdně vybouřený, paradoxně nemusím řešit problémy s podvozkem tu řešené (asi mám auto vyrobené uprostřed týdne:-)) ) a ani jiné problémy. Díky bohu?B-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
před 25 minutami, Lukason napsal:

Je to Seat, ale mohou zkouset jak to uchladi predni design masky.

Takze to vyslovene skodovka byt nemusi, protoze za tim autem je vozek a ten ma nalozeno par set kilo ;)

 

 

Je to testovani nove skodovky na 100%, jde to videt na masce. Pro tyto ucely staci navarit upravene narazniky a masku. A protoze novy Rapid nebude mit rozvor Fabie a protoze to neni zvysene, neni moc moznosti, co by to bylo jineho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bojler, podivej se na zadni svetla a predni svetla, jedineho co je defakto skodovacke na exterieru je ta maska.

a pochybuju, ze si dali praci s prevarenim svetel a atd.... jedineho co naroubovali je ta maska aby zjistili, jestli to pri poradne zatezi dostatecne uchladi ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Lukason napsal:

Bojler, podivej se na zadni svetla a predni svetla, jedineho co je defakto skodovacke na exterieru je ta maska.

a pochybuju, ze si dali praci s prevarenim svetel a atd.... jedineho co naroubovali je ta maska aby zjistili, jestli to pri poradne zatezi dostatecne uchladi ;)

 

Ale jiste, ze je to mula z Ibizy. Touto dobou by prototyp nemel narok na spatreni denniho svetla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasný je to na 100% test škodovky, ale jak píše Lukason, jde jen o test masky (asi aji mřížky v nárazníku) ze Škodovky a je to tam jen přiložený,  nahrubo připevněný a oblepený. Nic jinýho na tom autě nemá nic společnýho s novým modelem Škoda, když je to Ibiza. Samozřejmě bude společná platforma MQB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...