Přejít na obsah

Fabia III


schimmer

Doporučené příspěvky

tak ještě jednou, těch aut o kterých se dá psát je mraky a co si budeme povídat, budou psát hlavně o tom, co lidi zajímá, je to i vidět na různých video testech, vždy se Škodou mají několika násobně větší sledovanost, tak proč dělat podrobný test o nějakém Riu ( nic proti, je to fajn auto ). S naším trhem ( co se týče tisku ) je to bídný a tak náklady musí být co nejmenší... Takhle podrobný článek vyjde určitě dráž než klasický a zabere více místa. U Fabie se to zaplatí a lidi si to kvůli ní koupí - i když ani o ní nepřemýšlejí. Bejt na titulní straně třeba Dacia, kolik lidí si to kvůli ní koupí ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škoda je nejprodávanější v ČR, takže v časopise musí být, je to jistota, že si ho někdo koupí, to souhlasím... Možná je to chyba i konkurence, že neudělá podrobné porovnání svého auta s Fabi... Vůbec, kdyby kamarád nekoupil Rio, tak ani nevím, že existuje v tak dobré ceně, nabízí slušný motor v základu a ještě je o 6cm širší, o 10 cm má větší rozvor než Fabi III.... Korunou je 7 letá záruka nebo 150000km :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A taky to pusobi.

Ja vzal skodovku tak nejak na prvni dobrou a konkurenci jsem ani moc neprohlizel. Neco na webu, ale projet jsem se byl jen s kratkou Fabkou. Ta mi sedela a vedel jsem, ze chci kombika, takze jsem jeste ten den objednal F3C a bylo.

Rikal jsem si - je to v podstate nemecke auto, tak to snad bude kvalitni. U Asiatu, kdyz to neni Japonec, tak kdo vi. Vyrabi toho mraky, tak snad to umi a na kazdem rohu je servis, kdyz by neco. Navic dily asi pujdou dobre sehnat a nemusely by byt drahe.

No dobre, realita je trochu jina, ale treba i takhle nekteri premysleji... Priznavam, ze jsem auto sel koupit "do kramu jako rohlik", ale tak zas s tim travit dva roky, vybirat, porovnavat, prebirat. To bych nevyjel nikdy  :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš pravdu, ztrávit na výběru auta hafo času je fakt blbost, to raději půjdu na kolo  :-) Já taky tak vždy jednal, jenže jsem se spálil u Fábie II kombi HTP. To auto má tak hrozný motor a špatné odhlučnění, že prostě si teď už budu dávat pozor co koupím. Já prostě nevěřil, že Škoda je schopna prodávat takové motory v roce 2009. No pak přišla první generace motorů 1.2 TSI a to byl ještě větší aušus než HTP. Takže iluze o Škoda(VW) jak to myslí s náma dobře mě nějak opustila. Ale uvidíme, třeba motor 1.0 MPI ve výbavě Active + ve Fábii se ukáže jako držák a bude to nová masovka pro ČR...

Jinak KIa/Hyundai vyvíjí motory a auta v Německu a pak je vyrábí všudě možně, i30 u nás, Ceed je na Slovensku, i20 v Turecku atd...Jinými slovy Korejské auta nejsou aušusy, jedině ty co se vyrábějí a prodávají v Čině možná :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, zasním se nad ním pokaždé když v -5 °C zapadnu jen v košili do sedačky.  :kol-26:

 

Třeba se hecnu a nechám dodělat nějaký webasto či co to je. Jenže nechci aby se v tom někdo cizí (rozuměj jiný než aut. servis) vrtal.

 

Takže už je jasné, co musí mít další auto - nezávislé topení a automat.  :kol-44:  A ideálně dalších 450 koní. :kol-46: Akorát to už by asi nebyla Fábie.

 

Když jsme u té FIII - dnes cesta z Prahy 145 km - dálnice tempomat na 140 (70km) a pak nějaké město (50-60) a okresky (tempomat 100). Mokro, déšť. Průměrná rychlost 89 km/h, průměrná spotřeba 6,9 l/100 km, takže spokojenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyhrievané sedačky si neviem vynachváliť hlavne teraz v zime ráno do práce. Keby sa dali doprajem ich aj deťom na zadné sedadlá.

 

Já se taky přidávám. Nikdy předtím jsem je neměl, a teď se rozplývám blahem. Než se mi auto vytopí, trvá to celkem dlouho, zato sedačky hřejou hned. Už nikdy auto bez nich. Nemusel by být špatný ani vyhřívaný volant.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...