Přejít na obsah

Palubní deska


tomson1

Doporučené příspěvky

jasně, jen ještě nebylo nikde zodpovezeno, kde ty díly shani. konkretne by me zajimaly zrovna ty xena, za ktery nechce ani 10tis Kč, přitom jen příplatek stojí asi 22tis a kdyz ti je čornou nebo si je nechas pridelat origo, vypláznes skoro 70tisícovek...to samý našel jsem tam nabídku radia Rhapsody, který vypadalo tak tri roky jety.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejde o fotku, ale jaký díl to pak je v reálu. Odkud věci jsou, to je spíš otázka na něj.. Já mám všechno viditelně nové, nic použitého. Jinak ty xenony mám dojem, že nebudou origo s automatickým stavěním, někde v jiném vlákně se o tom píše. Za 70 tisíc to určitě bude oficiální instalace v servisu, ale hlavně kompletní včetně senzorů na přední a zadní nápravě, je to tak? Možná i proto ten rozdíl, ale nevím..jak říkám, je to otázka spíš na něj.

Editováno: , autor: Jirik.DC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A dává Alesio na ty nové díly plnou dvouletou záruku? Ten MAXík by mě docela i lákal, ale asi až časem, zatím mi to žíly netrhá. Spíš bych uvažoval o tom koženém volantu, nicméně by mě zajímalo, jestli bude na dotyk stále příjemný i po delší době? Musí se ošetřovat nějakým přípravkem, aby kůže neztvrdla? Nedávno jsem totiž měl ze servisu náhradní auto, OI z roku 2002 s cca 160 tis. km, no a kůže na všech dílech (volant, ruční brzda a hlavice řadící páky) byla na omak velmi tvrdá a díky švům mi to přišlo i dost nepříjemné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A dává Alesio na ty nové díly plnou dvouletou záruku? Ten MAXík by mě docela i lákal, ale asi až časem, zatím mi to žíly netrhá. Spíš bych uvažoval o tom koženém volantu, nicméně by mě zajímalo, jestli bude na dotyk stále příjemný i po delší době? Musí se ošetřovat nějakým přípravkem, aby kůže neztvrdla? Nedávno jsem totiž měl ze servisu náhradní auto, OI z roku 2002 s cca 160 tis. km, no a kůže na všech dílech (volant, ruční brzda a hlavice řadící páky) byla na omak velmi tvrdá a díky švům mi to přišlo i dost nepříjemné.

Je fakt, ze ja mam kozeny volan a kozeny packet jen cca 3/4 roku, ale osetruju to jen temi hadriky co se pouzivaji na cisteni decke prdelky, je to napustene nejakym kremem a je to super :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejde o fotku, ale jaký díl to pak je v reálu. Odkud věci jsou, to je spíš otázka na něj.. Já mám všechno viditelně nové, nic nepoužité. Jinak ty xenony mám dojem, že nebudou origo s automatickým stavěním, někde v jiném vlákně se o tom píše. Za 70 tisíc to určitě bude oficiální instalace v servisu, ale hlavně kompletní včetně senzorů na přední a zadní nápravě, je to tak? Možná i proto ten rozdíl, ale nevím..jak říkám, je to otázka spíš na něj.

nebudou origo? jak to myslis, tomu nerozumim. jakože nějaký z Číny?

za tech 70tis je to komplet jak pises...origo nivelační senzory stoji 10tis, porad je tam rozdil 40tis.

že o fotku nejde je jasny, ale je to prinejmensim zvlastni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejde o fotku, ale jaký díl to pak je v reálu. Odkud věci jsou, to je spíš otázka na něj.. Já mám všechno viditelně nové, nic nepoužité. Jinak ty xenony mám dojem, že nebudou origo s automatickým stavěním, někde v jiném vlákně se o tom píše. Za 70 tisíc to určitě bude oficiální instalace v servisu, ale hlavně kompletní včetně senzorů na přední a zadní nápravě, je to tak? Možná i proto ten rozdíl, ale nevím..jak říkám, je to otázka spíš na něj.

nebudou origo? jak to myslis, tomu nerozumim. jakože nějaký z Číny?

za tech 70tis je to komplet jak pises...origo nivelační senzory stoji 10tis, porad je tam rozdil 40tis.

že o fotku nejde je jasny, ale je to prinejmensim zvlastni...

To neříkám, že z Číny, ty budou rozhodně taky origo, nevím, jak je to s cenou "zázemí" těch světel, ale rozhodně hodně z ceny bude dělat zisk pro Škodovku, to je bez debat :rtfm: Na nějakém vlákně tady jsem četl, že právě je to zapojené buď bez náklonů, nebo jen na regulaci klasických světel, což bude asi vedle zisku škodovky druhý vliv na cenu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte mládenci,

ja mám tiež pár vecí od Alesia / xenóny, HF Bluetooth sadu, multifunkčný volant, GPS anténu , modré antireflexné spätné zrkadlá, odkladaciu skrinku pod sedadlo vodiča..... /, a možem vám povedať že to nie je žiadna "Čína" - všetko fungel nové originál veci.

Posledné čo ma trápi je to odkial to zohnal /dôležite je to že to nie je kradnuté /, takže si myslím že je tu zbytočné o tom polemizovať - je to jeho šikovnosť - budme radi že ho máme ináč by sme si to museli kúpiť s 1000% prirážkou ako náhradný diel u autorizovaného predajcu ŠKODA.

Takže "nech žije Alesio", s pozdravom Marek. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

Krásný den všem,

dotaz mám octavii II TDIčko k problému nejspíš se mi uvolnila palubní deska u spolujezdce ve předu v rohu u okna u sloupku je to tam nějak volný a nadělá to děsnýho kraválu jak se to tam o něco tře hrozný když se jede po pěkný cestě pohoda ale jak se jede po dírách tak to šílím, otevírám okýnka a pouštím rádio naplno abych to neslyšel možná to zveličuju no ale je to šílený :)

Cpal sem tam různý papíry noviny gumy a kromě hroznýho vzhledu na palubku ze které trčí noviny se nic nezměnilo možná malinko ale ne uplně. Dělo se ve vašich oktávkách taky něco podobnýho jak to mám vyřešit mám kus palubky vysápnout aby byl klid ?? dík za odpovědi názory :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já jsem koukal do kastlíku je tam několik šroubů vypínání airbagu spolujezdce tak to hned zítra rozdělám vyndám kastlík a prozkoumám to blíž. Je to zvláštní ten roh palubky je volnej jde ho uplně zmáčknout dolů i ho jakoby vyhrnout. U řidiče tam to je na fest tvrdě přidělaný ale na tý druhý straně nechápu jak je to vubec možný :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Kluci, sice jsem sem nikterak nezabloudil, ani jsem nepročetl celé vlákno, ale admin mi řekl, že bych (mnou jinde postnutý) postup demontáže palubní desky u OII mohl hodit i sem, že by se to mohlo někomu hodit, tak ho sem dávám :kol-47:

 

 

DEMONTÁŽ PALUBNÍ DESKY OII

 

1. demontovat kastlík spolujezdce a odpojit airbag, osvětlení a clima schránky
2. demontovat kryt pod volantem řidiče a odpojit DIAG. zásuvku
3. demontovat rámeček řadící páky, popelník, climatronic a rádio
4. demontovat přihrádku v palubce a odpojit spínač blikačů a senzor světla
5. demontovat boční tapecy středového panelu
6. demontovat ozdobné lišty (kolem kolečka světel tak, že vyndáš ovladač světel - stačí v poloze 0 ho zamáčknout dovnitř a držet a zároveň otočit doprava, ovladač vyskočí, tu druhou vycvakneš, je jen nacvaknutá do palubky myslím, nebo má zespoda jeden torx)
7. demontovat horní část krytu volantu co je pod budíky, tam drží budíky 2 torxy
8. demontovat budíky (na to je dobré použít starou kreditku a strčit ji zhora mezi spáru a najít zobáčky a vycvaknout, potom vypadnou a odpojit konektor
9. demontovat kryty A sloupků (na předním okně - pouze vycvakáš, chce to zabrat a nebát se toho)

Myslím, že to už je vše, potom jenom na bocích po sundání krytů palubky jsou torxy, na každé straně myslím 4ks, na středovém tunelu a za rádiem také nějaké jsou, prostě musíš projít zleva doprava palubku a všechny torxy, kde je chycená povolit (celkem cca 12-16 torxů), no a potom někoho k sobě a vysouvat směrem od okna nahoru palubku ven a je to...

 

Montáž opačným postupem :kol-47:

 

 

Pár foto:

 

post-48545-0-95664000-1424713213_thumb.j

post-48545-0-31595300-1424713225_thumb.j

post-48545-0-44211100-1424713248_thumb.j

post-48545-0-03640300-1424713281_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Mam poskozenou palubni desku od toho vonavyho sajrajtu, uplne tam vyleptal diru az na malitan, ktery je pod tim viz prilozeny obrazek.

Napada nekoho cim tu diru vyplnit aby to jaztakz vypadalo, me pouze napadlo sehnat na vrakaci poskozenou palubku a ten kousek vyriznout a nalepit, ale mam takovy pocit ze by se to kroutilo kvuli teplote.

diky za kazdy napad

post-3049-0-61794700-1452102360_thumb.jp

Editováno: , autor: martin14
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...